w

15 zł rabatu na Pyszne.pl z portfelem Masterpass

Powróciła zeszłoroczna promocja serwisu Pyszne.pl i płatności portfelem MasterPass. Tym samym kolejny raz do zgarnięcia jest 15 zł rabatu na kolejne zakupy na Pyszne.pl.

Jeśli lubicie podobne promocje to warto wspomnieć, że jeszcze do końca miesiąca trwa promocja konkurencyjnego rozwiązania Visa Checkout, gdzie do zgarnięcia jest 10 zł na PizzaPortal.pl.

Inne ciekawe akcje MasterPass i Visa Checkout to: 20 zł doładowania gratis w SkyCash, dwa bilety do Multikina ze SkyCash oraz darmowe bilety do kina (Cinema City lub Multikino).

Promocja trwa do 11 grudnia 2017 r.


15 zł rabatu na kolejne zamówienie na Pyszne.pl

Zasady promocji są proste, choć lepsza moim zdaniem jest akcja PizzaPortal.pl, gdzie rabat otrzymamy od razu na pierwsze zamówienie.

Aby otrzymać 15 zł rabatu na kolejne zakupy wystarczy złożyć zamówienie na kwotę minimum 30 zł i zapłacić za nie przy użyciu portfela Masterpass, wybierając płatność kartą MasterCard lub Maestro.

Kod rabatowy o wartości 15 zł otrzymamy mailem w ciągu 7 dni roboczych od złożenia zamówienia i zachowuje swoją ważność do 10 stycznia 2018 r. Minimalna wartość zamówienia przy której można wykorzystać kupon wynosi 30 zł.

Nie muszę chyba dodawać, że zakupów trzeba dokonać w sklepach oferujących płatności online.

Co ciekawe, z akcji można brać udział wielokrotnie, dokonując płatności z portfela Masterpass i przekraczając wartość zakupów w wysokości 30 zł.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

50 zł premii za wpływ świadczenia Rodzina 500+ w BGŻ BNP Paribas

250 zł za otwarcie 1 Konta w Credit Agricole