w

Hohoho … JakOszczedzic.pl rozdaje bony Sodexo w konkursie „Komentuj i wygrywaj 50 zł”

Przyszła pora na prezenty od JakOszczedzic.pl 😉

Chciałbym podziękować wszystkim za udział w konkursie. Zgłosiło się 35 osób, przy czym część osób ograniczyła się do wysłania zgłoszenia nie komentując na blogu ani razu 🙁

Proszę napiszcie, czy mieliście jakieś problemy techniczne, że nie udało Wam się skomentować ani razu?!

Korzystając z okazji zapowiadam kolejny konkurs! Zaraz po nowym roku ruszę z konkursem, którego zadaniem będzie m.in. informowanie mnie o nowych promocjach oraz … dalsze komentowanie!

Wyniki konkursu „Komentuj i odbierz bon Sodexo 50 zł”

Konkurs „Komentuj i odbierz bon Sodexo 50 zł” bezapelacyjnie konkurs wygrał Marcin, który zgromadził aż 115 komentarzy. Co więcej były to niezwykle pożyteczne i pomocne komentarze. Marcin bardzo często informował o nowych promocjach banków.

Zdobycie nagrody nie było wcale takie trudne! Nie zdradzę dokładnych danych, ale powiem, że wystarczyło zostawić komentarz średnio raz na 1,5 dnia, aby mieć nagrodę w kieszeni!

Zwycięzcy mieli być poinformowani o wygranej do 31 grudnia 2017 r, jednak postanowiłem Wam zrobić miły prezent na Święta i wyniki ogłaszam jeszcze przed Świętami. 


Nagrody otrzymują: Marcin, Irka, Renata, Alutek i Łukasz LuKa.

Kolejnym kilku czytelnikom i czytelniczkom niewiele zabrakło do zdobycia nagrody!

Ps. Pamiętajcie, że w odpowiedzi na maila ode mnie (powinny już trafić do zwycięzców), do 14 stycznia 2018 r. musicie przekazać mi adres do przekazania nagrody.

Bony zostaną wysłane jeszcze przed nowym rokiem (jeśli tylko wszystkie 5 osób przekaże mi adresy).

Zachęcam już teraz do pisania maili, jeżeli znaleźliście nową promocję wartą opisania na blogu. Nie wykluczam tutaj nagrody za naprawdę dobre znalezisko!

Na koniec, wszystkim czytelnikom JakOszczedzic.pl życzę Wesołych Świąt oraz jeszcze lepszych wyników uzyskiwanych z promocji bankowych w 2018 roku.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Citibank: Zmiana tabeli opłat i prowizji kont i kart kredytowych od 1 marca 2018 r.

30 zł za wykonanie dwóch przelewów natychmiastowych i jeden przelew na telefon w BZ WBK