w

T-Mobile Usługi Bankowe: 2000 lub 1000 pkt w MasterCard Priceless Specials za rejestrację karty

Kolejna świetna promocja dla posiadaczy konta w T-Mobile Usługi Bankowe. Większość czytelników “JakOszczędzić.pl” już pewnie ma te konta i zarabia 5% moneyback’u od codziennych zakupów (300 zł rocznie).

Jeśli nie to zachęcam Cię do skorzystania z najlepszej na rynku promocji moneyback (więcej informacji w linku powyżej).

W ramach promocji można złożyć wniosek o kartę kredytową i w prosty sposób zgarnąć 2000 punktów w MasterCard Priceless Specials!

Można też skorzystać z akcji dla osób posiadających kartę debetową, gdzie w zamian za jej rejestrację w programie MasterCard Priceless Specials otrzymamy 1000 pkt w tym programie.

Otrzymane punkty można wymienić np. na bilety do kina (800 pkt za bilet) lub inne nagrody.

1000 punktów za rejestrację karty debetowej w MasterCard Priceless Specials

Zacznę od promocji “Punkty powitalne z kartą debetową MasterCard”, z której skorzystać może każdy posiadacz konta T-Mobile z kartą debetową.


Warunki promocji są niezwykle proste!

Dla kogo?

Z Promocji może skorzystać pełnoletnia osoba fizyczna, która w okresie trwania Promocji jest stroną umowy o plastikową Kartę Debetową MasterCard z T-Mobile Usługi Bankowe i karta ta posiada status “aktywna”.

Jak otrzymać 1000 pkt za rejestrację karty debetowej?

 • Do 30 listopada 2016 r. poprzez system bankowości elektronicznej (klikając w banner reklamowy) lub poprzez Contact Center zaakceptuj regulamin i wyraź zgodę na przystąpienie do programu MasterCard Priceless Specials  
 • Następnie zarejestruj się w programie na stronie programu
 • Wykonaj płatności kartą na kwotę min. 200 zł w czasie trwania promocji (do odwołania)
Punkty zostaną naliczone do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki.

Uwaga: Wykonane płatności muszą być transakcjami bezgotówkowymi spełniającymi warunki:

Transakcja bezgotówkowa Kartą oznacza każdy rozliczony zakup bezgotówkowy dokonywany za pomocą Karty przez Uczestnika– z wyjątkiem: zakupów, w przypadku których nastąpił zwrot towaru lub pieniędzy; operacji przeniesienia sald; zakupów z wykorzystaniem czeków; składek ubezpieczeniowych; odsetek; opłat za zwłokę; innych opłat i obciążeń; czeków podróżnych; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); oraz wyłączając wszelkie pozycje obciążające saldo gotówkowe Uczestnika, w tym wypłaty gotówki z bankomatów. Szczegółowy wykaz wyłączonych transakcji wg klasyfikacji kodów MCC: 6010, 6011, 4829, 6050, 7511, 7995, 9311, 6540, 8999.

Więcej informacji na stronie promocji dla kart debetowych oraz w regulaminie promocji “Punkty powitalne z kartą debetową MasterCard”.

Promocja trwa od 4 listopada 2016 r. do odwołania.


2000 punktów do karty kredytowej MasterCard

Druga promocja dotyczy osób, które nie posiadają karty kredytowej TMUB i w okresie trwania promocji, tj. do 31 grudnia 2016 r. złożą wniosek o kartę kredytową MasterCard.

Po przyznaniu karty wystarczy przystąpić do promocji (poprzez bankowość elektroniczną lub Call Center), zarejestrować kartę w programie MasterCard Priceless Specials i wykonać trzy płatności spełniające warunki.

Jak otrzymać 2000 pkt do karty kredytowej?

 • Do 31 grudnia 2016 r. złóż wniosek o kartę kredytową
 • Po wydaniu karty poprzez system bankowości elektronicznej (klikając w banner reklamowy) lub poprzez Contact Center zaakceptuj regulamin i wyraź zgodę na przystąpienie do programu MasterCard Priceless Specials i dokonaj rejestracji na stronie programu
 • W kolejnym miesiącu od daty zawarcia umowy wykonaj min. 3 Transakcje Punktowe kartą, tj. u partnerów MasterCard Priceless Specials
Punkty zostaną naliczone do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki.

Czym są owe Transakcje Punktowe?

„Zakup Premiowany” oznacza każdy zakup dokonywany za pomocą Karty przez Uczestnika lub posiadacza Karty dodatkowej w ramach Umowy – z wyjątkiem: zakupów, w przypadku których nastąpił zwrot towaru lub pieniędzy; operacji przeniesienia sald; zakupów z wykorzystaniem czeków; składek ubezpieczeniowych; odsetek; opłat za zwłokę; innych opłat i obciążeń; czeków podróżnych; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); oraz wyłączając wszelkie pozycje obciążające saldo gotówkowe Uczestnika, w tym wypłaty gotówki z bankomatów

Więcej informacji na stronie promocji dla kart kredytowych oraz w regulaminie promocji “Punkty powitalne z kartą kredytową MasterCard”.

Karta kredytowa MasterCard – opłaty i zalety

Na koniec warto powiedzieć coś na temat samej karty. Karta będzie prowadzona za darmo do 31.03.2017 r. korzystając z promocji na start. Po tym czasie wystarczy wykonać min. 4 płatności w każdym cyklu rozliczeniowym, aby nie zapłacić ani grosza.

Karta kredytowa MasterCard T-Mobile to:

 • 0 zł za wydanie karty
 • 0 zł za prowadzenie karty do 31.03.2017 r., później pod warunkiem wykonania min. 4 płatności w cyklu rozliczeniowym
  • 8 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za pierwszy rok prowadzenia karty
 • 0 zł za kolejny rok prowadzenia karty
 • 0 zł za kartę MasterCard NFC
 • Punkty w ramach programu 

Dokumenty / linki:

 • Wniosek o kartę kredytową
 • Taryfa Opłat i Prowizji
 • Strona programu MasterCard Priceless Specials

Bądź na bieżąco – Newsletter / Facebook / Twitter


Nie przegap żadnej świetnej promocji, lokaty, zmiany w ofercie Twojego banku.

Informacje możesz otrzymywać przez Facebooka, Twittera lub maila korzystając z Newslettera “Jak oszczędzić.pl” (wysyłanego średnio raz w tygodniu).


Polub stronę Jak Oszczędzić.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach:

#mc_embed_signup{background:#fff; clear:left; font:14px Helvetica,Arial,sans-serif; width:680px;}
/* Add your own MailChimp form style overrides in your site stylesheet or in this style block.
We recommend moving this block and the preceding CSS link to the HEAD of your HTML file. */

Zapisz się na newsletter już teraz:

* wymagane
Adres e-mail *

Imię

48 komentarzy

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Do 100 zł zniżki z MasterPass + 15 zł na start w bdsklep.pl

Premium Mobile: Nielimitowane rozmowy, SMS-y i 5 GB Internetu za 19,90 zł miesięcznie