w

Nju mobile z gadżetem na Święta (powerbank, ładowarka samochodowa lub głośnik bluetooth)

Nju mobile ruszył ze Świąteczną edycją promocji z gadżetem za skorzystanie z usług operatora.

Przypomnę, że w najnowszym rankingu ofert komórkowych bez limitu, nju mobile zajmuje pierwsze miejsce w grupie abonamentów dla par.

Dzięki świetnej ofercie nju mobile, rozmawiać bez limitów możemy już za 14 zł miesięcznie! W pakiecie znajdziemy też pakiet 1 GB danych do podziału między dwa numery.

W ramach świątecznej promocji, za aktywację numeru w nju mobile (lub przeniesienie numery od innego operatora) otrzymamy do wyboru jeden z trzech prezentów: powerbank MC5 (prawdopodobnie o pojemności 5000 mAh), ładowarkę samochodową CC2 lub głośnik bluetooth SP608).

Promocja trwa do 30 listopada 2017 r.

Zgarnij gadżet na Święta od nju mobile


Kolejny raz, z promocji skorzystać mogą zarówno dla nowi jak i obecni klienci nju mobile.
Nowi klienci mogą podobnie jak w poprzednich akcjach przenieść numer z innej sieci lub aktywować nowy numer. Dotychczasowi klienci muszą natomiast dokonać aktywacji nowego numeru.
W ramach promocji można otrzymać jeden prezent.

Aby otrzymać wybrany gadżet:

  • Do 30 listopada 2017 r. przejdź na dedykowaną stronę promocji i złóż zamówienie na „nju z rachunkiem” lub „nju internetowy”
  • Następnie wróć na stronę promocji i wpisz numer zamówienia, wybierz jeden z trzech prezentów, zaakceptuj regulamin promocji oraz kliknij przycisk wyślij
Prezent zostanie wysłany za pośrednictwem kuriera DPD po upływie jednego pełnego okresu rozliczeniowego licząc od momentu rozpoczęcia świadczenia usług.

Jeśli oferta nju mobile Wam się nie spodoba to możecie zwyczajnie przenieść numer do innej sieci zaraz po upływie pierwszego pełnego okresu rozliczeniowego (minimalnie za ten pełny okres zapłacimy 9 zł).

Z doświadczenia czytelników wiemy, że za pierwszy kilkudniowy okres rozliczeniowy nie zapłacimy abonamentu. W tym czasie można np. wykonać krótkie połączenie i zapłacić zaledwie kilka groszy za kilkudniowy okres rozliczeniowy przypadający na okres wypowiedzenia również nie zapłacimy ani grosza (o ile nie będziemy z niego korzystać).

Krótkie zestawienie oferty nju mobileDodatkowy numer za 9 zł

W ramach jednego z posiadanych pakietów możemy otrzymać drugi numer za 9 zł miesięcznie i współdzielić posiadane usługi i limity z kartą główną.
Zaletą tego rozwiązania jest niezwykle niska cena oraz otrzymanie jednej faktury za dwa numery.

Rozmowy i internet za nie więcej niż 19 zł


W ramach pakietu za 
19 zł miesięcznie (lub 14 zł przy 2 numerach) otrzymujemy nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w kraju i w roamingu UE.


Dodatkowo otrzymujemy pakiet danych 1 GB lub 0,96 GB w roamingu.


Wszystko za nie więcej niż 29 zł

Wyższy pakiet obejmuje dodatkowo SMSy i MMSy w kraju bez limitu i wyższy pakiet danych wynoszący 10 GB (1,46 GB w roamingu).

Przy 2 numerach otrzymujemy no limit w cenie 19 zł za numer i zwiększony pakiet danych 20 GB już po 6 miesiącach.


Najwięcej za nie więcej niż 39 zł

Najwyższy pakiet to już pełen wypas. Nielimitowane połączenia krajowe z telefonami komórkowymi i telefonami stacjonarnymi, nielimitowane SMSy i MMSy do wszystkich sieci oraz transfer danych 20 GB miesięcznie (1,96 GB w roamingu).

Przy skorzystaniu z drugiego numeru w ramach „nju dodatkowy”, cena abonamentu wyniesie 24 zł na osobę.

fbq(’track’, 'ViewContent’, {
value: 60,
currency: 'PLN’
});

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Allegro: Tydzień darmowej dostawy do paczkomatów z okazji 18 urodzin

Czas na odbiór 150 zł za otwarcie i do 200 zł za polecenie Konta 360° w Banku Millennium