w

40 zł premii za płatności mobilne Android Pay w Orange Finanse

Wystartowała kolejna promocja płatności mobilnych Android Pay! Pozostałe aktywne promocje to 30 zł do wykorzystania w sklepach Żabka w BZ WBK oraz 50 zł w akcji TAPnij KASĘ w Alior Bank.

Tym razem do zgarnięcia jest 40 zł w zamian za wykonanie płatności Android Pay.

Promocja trwa do 31.12.2017 r.


Polub stronę Jak Oszczędzić.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach:

40 zł premii za 15 płatności Android Pay w Orange FinanseDla kogo?

Uczestnikiem promocji może zostać każda osoba posiadająca konto w Orange Finanse, która posiada plastikową kartę płatniczą do konta oraz zaakceptowała regulamin “Strefy Korzyści”.

Warunkiem technicznym jest z kolei posiadanie telefonu z systemem Android w wersji 4.4 i wyższej. Płatności Android Pay aktywuje się w prosty sposób korzystając z aplikacji mobilnej banku.

Jak zgarnąć 40 zł?

Premia podzielona jest trzy części:

 • 10 zł otrzymamy za skorzystanie z pierwszej Korzyści poprzez dodanie karty w aplikacji mobilnej Orange Finanse i ustawić funkcję płatności zbliżeniowych telefonem. Następnie należy dokonać 5 transakcji zbliżeniowych Android Pay na dowolną kwotę. 
 • 10 zł w ramach drugiej Korzyści otrzymamy w zamian za wykonanie kolejnych 5 płatności zbliżeniowych telefonem Android Pay na dowolną kwotę.
 • 20 zł otrzymamy w zamian za skorzystanie z trzeciej Korzyści. Wystarczy wykonać kolejnych 5 transakcji Android Pay na dowolną kwotę. 

Zwrot z transakcji nastąpi w ciągu 60 dni od daty zaksięgowania transakcji spełniającej warunki Korzyści na rachunek, z którego dokonano płatności.

17 komentarzy

Dodaj odpowiedź
 1. Właśnie na stronie nie ma regulaminu samej promocji, bo to jest w ichniej strefie korzyści. Musi być płatność zbliżeniowa przez Android Pay przy użyciu karty Orange Finanse.

  • Ale na stronie promocji jest :
   "2. Zainstaluj aplikację mobilną Orange Finanse w swoim telefonie Znajdziesz ją w sklepie Google Play.
   3. Aktywuj płatności zbliżeniowe w aplikacji Orange Finanse."

   Nic nie ma na temat Android Pay

 2. A mnie taj odpisało Orange Finanse :
  "Szanowny Panie,

  dziękuję za Pana kontakt.

  Jeśli ma Pan wyrażoną zgodę na Strefę Korzyści i widzi tam kafle informujące o tej ofercie, otrzyma Pan zwrot. Oferta skierowana jest bowiem zarówno do nowych, jak i istniejących klientów. To czy już wcześniej płacił Pan zbliżeniowo za pomocą NFC lub Androidem Pay nie ma żadnego znaczenia "

  W Strefie Korzyści nic nie widze 🙁

 3. Ja mam pytanie ogólne: Czy to koniecznie musi być aplikacja Android Pay czy może być po prostu płatność zbliżeniowa telefonem przy wykorzystaniu aplikacji danego banku?

 4. Jest jeszcze "Aby skorzystać z Android Pay w aplikacji Orange Finanse, musisz posiadać plastikową kartę płatniczą Orange Finanse. Jeśli jeszcze nie posiadasz karty możesz zamówić ją online. "

 5. i:
  "Aktywuj otrzymaną kartę, a w kolejnym kroku dodaj ją do Android Pay. Po aktywowaniu karty Orange Finanse, pobierz aplikację, dodaj kartę i ciesz się wygodą płacenia z Android Pay."

  "Funkcjonalność Android Pay jest dostępna w najnowszej wersji aplikacji mobilnej (Orange Finanse)".

 6. "Dziekujemy za wykonanie pierwszej platnosci telefonem. Wykonaj jeszcze 4 transakcje, a 10zl wroci na Twoje konto. Sprawdz, jak zyskac dodatkowe 30zl"

  Taki sms mi przyszedł właśnie. Płacilem kartą OF poprzez Androi Pay
  🙂

 7. Płaciłem android pay orange fin przy okazji podobnej akcji w czerwcu (wtedy premia wyniosła 30 zł), a teraz widzę kafelki, więc nie wykluczają osób, które już korzystały. Znowu się przyda telefon z NFC.

 8. Ja za płatność internetową dostałem sms (myślałem, że tylko zbliżeniowe). Dziś po 10. transakcji zaczęli odrzucać transakcje – trzeba zmienić limit telefoniczny i internetowy. Mam łącznie 12 transakcji i brak odzewu. Zgodnie z regulaminem możemy czekać na premię 60 dni. Nie jest powiedziane, że dostaniemy sms po każdej spełnionej okazji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Odbierz 200 zł do Rossmanna za przetestowanie DARMOWEGO Nest Konta w Nest Bank

Lokata Skarbonka Plus na 2,75% w Idea Bank