w

100 zł za otwarcie konta w XII edycji “Mam Inteligo” + 50 zł za każde polecenie + 10 zł za przelew na telefon

Mam Inteligo - 100 zl za otwarcie konta i 50 zl za polecenie konta
To już XII edycja popularnej akcji “Mam Inteligo”. Przypomnę, że w zamiana za otwarcie konta z podaniem kodu polecającego (patrz dalej) otrzymamy 100 zł premii. 

Ale to nie wszystko, polecając konto znajomym można otrzymać kolejne 50 zł za każde polecenie.

Konto Inteligo jest prowadzone bezpłatnie wraz z kartą po wykonaniu płatności kartą na 100 zł. Warunki zwolnienia z opłat są więc bardzo proste.

→ Przejdź do: Konto Inteligo z premią 100 zł w ramach “Mam Inteligo”

100 zł za otwarcie konta Inteligo w ramach “Mam Inteligo”

Zasady promocji “Mam Inteligo” są niezwykle proste. Za założenie konta osoba polecona otrzymuje 100 zł premii, natomiast polecający za skuteczne polecenie otrzymuje 50 zł premii.

XII edycja „Mam Inteligo” podzielona jest na 3 etapy:

 • I etap: 9.11 – 9.12.2016 r.
 • II etap: 10.12 – 9.01.2017 r.
 • III etap: 10.01 – 9.02.2017 r.
Etapy służą przede wszystkim do obliczenia maksymalnej daty wypłaty premii. Premia zostanie wypłacona w ciągu 75 dni od zakończenia każdego z etapów. W praktyce jest to znacznie szybciej?

Dla kogo?

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów Inteligo, tj. osoby, które od trzech lat nie posiadają konta w Inteligo (9.11.2013 r). Za regulaminem:

Nowy Klient – osobę fizyczną, także tę prowadzącą działalność gospodarczą lub będącą wspólnikiem w spółce cywilnej, która w dniu złożenia wniosku o Nowe konto z podanym Kodem polecenia nie posiada żadnego z kont Inteligo ani nie jest rozpatrywany wobec niej wniosek o otwarcie żadnego z tych kont Inteligo, złożony przed rozpoczęciem Edycji Programu, ani w okresie ostatnich trzech lat liczonych od daty rozpoczęcia Edycji Programu nie posiadała żadnego z tych kont;

Co ważne, posiadanie konta w PKO BP nie dyskwalifikuje z udziału w Mam Inteligo. Tym samym można zgarnąć premie zarówno w Mam PKO jak i w Mam Inteligo.

Jak otrzymać 100 zł premii?

Aby otrzymać 100 zł premii:
 • Złóż wniosek o konto Inteligo
  • Podczas
   zakładania konta wpisz kod polecający otrzymany od osoby polecającej
   • Nie masz polecającego? Kod znajduje się na obrazku poniżej. W razie wątpliwości możesz też napisać do mnie korzystając z formularza kontaktowego
  • Wybierz typ konta (np. Indywidualne), nazwę rachunku, kartę oraz metodę autoryzacji transakcji
  • Zaakceptuj regulamin oraz wyraź zgodę na otrzymywanie materiałów marketingowych jak na zdjęciu poniżej

Następnie:

 • W ciągu 30 dni otwarcia konta:
  • Wykonaj przynajmniej jedną płatność bezgotówkową kartą na łączną kwotę 200 zł 
  • Wykonaj jedną płatność IKO w sklepie na min. 10 zł (np. na stacjach Orlen)

UWAGA: Powyższe transakcje muszą być wykonane w punktach usługowo – handlowych, z wyłączeniem operacji wykonywanych przez Internet.UWAGA 2: Od jakiegoś czasu Inteligo zaczął domyślnie włączać Powiadomienia SMS. Przez pierwsze dwa miesiące ta usługa jest bezpłatna. Od trzeciego miesiąca kosztuje juz 5 zł / mc.

Wyłączyć ją można w systemie bankowości elektronicznej lub telefonicznie.

50 zł za każde skutecznie polecone konto Inteligo

Po założeniu konta i zgarnięciu 100 zł premii, można polecić konto innych znajomym i zarabiać kolejne 50 zł za każde polecenie.

Trzy osoby, które polecą najwięcej kont otrzymają premię dodatkową: 1000 zł, 600 zł lub 300 zł.

Polecenia dokonasz w dowolny sposób. Kodem polecającym jest numer telefonu komórkowego podany na potrzeby Programu „Mam Inteligo” oraz podanym w umowie Konta Inteligo.

Premię 50 zł otrzymamy za skutecznie polecone konto, tj za:
 • Wykona co najmniej jedną transakcji bezgotówkowej o łącznej wartości min. 200 zł przy użyciu karty debetowej wydanej do Nowego konta w punktach usługowo-handlowych, z wyłączeniem transakcji wykonywanych przez Internet
 • Wykona co najmniej jednej transakcji przy użyciu aplikacji IKO powiązanej z nowo otwartym kontem

Konto Inteligo: opłaty i zalety

Konto Inteligo to:
 • 0 zł za prowadzenie konta i przelewy krajowe przez Internet
 • 0 zł za wydanie karty i jej używanie przy miesięcznych, rozliczonych transakcjach bezgotówkowych wykonanych kartą na kwotę min. 100 zł miesięcznie
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów PKO Banku Polskiego, BZ WBK oraz Nordea Banku, jak również Euronetu poprzez aplikację IKO
 • 0 zł za zlecenia stałe przez Internet
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach i oddziałach PKO Banku Polskiego
 • szybkie przelewy bez podawania numeru rachunku, płatności IKO>
 • debet i kredyt – minimum formalności i procedur

10 zł za dwa przelewy na telefon

Jeszcze do 30 listopada w PKO BP i Inteligo trwa promocja, w której można zgarnąć łatwe 10 zł premii. Wystarczy wykonać dwa przelewy na telefon z aplikacji IKO.

Więcej informacji na temat promocji w prześwietleniu promocji.

Bądź na bieżąco – Newsletter / Facebook / Twitter


Nie przegap żadnej świetnej promocji, lokaty, zmiany w ofercie Twojego banku.

Informacje możesz otrzymywać przez FacebookaTwittera lub maila korzystając z Newslettera “Jak oszczędzić.pl” (wysyłanego średnio raz w tygodniu).


Polub stronę Jak Oszczędzić.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach:

Zapisz się na newsletter już teraz:

* wymagane
Adres e-mail * 
Imię 

44 komentarze

Dodaj odpowiedź
 1. "Wykona co najmniej jedną transakcji bezgotówkowej o łącznej wartości min. 200 zł" czy można to obejść, być może z małą stratą? Czy istnieją np. kantory w Warszawie w których można zapłacić kartą?

 2. Pisze"Wykona co najmniej jedną transakcji bezgotówkowej o łącznej wartości min. 200 zł przy użyciu karty…". Czy tzn ze mozna wykonac kilka tranzakcji na sume 200zl czy musi byc jedna na co najmniej 200zl. Kiedy mozna zamknac konto?

 3. To ma być płatność w sklepie stacjonarnym. Pierwsze słyszę o kantorach z płatnościami kartą, ale to byłoby coś!

  Można kilka mniejszych płatności. Ważne, żeby łączna kwota wyniosła te 200 zł.

 4. Konto jest naprawdę niezłe. Mam je od dawna, co miesiąc płacę nieco ponad 100 zł kartą i mam wszystko za free (łącznie z bankomatami PKO). Jak ktoś nie chce płacić, to po spełnieniu warunków może zrezygnać z karty i będzie za free bez żadnych warunków.

 5. Hallo.
  Ja bym chciala zalozyc tylko lokate na 3 albo wiecej m-cy. Zalozylam niedawno konto w Raiffeisen Polbank bo bylo wtedy i jest nadal b. aktrakcyjne. Czy musze tez w tym banku zalozyc nowe konto?? Ostatnio zarobilam na lokacie 6 m-cy w BOS banku i przelali mi srodki ze stopa zwrotu spowrotem na moje dotychczasowe k-to. Czy tu tez byloby mozliwe tylko zalozyc lokate ?? z gory dzieki za info?? Teresa

 6. "Po założeniu konta i zgarnięciu 100 zł premii, można polecić konto innych znajomym i zarabiać kolejne 50 zł za każde polecenie."
  Czy to oznacza, że dopiero po fizycznym otrzymaniu premii na konto, można zacząć polecać znajomym?

 7. Nie, polecać można posiadając aktywne konto (po rejestracji w programie Mam Inteligo). Pamiętaj jednak, że od premii za polecanie trzeba będzie zapłacić podatek.

 8. Hmm, jesteś pewien, że ta usługa jest domyślnie włączana? Nikt wcześniej nic o tym nie pisał. Aż zapytam w banku, ale raczej nie sądzę.

 9. Darku, nie napisałeś o jednej ważnej rzeczy: Po dwóch miesiącach naliczana jest opłata 5 zł za powiadomienia SMS. I chyba nie da się tego wyłączyć.

 10. Z tabeli opłat i prowizji: " 17. Usługa wysyłania informacji na podany przez Klienta nr telefonu komórkowego. Zakres wysyłanych informacji jest określany podczas personalizacji usługi. W przypadku Klientów, którzy w pierwszym wniosku podadzą swój numer telefonu komórkowego , przez 2 okresy rozliczeniowe usługa świadczona jest bezpłatnie. Opłata pobierana jest odrębnie dla każdego Konta Inteligo."

 11. Zadzwoniłem do banku i rzeczywiście nastąpiła jakaś zmiana. Dodałem informację do artykułu, żeby pamiętać o wyłączeniu tego ustrojstwa 🙂

 12. O opłacie za usługę wysyłania info na telefon dowiedziałam się od Pani z banku, która zadzwoniła krótko po otwarciu konta, witając mnie w gronie klientów banku 🙂

  Odnośnie podatku od premii – rozliczamy go z PITem?

 13. Witam,

  Czy promocja jest jeszcze aktualna? Harmonogram promocji nie jest w 100% jasny.
  I etap: 9.11 – 9.12.2016 r.
  Czy są jakieś warunki zamknięcia konta? W Twoim artykule odnośnie zamykania kont bankowych wyczytalem że w inteligo naliczają opłatę za zamkniecie w ciagu 90 dni od otwarcia – czy to jeszcze aktualne?
  Ogólnie mała sugestia/prośba z mojej strony – jeśli posiadasz informację odnośnie warunków/możliwych sposobów zamknięcia konta w danym banku to super byłoby gdyby znalazła się ona w danym artykule.
  Dzięki! Gratuluję bloga, świetna sprawa !:)
  Pozdrawiam

 14. Czy ta płatność aplikacją IKO może być połączona z tym warunkiem odnośnie sumy płatności 200zł? Czyli czy jak zapłacę jednorazowo 200zł przez aplikację IKO to spełniam jednym krokiem oba warunki? Płatność aplikacja IKO czyli tak zwane "Płacę telefonem"?

 15. @up up
  Tak, promocja jest aktualna. Są etapy na podstawie których wyznaczany jest termin wypłaty premii. Poza tym, nie ma on większego praktycznego znaczenia. Opłaty za zamknięcie konta w ciągu 90 dni nie ma już od dawna. Muszę zaktualizować ten wpis o zamykaniu kont. Dzięki za pomysł na temat zamknięcia konta, postaram się dodawać tą informację.

  @up
  Niestety z tego co rozumiem to nie. Przez IKO tylko 10 zł, a 200 zł musi być wydane fizyczną kartą. Zastanawiam się, czy płatności zbliżeniowe telefonem też by się nie łapały, ale raczej bym nie ryzykował.

 16. Właśnie, niekiedy otrzymuję propozycję podziału tych 50 zł, ale jak piszę o podatku i o tym, że nie da się zweryfikować, czy ktoś założył konto z naszego polecenia, to nastaje cisza 🙂

 17. Zgarnałem właśnie za PKO razem z żoną 270 zł (2×100 za założenie, 50 za polecenie, 2×10 zł za przelewy na telefon). Opłaty wyniosły ok. 12 zł (naliczają proporcjonalnie za dni w danym miesiącu) – 258 zł na czysto za posiadanie konta przez 2 miesiące. Teraz czas na inteligo (zasady identyczne!!) – liczę na 240 zł czystego zysku 🙂 Tylko ten podatek jeszcze trzeba potem zapłacić od nagrody za polecenia :/

 18. Czy te 200 zł obrotu to może być przelew bankomatowy Euronet? Jest to transakcja bezgotówkowa nawet dla KK, ciekawe jak w Inteligo

 19. otóż w tym przypadku jest, w tamtym roku ze wszystkich KK wypłaciłem max roczne limity po 2000 i na żadnej nie naliczyły się odsetki. W opisie transakcji kartowej pojawia się adres bankomatu (w miejscu sklepu) i tu nie wiem jak to potraktuje Inteligo. Ta usługa Euronetu funkcjonuje już ponad rok i nadal jest bezpłatna

 20. na stronie euronetu jest opisane – w skrócie wysyłasz przelew w bankomacie (z karty kredytowej lub debetowej), wpisujesz swój pesel i nr telefonu, nr telefonu odbiorcy przelewu, dostajesz potwierdzenie z nr transakcji i to wszystko. przekazujesz nr transakcji odbiorcy – on dostaje pin na telefon. Odbiorca wpisuje do bankomatu swój pesel, nr transakcji i pin – i kasa wychodzi. Transakcja jest bezgotówkowa na bank, sprawdzono wiele razy, żadnych odsetek na pięciu różnych KK

 21. Znam ten problem. Trzeba mieć dwa telefony do 2 kont 🙂 Można wyrejestrować z jednego konta i potem zarejestrować ten numer w drugim koncie.

 22. Niestety PKO i Inteligo dalej nie potrafią się oddzielić – jeśli zarejestrujemy nr telefonu w IKO dla banku PKO to nie można później tego samego nr zarejestrować w IKO dla Inteligo. Komuś udało się chyba wywalczyć z bankiem, że jednak się da, ale nie mam zamiaru dzwonić na infolinię (mam płatne stacjonarne :P), więc pewnie kupię starter na kartę za 5 zł i potem go wyrzucę.

 23. Zapłaciłem blikiem na Orlenie. W historii transakcji mam: Zakup w terminalu – kod mobilny. Czy to się liczy? Nigdzie nie ma napisane że to płatność IKO.

 24. 1. Czy po spelnieniu warunku promocji (100zl karta) moge zamknac karte?
  2. Do 9 lutego wystarczy zlozyc wniosek czy trzeba do tego czasu podpisać umowe/miec aktywne konto?

 25. Dobrze, wykonałem płatności na 200zł, do tego blikiem też zapłaciłem. Czy z karty mogę zrezygnować na swoim panelu na kompie czy muszę dzwonić do banku?
  Drugie pytanie – chciałem założyć konto dla żony, posiadamy tylko jeden tel gdzie mogę zainstalować IKO. Czy mogę usunąć u siebie konto, włożę drugą kartę sim (żony) i wówczas zainstaluję wszystko od nowa, czy tak zadziała? Czy to za piękne?

 26. Mam pytania – wykonałem płatności na 200zł + blikiem na ponad 10zł. Czy kartę mogę teraz zamknąć na stronie czy muszę dzwonić/pisać do banku?
  Drugie – chcę założyć konto na żonę, lecz mamy jeden aparat gdzie mogę zainstalowac IKO. Czy mogę usunąć u siebie na koncie na komputerze aplikację i na telefonie odinstal a następnie na nowo zainstalować i wówczas będzie wszystko dobrze? Czy w jakiś inny sposób możemy to zrobić?

 27. Mam pytania – wykonałem płatności na 200zł + blikiem na ponad 10zł. Czy kartę mogę teraz zamknąć na stronie czy muszę dzwonić/pisać do banku?
  Drugie – chcę założyć konto na żonę, lecz mamy jeden aparat gdzie mogę zainstalowac IKO. Czy mogę usunąć u siebie na koncie na komputerze aplikację i na telefonie odinstal a następnie na nowo zainstalować i wówczas będzie wszystko dobrze? Czy w jakiś inny sposób możemy to zrobić?

 28. Witam
  Napisałem do Inteligo odnośnie płatności podatku od nagrody tj. czy zakładający konto i osoba polecająca mają sami rozliczyć podatek i czy w związku z tym dostaną PITa i taką odpowiedź otrzymałem:
  "W odpowiedzi na Pana pytanie uprzejmie informuję, że podatek
  zryczałtowany jest płatny przez organizatora konkursu i nie pomniejsza
  nagrody należnej uczestnikowi programu.
  Kwotę tę Organizator przekazuje we własnym zakresie na rachunek
  właściwego Urzędu Skarbowego tytułem należnego podatku dochodowego.
  PIT8 nie jest wystawiany ani dla Polecającego, ani dla Nowego Klienta i
  nie uwzględnia Pan nagrody w swoim rozliczeniu rocznym."
  Więc moje pytanie czy we wcześniejszych edycjach było inaczej? czy ktoś dostał wcześniej PITa?

 29. Hmm, właśnie widzę jakąś zmianę względem poprzednich lat. Nie wiem czemu wcześniej tego nie widziałem, ale tak jakby podatek płacą teraz za obie strony:

  PRZYZNANIE I WYPŁATA NAGRÓD
  § 5.
  1. Nagrody, o których mowa w § 3 i § 4, podlegają opodatkowaniu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (t.j.
  Dz. U. 2012, poz. 361 ze zm.).
  2. W przypadku konieczności odprowadzenia przez Organizatora, jako płatnika podatku, zryczałtowanego podatku od uzyskanych nagród, Organizator zwiększy wartość
  jednostkową nagrody o kwotę odpowiadającą wartości należnego zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych od uzyskanej nagrody. Kwotę tę
  Organizator przekaże na rachunek właściwego Urzędu Skarbowego tytułem należnego podatku dochodowego.

 30. Zona spelnila warunki konta natomiast w systemie polecania ciagle mam 1 polecenie ale punktow 0 (ze nie spełnione warunki). Zona dostala 100 za otwarcie konta, ja rowniez dostalem 100 (choc w 2 przelewach po 50, nie wiem czemu) ale 50zl za polecenie brak… a minely juz ze 2 tyg. odkad spelnila warunki do wyplaty kasy za polecenie. Tyle sie na to czeka?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

300 zł premii oraz oprocentowanie 3% do eKonta w II edycji promocji “Konto podwójnie zarabiające”

Do 100 zł zniżki z MasterPass + 15 zł na start w bdsklep.pl