w

25 zł rabatu na zakupy w eCarrefour.pl z Masterpass

Ruszyła kolejna edycja promocji eCarrefour i MasterPass, w której do zgarnięcia jest 25 zł na kolejne zakupy. Co ważne, warunki obecnej promocji są jeszcze łatwiejsze.

Liczba promocji z szybkimi płatnościami jest naprawdę okazała i obejmuje m.in.: 20 zł doładowania gratis w SkyCashdwa bilety do Multikina ze SkyCash oraz darmowe bilety do kina (Cinema City lub Multikino) oraz 15 zł na Pyszne.pl.

Promocja trwa do 30 września 2017 r. lub do wcześniejszego wyczerpania puli 500 voucherów.

25 zł na kolejne zakupy w eCarrefour 

Kolejny raz zasady promocji są niezwykle proste.

Aby otrzymać 25 zł na kolejne zakupy:

  • W dniach od 1 do 30 wrzesnia 2017 r. dokonaj zakupów w eCarrefour.pl na dowolną kwotę
  • Za zakupy zapłać przy użyciu Masterpass,

Wraz z przesyłką otrzymasz voucher o wartości 25 zł na kolejne zakupy w eCarrefour na kwotę min. 50 zł (tj. dwa razy mniejszą niż w poprzedniej edycji).

Voucher zostanie przekazany wraz z przesyłką zakupów. Aby zniżka zadziałała należy również zapłacić przy użyciu płatności Masterpass.

Wszystko wskazuje na to, że z promocji można skorzystać wielokrotnie!


Uwaga!

W przypadku wyczerpania puli ledwie 500 voucherów, Carrefour poinformuje o tym fakcie uczestników na stronie eCarrefour.pl. Organizator zastrzega, że możliwe jest zwiększenie puli nagród.

Z promocji wykluczone są niektóre produkty z oferty sklepu:

Produkty – produkty dostępne w eCarrefour z wyjątkiem:
a) wyrobów tytoniowych, papierosów elektronicznych, pojemników zapasowych i rekwizytów tytoniowych, produktów imitujących te wyroby, symboli związanych z używaniem tytoniu, wyrobów tytoniowych, papierosów elektronicznych, pojemników zapasowych;
b) produktów początkowego żywienia niemowląt;

Czym jest MasterPass?

MasterPass jest szybką i prostą metodą na płatności w internecie. Rejestrując swoje karty płatnicze w systemie, można nimi płacić poprzez zalogowanie się do wirtualnego portfela za pomocą loginu i kodu PIN.

Dzięki temu płatności dokonywane są szybciej i wygodniej. Do założenia portfela nie jest wymagane zakładanie konta bankowego. Wystarczy rejestracja np. na stronie MasterPass BZ WBK.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

250 zł za otwarcie 1 Konta w Credit Agricole

Happy Weekend! Tankuj na BP do 180 zł taniej z mBankiem