w

2,5% do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym w Getin Bank

Getin Bank ruszył z kolejną promocją konta oszczędnościowego. Tym razem do zgarnięcia jest 2,5% w skali roku do kwoty 100 tys. zł na okres 4 miesięcy.

Do promocji można przystąpić do 31 maja 2017 r. 

2,5% na Koncie Oszczędnościowym dla nowych klientów Getin Bank

Tak wysokie oprocentowanie środków obowiązuje nowych klientów banku, tj. osób, które od 1 stycznia 2016 r. nie posiadały produktu w Getin Bank.

Aby otrzymać promocyjne oprocentowanie wystarczy przejść na stronę promocji i złożyć wniosek o konto oszczędnościowe z kontem osobistym wraz z usługami bankowości elektronicznej i elektronicznymi wyciągami.

Konto osobiste bez karty będzie prowadzone bezpłatnie bez żadnych warunków dodatkowych. Jest też możliwość założenia samego konta oszczędnościowego, wtedy jednak oprocentowanie wyniesie zaledwie 2,1% w skali roku.

Dodatkowo niezbędne jest wyrażenie zgód marketingowych:

Zgody marketingowe – brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług Banku, zgoda na marketing SMS i telefoniczny Banku oraz zgoda na marketing elektroniczny Banku.

2,2% na Koncie Oszczędnościowym dla obecnych klientów Getin Bank

Promocja “Na dobry początek” dostępna również w wariancie dla obecnych klientów banku nie posiadających konta oszczędnościowego.

Tutaj sprawa wygląda podobnie jak dla nowych klientów. Zakładając samo konto oszczędnościowe otrzymamy 1,6% w skali roku. Zakładając konto oszczędnościowe i konto osobiste otrzymamy 2,2% w skali roku.

Konto Oszczędnościowe Getin Bank to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie
 • Środki oprocentowane już od pierwszej złotówki
 • Dowolna liczba wpłat i wypłat bez utraty odsetek
 • Swobodny dostęp do środków. Można je wypłacić w dowolnym momencie
 • 2,8% w skali roku do 100 tys. zł na koncie oszczędnościowym przez okres 4 miesięcy (122 dni)

Co jeśli mam więcej niż 100 tys. zł?

Nadwyżki środków na pewno nie warto lokować w Getin Bank, gdzie oprocentowanie od jakiegoś czasu nie należy do najwyższych.

Alternatywą będzie Konto Oszczędnościowe na 2,5% w Banku Millennium (teraz w promocji 360 zł na start + lokatą 3%) oraz na 2,5% w BGŻ Optima + 3% na start.

8 komentarzy

Dodaj odpowiedź
 1. a jeśli posiadam w GB rachunek techniczny do lokaty którą kiedyś zakładałam, to też się nie łapię jako nowy klient ?

 2. @up up
  Pytanie, kiedy posiadałaś tą lokatę? Rachunek techniczny nadal jest aktywny czy tylko był na czas lokaty?

  @up
  Chcesz założyć rachunek bez karty? To będzie można zrezygnować online lub przez infolinię.

 3. "Rachunek techniczny nadal jest aktywny czy tylko był na czas lokaty?" A ma to jakieś znaczenie? Czy aktywny rach. techniczny – eliminuje mnie z tej promocji? Mi powiedziano, że mam cztery takie rachunki techn. do zakładanych kiedyś lokat w placówce. Czy to, że miałem parę lat temu u nich lokaty musi mnie wykluczać z tej promocji?! To jakaś parodia!!!

 4. ten bank ja cały jak jakaś wielka parodia… Brak możliwości wybory czy chcesz kartę czy nie, i późniejsza rezygnacja online- porażka. Rachunek techniczny dożywotnie na numer pesel, nie można go zlikwidować i pozostaje na zawsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Citibank: 400 zł do morele.net za założenie darmowej karty Citi Simplicity

200 zł do Tesco za założenie karty kredytowej T-Mobile Usługi Bankowe