w

Idea Bank: 2 bilety do Cinema City za płatności kartą (AKTUALIZACJA)

Do grona banków oferujących promocje dla obecnych klientów dołączył Idea Bank! W swojej skrzynce pocztowej właśnie znalazłem maila sprzed 5 dni informującego o dosyć ciekawej akcji banku.

W zamian za wykonanie płatności kartą Mastercard na łączną kwotę min. 100 zł otrzymamy dwa bilety do kina gratis!

Promocja trwa od 21 listopada do 31 grudnia 2017 roku lub do wyczerpania puli 500 nagród (informacja o wyczerpaniu limitu pojawi się na stronie promocji).

2 bilety do Cinema City za płatności kartą Mastercard w Idea Bank

Dla kogo?

Promocja przeznaczona jest dla osób, które w trwania promocji:
a) złożyły za pośrednictwem strony promocji (konta osobiste) lub strony promocji (konta firmowe) wniosek o przystąpienie do Sprzedaży Premiowej;
b) nie posiadały na dzień 1 listopada 2017 r. na nieoprocentowanym rachunku rozliczeniowym prowadzonym przez Bank żadnych środków pieniężnych

Jak otrzymać darmowy bilet (konta osobiste)?

Jeśli spełniacie warunek nie posiadania środków na ROR w Idea Bank na dzień 1 listopada 2017 r. to wystarczy, że do 31 grudnia 2017 r. lub wyczerpania puli 500 nagród wykonacie płatności bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 100 zł.

Nagroda w postaci dwóch voucher’ów w formie kodu do Cinema City, zostanie wysłana za pośrednictwem wiadomości SMS nie później niż do 15 stycznia 2018 r.

Jak otrzymać darmowy bilet (konta firmowe)?

Jeśli spełniacie warunek nie posiadania środków na ROR w Idea Bank na dzień 1 listopada 2017 r. to wystarczy, że do 31 grudnia 2017 r. lub wyczerpania puli 500 nagród wykonacie płatności bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 400 zł.

Nagroda w postaci dwóch voucher’ów w formie kodu do Cinema City, zostanie wysłana za pośrednictwem wiadomości SMS nie później niż do 15 stycznia 2018 r.

Bilety zachowują ważność do 31 sierpnia 2018 r.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Ponownie! Bilety komunikacji miejskiej za 1 PLN z mPay i Mastercard

Ranking kont oszczędnościowych, grudzień 2017 r.