w

T-Mobile Usługi Bankowe: 2000 lub 1000 pkt w MasterCard Priceless Specials za rejestrację karty

Kolejna świetna promocja dla posiadaczy konta w T-Mobile Usługi Bankowe. Większość czytelników „JakOszczędzić.pl” już pewnie ma te konta i zarabia 5% moneyback’u od codziennych zakupów (300 zł rocznie).

Jeśli nie to zachęcam Cię do skorzystania z najlepszej na rynku promocji moneyback (więcej informacji w linku powyżej).

W ramach promocji można złożyć wniosek o kartę kredytową i w prosty sposób zgarnąć 2000 punktów w MasterCard Priceless Specials!

Można też skorzystać z akcji dla osób posiadających kartę debetową, gdzie w zamian za jej rejestrację w programie MasterCard Priceless Specials otrzymamy 1000 pkt w tym programie.

Otrzymane punkty można wymienić np. na bilety do kina (800 pkt za bilet) lub inne nagrody.

1000 punktów za rejestrację karty debetowej w MasterCard Priceless Specials

Zacznę od promocji „Punkty powitalne z kartą debetową MasterCard”, z której skorzystać może każdy posiadacz konta T-Mobile z kartą debetową.


Warunki promocji są niezwykle proste!

Dla kogo?

Z Promocji może skorzystać pełnoletnia osoba fizyczna, która w okresie trwania Promocji jest stroną umowy o plastikową Kartę Debetową MasterCard z T-Mobile Usługi Bankowe i karta ta posiada status „aktywna”.

Jak otrzymać 1000 pkt za rejestrację karty debetowej?

 • Do 30 listopada 2016 r. poprzez system bankowości elektronicznej (klikając w banner reklamowy) lub poprzez Contact Center zaakceptuj regulamin i wyraź zgodę na przystąpienie do programu MasterCard Priceless Specials  
 • Następnie zarejestruj się w programie na stronie programu
 • Wykonaj płatności kartą na kwotę min. 200 zł w czasie trwania promocji (do odwołania)
Punkty zostaną naliczone do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki.

Uwaga: Wykonane płatności muszą być transakcjami bezgotówkowymi spełniającymi warunki:

Transakcja bezgotówkowa Kartą oznacza każdy rozliczony zakup bezgotówkowy dokonywany za pomocą Karty przez Uczestnika– z wyjątkiem: zakupów, w przypadku których nastąpił zwrot towaru lub pieniędzy; operacji przeniesienia sald; zakupów z wykorzystaniem czeków; składek ubezpieczeniowych; odsetek; opłat za zwłokę; innych opłat i obciążeń; czeków podróżnych; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); oraz wyłączając wszelkie pozycje obciążające saldo gotówkowe Uczestnika, w tym wypłaty gotówki z bankomatów. Szczegółowy wykaz wyłączonych transakcji wg klasyfikacji kodów MCC: 6010, 6011, 4829, 6050, 7511, 7995, 9311, 6540, 8999.

Więcej informacji na stronie promocji dla kart debetowych oraz w regulaminie promocji „Punkty powitalne z kartą debetową MasterCard”.

Promocja trwa od 4 listopada 2016 r. do odwołania.


2000 punktów do karty kredytowej MasterCard

Druga promocja dotyczy osób, które nie posiadają karty kredytowej TMUB i w okresie trwania promocji, tj. do 31 grudnia 2016 r. złożą wniosek o kartę kredytową MasterCard.

Po przyznaniu karty wystarczy przystąpić do promocji (poprzez bankowość elektroniczną lub Call Center), zarejestrować kartę w programie MasterCard Priceless Specials i wykonać trzy płatności spełniające warunki.

Jak otrzymać 2000 pkt do karty kredytowej?

 • Do 31 grudnia 2016 r. złóż wniosek o kartę kredytową
 • Po wydaniu karty poprzez system bankowości elektronicznej (klikając w banner reklamowy) lub poprzez Contact Center zaakceptuj regulamin i wyraź zgodę na przystąpienie do programu MasterCard Priceless Specials i dokonaj rejestracji na stronie programu
 • W kolejnym miesiącu od daty zawarcia umowy wykonaj min. 3 Transakcje Punktowe kartą, tj. u partnerów MasterCard Priceless Specials
Punkty zostaną naliczone do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki.

Czym są owe Transakcje Punktowe?

„Zakup Premiowany” oznacza każdy zakup dokonywany za pomocą Karty przez Uczestnika lub posiadacza Karty dodatkowej w ramach Umowy – z wyjątkiem: zakupów, w przypadku których nastąpił zwrot towaru lub pieniędzy; operacji przeniesienia sald; zakupów z wykorzystaniem czeków; składek ubezpieczeniowych; odsetek; opłat za zwłokę; innych opłat i obciążeń; czeków podróżnych; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); oraz wyłączając wszelkie pozycje obciążające saldo gotówkowe Uczestnika, w tym wypłaty gotówki z bankomatów

Więcej informacji na stronie promocji dla kart kredytowych oraz w regulaminie promocji „Punkty powitalne z kartą kredytową MasterCard”.

Karta kredytowa MasterCard – opłaty i zalety

Na koniec warto powiedzieć coś na temat samej karty. Karta będzie prowadzona za darmo do 31.03.2017 r. korzystając z promocji na start. Po tym czasie wystarczy wykonać min. 4 płatności w każdym cyklu rozliczeniowym, aby nie zapłacić ani grosza.

Karta kredytowa MasterCard T-Mobile to:

 • 0 zł za wydanie karty
 • 0 zł za prowadzenie karty do 31.03.2017 r., później pod warunkiem wykonania min. 4 płatności w cyklu rozliczeniowym
  • 8 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za pierwszy rok prowadzenia karty
 • 0 zł za kolejny rok prowadzenia karty
 • 0 zł za kartę MasterCard NFC
 • Punkty w ramach programu 

Dokumenty / linki:

 • Wniosek o kartę kredytową
 • Taryfa Opłat i Prowizji
 • Strona programu MasterCard Priceless Specials

Bądź na bieżąco – Newsletter / Facebook / Twitter


Nie przegap żadnej świetnej promocji, lokaty, zmiany w ofercie Twojego banku.

Informacje możesz otrzymywać przez Facebooka, Twittera lub maila korzystając z Newslettera „Jak oszczędzić.pl” (wysyłanego średnio raz w tygodniu).


Polub stronę Jak Oszczędzić.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach:

#mc_embed_signup{background:#fff; clear:left; font:14px Helvetica,Arial,sans-serif; width:680px;}
/* Add your own MailChimp form style overrides in your site stylesheet or in this style block.
We recommend moving this block and the preceding CSS link to the HEAD of your HTML file. */

Zapisz się na newsletter już teraz:

* wymagane
Adres e-mail *

Imię

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

48 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

A można zarejestrować 2 karty debetowe i zawnioskować osobno o kredytywą i zyskać potrójnie. Swoją drogą dziś właśnie dzwonili w tej sprawie do mnie proponowali 7 tys na KK ale jak była wcześniej promocja to odrzucali 500 zł.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Mam zarejestrowaną w programie kartę kredytową czy rejestrując teraz kartę debetową (bez ponownego przystąpienia do programu) dostanę 1000 pkt?

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

Hehe, od razu pomyślałem o tym samym, bo mam dwie karty debetowe w T-Mobile. Jutro będę dzwonił to aktywować to coś więcej powiem. Z tą kredytową to nie wiem czy warto czy może lepiej poczekać na podobną promocję, co była ostatnio.

@up
Tak, to osobna promocja, więc możesz dostać 1000 pkt za kartę debetową.

fredzio
fredzio
7 lat temu

Z opisu kk pomoc mierzona kilometrami ze strony banku.
Cyt: "Ponadto, jeśli zamówisz kartę do końca listopada, otrzymasz od nas bon o wartości 100 zł do wykorzystania na dowolne zakupy w sieci sklepów Carrefour! Wystarczy, że w grudniu zostaną zaksięgowane transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 500 zł".

Tak więc możliwe, że można zyskać jeszcze dodatkowe 100zł, oprócz 2000 pkt w programie.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Te płatności kartą po 200 zł z debetówki to mogą być zawarte w tych 500 zł do 5% zwrotu.

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

@fredzio
Miałem o tym pisać, ale zakładka banku mi się zamknęła i zapomniałem. Dzięki za przypomnienie!

@up
Tak, te transakcje mogą się łączyć jeśli jeszcze ich nie zrobiłeś w listopadzie 🙂

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

nie znalazłem w regulaminie MasterCard Priceless , za wydanie 1 zł kartą ile dają punktów ?

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

System odrzuca rejestrację karty debetowej, na stronie T-mobilebankowe jest tylko opis programu dotyczącego kart kredytowych. Zdołaliście zarejestrować debetówkę? Jak?

Marcoo
Marcoo
7 lat temu

Mam pytanie odnośnie rejestracji w Promocji "PUNKTY POWITALNE Z KARTĄ DEBETOWĄ MASTERCARD” masz tam napisane ze zgłosić się do 30 listopada poprzez baner. Rozumiem, że ten baner był wysyłany tylko wybranym osobom. W regulaminie jest tylko że promocja trwa od 4.11.2016 do odwołania wiec przystąpić można nawet w grudniu.

Marcysia
Marcysia
7 lat temu

Witam

Ktos ma informacje, czy karta debetowa zostanie podpieta pod konto z karta kredytowa i punkty beda sie zliczac na jednym koncie? Dzwoniac do TM dostalem informacje, ze to bedzie drugie konto i na dwoch bedziemy zliczac punkty ale rozmawiajacy nie byl chyba pewien 🙂

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Powitalne punkty przyznane w programie idą na osobne konta kart i osobno też są naliczane punkty za wykonane transakcje kartami.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Zaakceptowałam regulamin i wyraziłam chęć przystąpienia do programu przez infolinię T-m, mam debetówkę, strona programu nie przyjmuje numeru karty, gdy chcę ją zarejestrować w programie wyskakuje komunikat: "Obecnie Twoje konto nie może uczestniczyć w tym programie. Proszę skontaktować się z wydawcą karty w celu uzyskania informacji o przystąpieniu do programu"…
Jak u was?

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Ja baneru na swoim koncie nie widziałem, musiałem aktywować Priceless Specials, przez infolinię. Zarejestrować karty kredyt. jeszcze się nie udało. Od wyrażenia zgód, może ponoć upłynąć 1-3 dni, zanim kartę będzie się dało zarejestrować.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

"Obecnie Twoje konto nie może uczestniczyć w tym programie. Proszę skontaktować się z wydawcą karty w celu uzyskania informacji o przystąpieniu do programu"…

to samo 🙁

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Po zapisaniu sie do programu przez infolinie tmobile otrzymałam informacje, aby po tygodniu probowaczarejestrowac karte.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

ja tez nie mam możliwości zapisania się rzez stronę:-(

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

U mnie to samo. Trzeba cierpliwie czekać. Tylko żeby w tym czasie promocja się nie skończyła 😀

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

A te punkty będzie się zbierać jak się zrobi zakupy zarejestrowana kartą MC ale tylko w wybranych sklepach wskazanych prze organizatora promocji czy w każdym sklepie ?

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

Jeśli chodzi o rejestrację karty debetowej to wystarczą dowolne płatności, które nie są wyłączone (patrz wpis).

Tylko te 3 transakcje do karty kredytowej trzeba wykonać w punktach, za które są punkty w programie MasterCard Priceless Specials.

x666
x666
7 lat temu

"np. na bilety do kina (800 pkt za bilet)"
Aktualnie bilety są za 400 pkt – warto skorzystać.

Daro
7 lat temu

Nie wiem czy ktoś kiedyś mi czytał równie długie oświadczenie 😀

Daro
7 lat temu

@x666
Czy po zalogowaniu z kartą T-Mobile będzie na pewno tak dobra oferta? Na stronie T-Mobile piszą, że można wymienić na 1 bilet.

Chyba w jakimś wpisie Darek pisał o biletach za 400 pkt. Ale czy to dotyczy kart T-Mobile?

x666
x666
7 lat temu

Po zalogowaniu się mam bilety za 400 pkt.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Od zaakceptowania na infolinii zgód, już drugi dzień czekam na możliwość zalogowania się do MasterCard Priceless Specials i ciągle jest Obecnie Twoje konto nie może uczestniczyć w tym programie…
Irytujące. Długo czekaliście?

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Nie będę odkrywczy jak powiem, że u mnie to samo. :/

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Ja też mam kartę debetową T-Mobile. Wyraziłem zgodę w Banku, ale zarejestrować jej nie mogę od 3 lub 4 dni. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie będę mógł ją zarejestrować, bo mam kilka wydatków

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

Trochę długo to trwa. Nie wiem czy pospieszyli się z ogłoszeniem tej promocji czy o co chodzi.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Coś się ruszyło, ale nie do końca 🙂
Kliknąłem "zarejestruj się" i otrzymałem komunikat:
"Twoje konto jest już zarejestrowane w naszym systemie. Proszę się zalogować za pomocą posiadanych informacji bezpieczeństwa. Zaloguj się"
Po kliknięciu na zaloguj, się udało. Ale póki co widzę tylko kredytową, a miały być obie razem z debetową.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Nie chcę być złym prorokiem, ale ja mam komunikat "Obecnie Twoje konto nie może uczestniczyć w tym programie…" od jakiś 5 miesięcy ( na kredytówce). Nawet Mastercard nie jest w stanie nic zrobic… Myślę że to wystarczy za komentarz. Wszystkim którzy liczą że"za tydzień" coś się zmieni, proponuję od razu pisac reklamacje.

michal-100
michal-100
7 lat temu

<<"np. na bilety do kina (800 pkt za bilet)"
Aktualnie bilety są za 400 pkt – warto skorzystać.>>
Potwierdzam – bilet obecnie kosztuje 400 punktów. Pytanie jak długo i ile jest ważny otrzymany voucher. Ktoś wie?

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Aktualizacja powyższego: bilety kupione wczoraj (27.11.2016) mają ważność do 6.10.2017.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Qrcze chyba dwa tygodnie minęły a ja nadal nie mogę zarejestrować karty debetowej :-/

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

Ja mam to samo. Właśnie zaraz będę dzwonił do banku.

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

Próbowaliście może opcji zaloguj zamiast zarejestruj? Niestety nie mam przy sobie drugiej karty i nie mogę sprawdzić czy działa, ale tak mi polecili w banku.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Próbowałem się zalogować na inną kartę i też niepowodzenie.
Czy dowiedziałeś się Darku coś nowego w banku?

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Mi na infolinii powiedziano że można mieć tylko jedną kartę w programie. Że ponoć jak się zarejestrowało kredytową to debetowej nie można.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Niedawno zalogowałem się na konto:-)
Chciałem zarejestrować a napisali mi,
że mam już zarejestrowaną kartę i mam się zalogować

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

Zapomniałem ostatnio uzupełnić informacje. Okazuje się, że po tych kilku dniach trzeba po prostu użyć opcji zaloguj. W moim wypadku druga karta była aktywna (ta, której akurat nie miałem przy sobie).

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Miałam problem z rejestracją karty kredytowej w Programie. Ponad tydzień temu zgłaszałam chęć uczestnictwa w programie na infolini. Uzyskałam odpowiedź, że po kilku dniach będzie to możliwe i dalej nie mogę się zalogować.

Darek M. W.
Darek M. W.
7 lat temu

Używasz opcji zaloguj a nie zarejestruj?

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Używam opcji Zaloguj, gdyż opcja Zarejestruj nie pojawia się na stronie. Może nie mogę się zalogować, bo kartę kredytową mam już od lipca. W czasie rozmowy z konsultantem, przyjął on zgłoszenie przystąpienia do Programu zbierania punktów i nic nie mówił, że nie mogę przystąpić do tego programu.

Darek M. W.
Darek M. W.
7 lat temu

Hmm, może warto zadzwonić jeszcze raz. U mnie też bardzo długo trwało aktywowanie karty.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

A jak mam 2 karty w TMUB to muszę każdą osobno rejestrować wiem że na jedną się mogę zalogować i nawet wymieniłem 1000 p na nagrodę a druga też się łapie ?

Darek M. W.
Darek M. W.
7 lat temu

Niestety można zarejestrować tylko jedną kartę i zgarnąć np. dwa bilety do kina.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Można jeszcze poprzez Contact Center przystąpić do promo?

Darek M. W.
Darek M. W.
7 lat temu

Promocja karty debetowej jest cały czas dostepna.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Do rejestracji wystarczy zatwierdzić zgody w banerze czy jeszcze swoją drogą muszę dzwonić na infolinię ?

Darek M. W.
Darek M. W.
7 lat temu

Trzeba zadzwonić i wysłuchać długie oświadczenie 🙂

Co myślisz?

Do 100 zł zniżki z MasterPass + 15 zł na start w bdsklep.pl

Premium Mobile: Nielimitowane rozmowy, SMS-y i 5 GB Internetu za 19,90 zł miesięcznie