w

500 zł premii w III edycji promocji „Zyskuj z eKontem” w mBank

Zyskaj 500 zl z eKontem w mBank

mBank kolejny raz przedłużył świetną promocję „Zyskuj z eKontem„. Tym samym, nowi klienci banku mają do zgarnięcia aż 500 zł premii.

Bez większego wysiłku można otrzymać ok. 300 – 400 zł premii. Jeżeli celujecie w pełną premię 500 zł to musicie się przyszykować do sporych wydatków kartą wynikającą z formuły obliczania drugiej części premii (2% zwrotu od wydatku kartą lub 4% od płatności BLIKiem).

Promocja trwa od 2 do 17 sierpnia 2016 roku.

400 zł do darmowej karty kredytowej Citi Simplicity

Załóż bezpłatną kartę, zaloguj się raz do bankowości elektronicznej i odbierz voucher 400 zł do morele.net.

Promocja trwa do 31 sierpnia 2016 r!

Zyskuj z eKontem nawet 500 zł!

Zyskuj z eKontem – III edycja” to świetna okazja do wysokiej premii za przetestowanie usług mBanku. Wystarczy używać konta, płacić wydaną kartą, a pieniądze będą same wpływały na konto 😉

Promocja przeznaczona jest dla osób, które nigdy nie były stroną umowy z mBankiem:

Przez nowego Klienta Banku dla potrzeb niniejszej Promocji rozumie się klienta będącego osobą fizyczną, który przed dniem złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie był stroną umowy z Bankiem na mocy której Bank prowadził na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy lub w dniu złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie jest stroną umowy z Bankiem, na mocy której Bank prowadzi na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy.

10 zł za pobranie i aktywację dostępu do rachunku za pomocą aplikacji mobilnej

10 zł to premia na start w zamian za otwarcie eKonta w taryfie standard wraz z kartą oraz zalogowanie się do aplikacji mobilnej w ciągu 24 godzin od otwarcia rachunku.

Jest to krytyczny moment promocji, nie spełnienie tego wymogu wyeliminuje nas z możliwości otrzymania 240 zł premii dodatkowej. która jest naprawdę łakomym kąskiem 🙂

Premia zostanie wypłacona w ciągu 20 dni od spełnienia powyższych warunków.

250 zł za płatności kartą i przelew min. 1000 zł

Druga część premii to aż 250 zł, które otrzymamy w 5 ratach za wykonywanie płatności kartą. Maksymalnie można otrzymać 50 zł miesięcznie przez okres 5 miesięcy, czyli łącznie 250 zł premii.

Bank promuje tutaj płatności mobilne BLIK, za które otrzymamy aż 4% cashback. Machając zwykła kartą Visa otrzymamy zaledwie 2% zwrotu.

Warunkiem otrzymania premii jest zapewnienie wpływu min. 1000 zł (musi być to jeden przelew na kwotę min. 1000 zł) od osoby niebędącej uczestnikiem promocji. Drugi warunek to zalogowanie się co najmniej 1 raz do aplikacji mobilnej w każdym miesiącu.

Uwaga: Pierwszy zwrot będzie przyznany za transakcje wykonane w miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta.

Dodatkowo:

Za płatność kartą uznaje się bezgotówkowe transakcje zakupu dokonane w punktach handlowo-usługowych przy pomocy wydanej do rachunku eKonto z taryfą standard lub eKonto z taryfą plus karty debetowej lub karty kredytowej, powiązanej z tym rachunkiem i rozliczone w miesiącu kalendarzowym, w którym zostały wykonane.

Za płatność BLIK uznaje się transakcje zakupu dokonane w punktach handlowo-usługowych przy pomocy usługi BLIK powiązanej z rachunkiem eKonto z taryfą standard lub eKonto z taryfą plus i rozliczone w tym miesiącu kalendarzowym, w którym zostały wykonane.

Premia zostanie przekazana na rachunek bankowy do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

240 zł premii dodatkowej

240 zł jest całkiem proste do otrzymania. Wystarczy spełnić warunki do otrzymania premii 10 zł (tj. zalogować się do aplikacji mobilnej w ciągu 24h od otwarcia rachunku) oraz warunków do otrzymania 2% zwrotu przez wszystkie 5 miesięcy (tj. wpływ min. 1000 zł, zalogowanie się do aplikacji mobilnej oraz wykonanie płatności kartą na kwotę co najmniej 250 zł w każdym z 5 miesięcy)

Premia dodatkowa 240 zł zostanie wypłacona do końca miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia wszystkich warunków.

Harmonogram promocjiOkresAktywność / Suma płatności kartą

Do 17 sierpnia 2016 r.

Załóż eKonto w jednym z planów taryfowych

W ciągu 24h od otwarcia rachunki

Zaloguj się do aplikacji mobilnej.

Otrzymasz 10 zł premii

W każdym z 5 miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta

1. Zapewnij jednorazowy wpływ min. 1000 zł od osoby nie będącej uczestnikiem promocji.

2. Wykonaj płatności kartą debetową, kredytową lub przez BLIK na min. 250 zł
3. Zaloguj się min. 1 raz do aplikacji mobilnej.

Otrzymasz 2% zwrotu od łącznej kwoty transakcji bezgotówkowych (do 50 zł w każdym miesiącu).

Po spełnieniu warunków z dwóch poprzednich kroków

Otrzymasz 240 zł premii dodatkowej

eKonto z taryfą standard

mBank postanowił uprościć ofertę kont. Wycofane zostały eKonto, eKonto mobilne, eKonto mobilne plus oraz mKonto Multi. W ich miejsce mamy dwa konta: eKonto z taryfą standard oraz eKonto z taryfą plus.

eKonto z taryfą standard to:

  • 0 zł za prowadzenie rachunku
  • 0 zł za kartę po wykonaniu 5 transakcji kartą
    • 4 zł w przeciwnym razie
  • 0 zł za wypłaty z ponad 9000 bankomatów (Euronet, BZ WBK, Planet Cash)
  • 0 zł za BLIK (płatności i wypłaty z bankomatów)
  • 0 zł za polecenia zapłaty
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Jest w tym kraju ktoś, kto jeszcze nie miał konta w mBanku?:)

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Czy to rzeczywiście jest tak proste? Naprawdę wystarczy wpłacać na konto 1000 zł miesięcznie i zyskiwać minimalne zwroty z transakcji i te 240 zł na koniec jest do zgarnięcia?

Te 1000 zł mogę przelać z mojego w innym banku? Płatności kartą w spożywczakach też się liczą? Biedronka, Polomarket, będzie ok?

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Musi być wpływ z obcego konta ( liczy się rodzina, krewni, znajomi itp.). Jak ze swojego, to pożegnaj się ze zwrotami i premią końcową.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Najlepiej konta nie będącego rachunkiem Mbanku.

fredzio
fredzio
7 lat temu

Można popełnić błąd już na samym początku. Jest wymóg aktywacji konta przez aplikację mobilną, a nie przez stronę w internecie i zrobienie tego do 24h od otwarcia rachunku.
Potem na prawdę wystarczy jak piszesz wpłacać co miesiąc 1000zł, logować się do aplikacji w każdym miesiącu i wydawać minimum 250zł przez 5 mcy.
Więc łatwo zarobić te 240zł + 5zł przez 5cy (2% z 250zł) +10zł, czyli 275zł. Ten wpływ 1 tyś musi być od osoby niebędącej uczestnikiem promocji, czyli nie z innego Twojego konta, tylko od kogoś np z rodziny. Wydajesz 250zł obojętnie w jakich spożywczakach.
P.S. Jeśli masz znajomego który ma konto w mBanku, to można połączyć promocje z II edycją PolecamBank i wpadnie dodatkowo 100zl dla znajomego

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Kartą wydajesz gdzie chcesz zarówno POS-y jak i internet.

Czy tak trudno przeczytać prześwietlenie?

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Wniosek o konto złożony 🙂

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

DRODZY PYTANKO MAM :
Zapewnij jednorazowy wpływ min. 1000 zł od osoby nie będącej uczestnikiem promocji.————- JA JESTEM UCZESTNIKIEM PROMOCJI , ALE JAK ZROBIĘ PRZELEW Z INNEGO MOJEGO KONTA W INNYM BANKU????

fredzio
fredzio
7 lat temu

Wszystkie konta założone na Twoje Imię i Nazwisko nawet z innych banków są wykluczone. Poproś siostrę, brata, matkę, ojca lub kogokolwiek z rodziny czy znajomych o taki przelew.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Czy dostaliście premię dodatkową? Spełniłam wszystkie warunki i nic 🙁 czekam na wynik postępowania reklamacyjnego.

Co myślisz?

Ranking kont oszczędnościowych, sierpień 2016 r.

Nawet 250 zł w konkursie na 5 urodziny bloga JakOszczędzić.pl !