w

Nawet 150 zł w akcji „Alior płaci” oraz 150 zł w akcji „AlleZakupy” dla obecnych klientów Alior Bank

Alior Bank ruszył z trzema promocjami dla obecnych klientów, którzy niezbyt aktywnie korzystają ze swoich kont.W zamian za przeniesienie wynagrodzenia zyskać możemy 300 zł premii! Dla nowych klientów banku znaczy to, że łączna premia może wynieść aż 450 zł!

Wadą powyższych promocji jest natomiast to, że trzeba być do nich zaproszonym przez bank.

→ Zobacz też: Rekordowe 1620 zł premii do iKonta Biznes

50 zł na Allegro w akcji „Alior Płaci”

Dla kogo?
Promocja przeznaczona jest dla osób posiadających kartę debetową wydaną do konta osobistego i dodatkowo zostaną zaproszone przez bank (poprzez wiadomość w systemie bankowości elektronicznej, email lub SMS).Jak otrzymać 50 zł? 

W zaproszeniu otrzymasz propozycję wzięcia udziału w promocji wraz z informacją o sumie, na jaką należy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą lub liczbę transakcji, jaką należy wykonać. Będzie tam się znajdował również termin, w którym należy wykonać transakcje.

Promocja trwa do 30 września 2018 roku, przy czym każdy otrzyma dodatkowy termin na wykonanie zadań.

Zadania będą wyglądały następująco:

  • W jednym miesiącu zapłać kartą debetową 5 razy (Uwaga! Numer karty objętej promocją wskażemy w wiadomości wysłanej SMS-em).
  • W drugim miesiącu zapłać kartą debetową na kwotę, która zostanie wskazana w wiadomości wysłanej SMS-em.

Nagroda w postaci kodu o wartości 50 zł na Allegro zostanie przesłana wiadomością SMS w ciągu 60 dni od spełnienia warunków. Ważność kodu będzie wynosiła 12 miesięcy.

Podobnie jak we wszystkich innych akcjach Alior Banku, z promocji wykluczone są transakcje bezgotówkowe wykonane w punktach posiadających kod MCC:

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
  • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
  • 6012, określający instytucje finansowe;
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.
  • 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

100 zł na Allegro w akcji „Alior Płaci za Pensję”

Druga promocja dotyczy osób, które zechcą przekazywać swoje wynagrodzenie na rachunek bankowy w Alior Bank. Do zgarnięcia jest 100 zł premii do wykorzystania na Allegro.

Dla kogo?
Promocja przeznaczona jest dla osób, które zostaną zaproszone przez bank (poprzez wiadomość w systemie bankowości elektronicznej, email lub SMS). Będą to wybrane osoby, które obecnie nie przelewają wynagrodzenia na rachunek w Alior Bank.

Warunkiem otrzymania nagrody jest też wyrażenie i utrzymanie zgody na przetwarzanie przez Bank  danych osobowych w celach marketingowych.

Akcja trwać będzie do 30 września 2018 r., przy czym użytkownik będzie miał 4 miesiące na spełnienie warunków promocji.


Jak otrzymać 100 zł? 

W zaproszeniu od Alior Bank otrzymasz propozycję wzięcia udziału w promocji wraz z informacją o terminie, w jakim należy spełnić warunek przelewu wynagrodzenia.

Warunkiem otrzymania nagrody będzie zapewnienie co najmniej dwóch wpływów wynagrodzenia we wskazanym w wiadomości terminie na kwotę min. 1000 zł każdy.
Poprzez wynagrodzenie rozumie się wpływ środków na rachunek oszczędnościowo- rozliczeniowy, który posiada charakter wynagrodzenia, renty, emerytury lub innego stałego, systematycznego dochodu.

Nagroda w postaci kodu o wartości 100 zł na Allegro zostanie przesłana wiadomością SMS w ciągu 60 dni od spełnienia warunków. Kod będzie ważny przez 12 miesięcy.

150 zł na Allegro w akcji „AlleZakupy”

Trzecia promocja Alior Banku dotyczy osób posiadających karty kredytowe banku. Do zgarnięcia jest tutaj 50 zł lub 150 zł w postaci karty podarunkowej do serwisu Allegro.

Dla kogo?
Promocja przeznaczona jest dla osób posiadających kartę kredytową Alior Banku, które zostaną dodatkowo zaproszone przez bank (poprzez wiadomość w systemie bankowości elektronicznej, email lub SMS).

Warunkiem otrzymania nagrody jest też wyrażenie i utrzymanie zgody na przetwarzanie przez Bank  danych osobowych w celach marketingowych.

Promocja trwać będzie do 1 czerwca 2019 r., przy czym użytkownik będzie miał 3 miesiące kalendarzowe od momentu otrzymania wiadomości na spełnienie warunków promocji.


Jak otrzymać 150 zł? 

W wiadomości SMS otrzymanej z banku otrzymasz informację o numerze karty kredytowej biorącej udział w promocji oraz minimalnej kwocie, na jaką należy dokonać płatności kartą w każdym z miesięcy.

W zamian za wykonanie płatności na tą kwotę przez okres 2 miesięcy otrzymasz bon o wartości 50 zł, natomiast za płatności wykonane w trzech miesiącach otrzymasz bon o wartości 150 zł.

Dodatkowo, aby otrzymać Kartę Podarunkową Allegro w postaci kodu rabatowego należy terminowo spłacać zadłużenie, nie wypowiedzieć umowy o kartę kredytową oraz nie odwołać zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych do dnia wysłania przez bank kodu rabatowego.

Nagroda w postaci kodu o wartości 50 zł lub 150 zł na Allegro zostanie przesłana wiadomością SMS w ciągu 60 dni od spełnienia warunków. Kod zachowuje ważność przez okres 12 miesięcy.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

50 zł do Ikea za podwyższenie limitu karty kredytowej Citibank

2,7% do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium (+ 200 zł na start!)