w

BGŻOptima: 75 zł do Lokaty Bezkompromisowej na 2,7% w skali roku na Groupon

W ostatnim miesiącu obserwujemy wzmożoną walkę banków o zdeponowanie środków na najlepszych lokatach! Np. Lokata Tylko Teraz na 3%, Lokata Skarbonka Plus na 2,75% czy Lokata Lojalna na 2,7%.

Jest to świetna wiadomość dla oszczędzających. Okazuje się, że oprócz podwyższonego oprocentowania, banki dodają prezenty, np. Idea Bank do Lokaty Happy 4% rozdaje bony 200 zł na fly.pl.

Na Groponie ruszyła właśnie kolejna promocja BGŻOptima. W ramach akcji “Bezkompromisowy Bonus” otrzymamy 75 zł premii za założenie Lokaty Bezkompromisowej.

Jeżeli więc co najmniej od roku nie posiadacie konta w BGŻOptimie to możecie skorzystać z promocji i zgarnąć łatwą premię.

Groupon można zakupić do 19 listopada 2017 r. lub do wyczerpania puli 1000 kodów.

75 zł za otwarcie Lokaty Bezkompromisowej w BGŻOptima

Otrzymanie premii 75 zł jest niezwykle proste. Wystarczy założyć świetną, 3-miesięczną Lokatę Bezkompromisową na 2,7% w skali roku.

Dla kogo?

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów BGŻOptima. Przez to pojęcie rozumie się osoby, które nie posiadają konta w BGŻOptima od min. 12 miesięcy.

Jak otrzymać 75 zł premii do lokaty?

Aby otrzymać premię:
 • Do 19 listopada 2017 r.
  • Kup Groupon za 5 zł
  • Wypełnij formularz na stronie promocji (link podany jest również na zakupionym grouponie)
   • Pamiętaj, aby wyrazić zgody na przekazanie informacji o spełnieniu warunków i przekazaniu nagrody
  • Podpisz umowę o konto oszczędnościowe BGŻOptima z wykorzystaniem linka na stronie promocji.
 • Do 23 listopada 2017 r. zasil Lokatę Bezkompromisową na kwotę od 1 000 zł do 100 000 zł.
 • Utrzymaj Lokatę Bezkompromisową do dnia  29 stycznia 2018 r.
 • Utrzymaj saldo środków z Lokaty Bezkompromisowej na koncie Smart do 28 lutego 2018 r.

Dodatkowo:

 • Do 15 marca 2018 r. otrzymasz informację o przyznaniu nagrody.
 • Do 26 marca 2018 r. zaloguj się na stronie wskazanej w otrzymanej wiadomości i uzupełnij numer rachunku SMART w BGŻOptima, na który zostanie przekazana nagroda
 • Do 31 marca 2018 r. nagrody zostaną przekazane na uzupełniony numer konta
Bądź na bieżąco – Newsletter / Facebook / Twitter

Nie przegap żadnej świetnej promocji, lokaty, zmiany w ofercie Twojego banku.

Informacje możesz otrzymywać przez Facebooka, Twittera lub maila korzystając z Newslettera “Jak oszczędzić.pl” (wysyłanego średnio raz w tygodniu).

13 komentarzy

Dodaj odpowiedź
 1. Chyba nie rozumiem tu czegoś
  Promocja dotyczy osób które nie miały konta SMART przez ostatnie 12 mcy
  To nowy rodzaj konta, które jest w ofercie od niedawna
  Czyli, że mając Indywidualne Konto Oszczędnościowe od kilku lat łapę się na promocje jeśli założę sobie ten nowy rodzaj konta ?

 2. To samo sobie pomyślałem. Natomiast jest też informacja o umowie ramowej. Ty zakładając teraz konto SMART niejako nie będziesz zawierał umowy ramowej. Z drugiej strony jasno piszą o umowie ramowej do konta SMART.

  Pogmatwali sprawę w związku z nowym kontem SMART, a regulamin jest wzięty ze starych promocji. Ja posiadając konto bym zaryzykował i złożył wniosek, ale pewnie Cię nie przepuści, jako że masz już konto u nich.

 3. Ciekawe czy to przejdzie?w regulaminie pisze że nie byl właścicielem Kona Smart,a na stronie do zawarcia umowy pisze o Koncie Głównym,a Regulamin powinien być najważniejszy,"Uczestnikiem promocji może być osoba fizyczna, będąca konsumentem, która ukończyła 18 lat, jest zarejestrowana w serwisie Groupon i posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz nie była posiadaczem Konta Indywidualnego Rachunku SMART ani Konta Indywidualnego Rachunku Głównego w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień zawierania umowy ramowej dotyczącej tego konta w ramach promocji."

 4. kurcze jak ja dziś 3 listopada) wysłałem im przelew weryfikujący bo załaczyłem tą lokate na 3,5 procent i konto. To nie mogę w tej promocji uczestniczyć ? Darku jak myślisz? CO radzisz?

 5. Dobrze liczę, że przy ulokowaniu na lokacie bezkompromisowej 20.000 zł (tyle ile maksymalnie na lokacie bezkarnej), uwzględniając nagrodę 75 zł, rzeczywiste oprocentowanie to 4,7%?

 6. Wiem Darku, że max to 100.000 zł, ale porównuje do oferty z teoretycznie lepszym procentem, gdzie bonusu nie ma (przynajmniej na razie).

 7. Ale co mi da zmiana na infolinii jak żeby dostać te 80 zł trzeba kupić grupona a ja tego nie zrobiłem bo założyłem konto przez stronę bgzoptima. Co tu zrobić?

 8. A jeśli 8 miesięcy temu skończyła mi się lokata Bezkarna to miałem z nią założone Konto oszczędnościowe czy Konto Główne? Bo założyłem dziś to konto Smart i zastanawiam się czy przypadkiem nie zrobiłem zle?

 9. @up up
  Aha, źle zrozumiałem w takim razie. Niestety nic nie zrobisz w tej sprawie.

  @up
  Zawsze ma się jakieś konto główne, które jest kontem oszczędnościowym. Udało Ci się założyć lokatę Bezkompromisową?

 10. ne założyłem jeszcze bo chce napisać meila do nich z odstąpieniem od umowy,aby móc powrócić do nich jako nowy klient za 4 miesiące.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

100 zł w ramach “Mam Inteligo” + 50 zł za każde polecenie konta + 20 zł za trzy płatności telefonem

100 zł do IKEA i 300 zł premii za przetestowanie Darmowego Konta Optymalnego