w

Rekordowe 700 zł premii do konta Citi Priority (łatwe warunki!)

Citibank naprawdę szaleje! Ostatnio mamy festiwal świetnych promocji kart kredytowych. Nikt natomiast nie spodziewał się, że poprawiona zostanie i tak świetna promocja konta osobistego Citi Priority.

Wielu czytelników bloga JakOszczedzic.pl korzysta z promocji karty kredytowej Citibank z premią na start. Wciąż niewielu natomiast wie, że w Citibank można zyskać dodatkowe 700 zł premii!

Posiadając już kartę kredytową Citibank, wystarczy założyć Konto Citi Priority, zasilać konto i płacić kartą do konta.

Uwaga: Z dniem 18 listopada promocja została zakończona! Pula nagród została wyczerpana.

Nawet 700 zł za założenie Konta Citi Priority

Premia 700 zł podzielona została na trzy części: 100 zł na start, 450 zł w postaci 5% moneyback oraz 150 zł nagrody za lojalność.

Warunki obecnej edycji akcji również sprzyjają osobom, które posiadają tutaj już kartę kredytową lub inny produkt kredytowy banku.

Promocja jest wymarzoną okazją dla osób już posiadających karty kredytowe Citibank.

Wszystko za sprawą banalnie prostego warunku otrzymania premii na start oraz zwolnienia z opłat za konto.

Dla kogo?

Tutaj mamy dobrą wiadomość! Przesunięciu uległ okres karencji.

Z promocji skorzystać mogą osoby nie posiadające konta osobistego lub oszczędnościowego w Citibank po 31 października 2016 roku.

Aby otrzymać 100 zł premii na start:

 • Do 31 stycznia 2018 r. złóż wniosek kontaktowy na dedykowanej stronie promocji
  • Umowę podpisz do 28 lutego 2018 r.
 • Do ostatniego dnia drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta, spełnij jeden z dwóch warunków:
  • Posiadaj kartę kredytową (lub inny produkt kredytowy Citibank) oraz zapewnij łączne wpływy w kwocie min. 5000 zł / mc (może to być nawet przelew z Waszego konta w innym banku) lub
  • Utrzymaj średniomiesięczne saldo w banku w kwocie min. 30 000 zł
Jak widzicie, najtrudniejszym warunkiem promocji jest zapewnienie łącznych wpływów na kwotę min. 5000 zł. Może to być nawet kilka mniejszych przelewów z Waszego konta w innym banku (i przelewy zwrotne).

100 zł zostanie wypłacone na konto do ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Aby otrzymać 450 zł za aktywność:
 • Przez 9 kolejnych miesięcy licząc od miesiąca po miesiącu otwarcia konta płać kartą do konta

Za każdy miesiąc otrzymasz nawet do 50 zł zwrotu w postaci 5% moneyback. Pełną premię otrzymasz po wydaniu kwoty 1000 zł miesięcznie.

Transakcje muszą zostać rozliczone w tym samym miesiącu, dlatego też lepiej nie dokonywać płatności w ciągu ostatnich dwóch dni miesiąca.

Premia zostanie przekazana na rachunek bankowy do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Aby otrzymać 150 zł za lojalność:
 • Przez 7 miesięcy licząc od 3 miesiąca po miesiącu otwarcia konta spełnij 1 z 2 warunków bezpłatnego prowadzenia konta:
  • Wykonaj jeden przelew miesięcznie oraz
  • Posiadaj kartę kredytową (lub inny produkt kredytowy Citibank) oraz zapewnij łączne wpływy w kwocie min. 5000 zł (może to być nawet przelew z Waszego konta w innym banku) lub
  • Utrzymaj średniomiesięczne saldo w banku w kwocie min. 30 000 zł

Nagroda zostanie wypłacona do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Nie masz jeszcze karty kredytowej Citibank? Zdobądź nawet 499 zł premii do karty

Jeśli nie masz karty i chcesz skorzystać z dwóch promocji jednocześnie, to najpierw załóż kartę w jednej z aktywnych promocji:

Citi Priority – szczegóły i opłaty

Konto Citi Priority to:
 • 0 zł za
  prowadzenie konta po spełnieniu jednego z warunków:

  • Utrzymywania średniego salda min. 30 000 zł
  • Zapewniania wpływów min. 5000 zł i posiadania jednego produktu kredytowego
  • 25 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za kartę do konta
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą
 • 0 zł za wpłaty i wypłaty w oddziałach banku
 • 0 zł za zlecenia stałe i polecenia zapłaty
 • 0 zł za prowadzenie subkonta walutowego
 • 0 zł za dostęp do CitiPhone

40 komentarzy

Dodaj odpowiedź
 1. Czy mając mniejszą kwotę niż 5k możemy przelewać z konta na konto kilka razy tam i z powrotem – to będzie się sumowało do 5k miesięcznie? 🙂

 2. Darek romumiem,że muszę utrzymać średniomiesieczne saldo rachunku w banku w kwocie min 30 000zł? jeżeli nie mam umowy o pracę i nie mogę się starać o kartę kredytową
  Jak prosto to policzyć?

 3. Bardzo prosto można policzyć. Albo wpłacasz 30 tys i trzymasz cały czas. Lub np 30000 x 30 więc 900 000 zł na 1 dzień lub 60 000 na 15 dni zakładając że miesiąc ma 30 dni. lub 90 000 na 10 dni. Zależy ile dni chcesz trzymać pieniądze na koncie. Im krócej trzymamy tym większa kwota musi być.

 4. O konto możesz od razu wnioskować, jak będziesz mieć kartę (nawet bez niej można, ale wtedy trudne warunki zwalniające z opłat).

  Tak, wystarczy to saldo średniomiesięczne. Jak chcesz to mogę przygotować kalkulator w Excelu do tego.

 5. Warunek wływów to musi być jeden przelew na 5000 zł czy można zrobić np. 5 x 1000zł na zasadzie przelewam 1000zł, zwracam je sobie, przelewam znowu i tak 5 razy?

 6. Wow, to jakaś pozytywna masakra 😀 Dostałem już 400 zł na Allegro i teraz założyłem konto i wpadnie kolejne 700 zł. To chyba mój rekord w promocjach bankowych.

 7. moim zdaniem bonus za lojalność 150 zł nie jest atrakcyjny. Bo utrzymując 30K przez 7 miesięcy na koncie oszczędnościowym ca 2% dostaniemy około 500 zł z odsetek 🙂

 8. Te 5k trzeba przelac w danym miesiacu czyli do ostatniego dnia miesiaca taka transakcja musi sie odbyc? Zaraz po tym przelewie moge przesłać pieniadze z powrotem?

 9. Mam pytanie dotyczące moneyback.Czy jesli dostanę kartę do konta i będę realizował nią płatności, to 5 procentowy zwrot nastapi już w październiku, czy dopiero od następnego miesiąca?

 10. Jedno to zgody marketingowe, drugie to akceptacja regulaminu a trzecie to możliwość otrzymania informacji o złożonym wniosku. Także najlepiej też zaznaczyć.

 11. Czy podczas wypełniania wniosku o konto trzeba zaznaczyć wszystkie 3 zgody? i jeszcze mam pytanie odnośbie kredytówki simplicity – Był u mnie kurier podpisłem umowe i ile trzeba czekać na kartę?

 12. mam pytanie dotyczące moneyback …czy znasz może aplikację, dzięki której można zapłacić za rachunki ( np. gaz , prąd , czynsz itp.) kartą płatniczą?

 13. Taki hint. Jak złożycie wypowiedzenie, to dzwonią z banku i proponują darmowe konto po wpływach min. 2000 zł na miesiąc nawet bez posiadania karty kredytowej.

 14. jak założyłem konto w pażdzierniku ale karte do niego aktywaowałem dopiero 1.11.2017 to rozumiem że cashback już mam naliczany od listopada?

 15. Mam pytanie do tych co zakładali konto w tej promocji. Założenie konta wymaga wizyty kuriera czy jak ktoś posiada kk to można załatwić wszystko online?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Masz środki na Koncie Oszczędnościowym Profit na 2,5%? Czas na wycofanie środków

McDonald’s: Darmowa kawa codziennie od 16 do 29 października 2017