w

50 zł a nawet 500 zł za wypłaty z bankomatów BZ WBK (dla klientów innych banków!)

Bank Zachodni WBK nie zwalnia tempa! Tym razem ruszył z niecodzienną promocją.

Nagrodzonych zostanie łącznie 1001 osób. 500 zł otrzyma osoba, która dokona najwięcej wypłat z bankomatów BZ WBK kartami innych banków. Kolejnych 1000 osób otrzyma z kolei 50 zł premii.

Promocja trwa od 1 do 31 lipca 2016 r.

Nawet 500 zł za wypłaty gotówki z bankomatów BZ WBK

Macie karty debetowe z darmowymi bankomatami? Jeżeli tak i chcecie zdobyć 50 zł premii to możecie zacząć szukać bankomatów BZ WBK 😉

Promocja jest nieco kuriozalna, bo skończy się na dziesiątkach wymuszonych wypłat gotówki w bankomatach BZ WBK. No ale nie ma co dyskutować na temat warunków promocji.

Szanse na wygraną 50 zł wydają mi się całkiem spore. Co więcej, wydaje się, że posiadając kilka kart debetowych z darmowymi wypłatami z bankomatów można będzie zgarnąć kilka premii! W regulaminie brak jest wyłączeń i ograniczeń co do jednej nagrody. W formularzy podaje się dane konkretnej karty, więc po rejestracji kilku kart, wszystkie one powinny być liczone w wyścigu 🙂

Aby otrzymać 50 zł lub 500 zł premii:
  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy na dedykowanej stronie promocji
    • Podać należy imię, nazwisko, pierwszych 6 oraz ostatnie 4 cyfry numeru karty, numer konta do wypłaty nagrody, telefon kontaktowy oraz adres email
    • Wyraź zgody marketingowe i zaakceptuj regulamin
  • Dokonaj jak największej liczby wypłat gotówki w bankomatach BZ WBK zarejestrowaną kartą.
Nagrody zostaną wypłacone do 31 sierpnia 2016 r.

Z regulaminu:

Karta – karta płatnicza wydana przez bank inny niż Bank Zachodni WBK S.A., uprawniająca do wypłaty gotówki lub umożliwiająca złożenie zlecenia płatniczego za pośrednictwem akceptanta lub agenta rozliczeniowego, akceptowana przez akceptanta w celu otrzymania przez niego należnych mu środków (nie dotyczy kart wydanych przez Bank Zachodni WBK S.A.)

Wypłata – dokonanie przy użyciu Karty wydanej przez bank inny niż Bank Zachodni WBK S.A. wypłaty gotówki w sieci bankomatów BZWBK. Z tytułu Wypłaty bank, który wydał kartę może pobrać opłatę określoną w taryfie tego banku.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

30 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
tonii
tonii
7 lat temu

Czy jak wypłacę kartą Millennium 8 razy po 50 zł po kolei i wypełnię formularz zgłoszeniowy 8 razy z przeprowadzonych transakcji to dostanę 400 zł czy 50 zł (oczywiście jeśli załapie się w 1000)

Jerzy
Jerzy
7 lat temu

Śmiechu warte, ten bank ma ludzi za idiotów?

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

chłopie o czym ty piszesz ? Są tacy co mają ponad 500 transakcji już zrobione.
Więc śmiem twierdzić że się nie załapiesz na promocję.To jest polska tu dla 20 zł będą dzień i noc stać przy bankomacie szczególnie że są wakacje a jak wiesz wino kosztuje nawet 7 zł.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu
Reply to  Anonimowy

@up anonim 19 lipca 07:43
100% prawdy!!! Lepiej bym tego nie ujal 🙂 to jest Polskaaaaaaa! jak daliby za free g….przyprawione kawiorem w MC to tez ludzie o 4-tej by juz stali…..
Minister Szalamacha cos wspomnial, ze za 10 max 15 lat zrownamy sie z Niemcami????????? Jak sie pytam w czym i jak Panie Ministrze???????

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

@tonii
Sorki ale się uśmiałem z rana. 07:43 dobrze napisał że to pójdzie w setki jak nie tysiące transakcji na głowę. Młodzież ma wakacje postoją te paręnaście dni przy bankomatach jaki to problem. Już nawet czytałem na którymś forum cały opracowany schemat obrotu 200 zł. Wybierają 20x po 10 po czym lecą do oddziału wpłacają na konto i ponownie wybierają. Mogą tak 3 razy dziennie obrócić.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Na livesmarte piszą o 630 wypłatach. Ja niestety urlopu brać nie będę żeby stać całymi dniami przy bankomacie i być może zdobyć 50 zł. 630 wypłat w pół miesiąca to dla mnie szok. Ponad 50 wypłat DZIENNIE dobre.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

A ja w swojej naiwności myślałem eh no dobrze wysilę się i zrobię te 2 wypłaty dziennie i 50 zł zarobie. A tu widzę nie ma szans. 600 ta ja w rok nie zrobię.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Tylko czekać na promocję "kto zrobi najwięcej płatności kartą" BZ WBK 🙂 Wtedy każdy produkt na kasie w markecie będzie szedł osobno. Potem zwrot towaru w punkcie obsługi i tak od nowa. Hahaha.

Jerzy
Jerzy
7 lat temu

Jeszcze raz powtarzam "śmiechu warte".

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

Też nie mogłem uwierzyć, że tak duży bank przygotował taką promocję. Pewnie na prowizjach od wypłaty pieniędzy z ich bankomatów mają niezły zysk.

Mnie ciekawi, czy bank poda ile transakcji wykonał zwycięzca.

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

@toni
Żeby dostać kilka premii trzeba zarejestrować kilka kart i nimi zrobić odpowiednią liczbę wypłat.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Genialna promocja. BZ WBK tak naprawdę nic nie dołoży, a jeszcze zarobi na prowizjach od wypłat z ich bankomatów. Złożą się inne banki 😀

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Dziś rano chciałem przed praca wybrać kasę w bankomacie i pech akurat mam BZWBK Bankomat oczywiście okupowany przez grupę młodocianych biznesmenów. Śniadania nie będzie chyba że p. Artur pożyczy. To teraz jak chcesz normalnie wybrać gotówkę to trzeba szukać bankomatu NIE BZWBK. Czy o to chodziło w tej promocji ?

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Faktycznie. Wyjątkowo głupia promocja, skierowana do "pustaków"…

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

A ja się zastanawiałam czemu od weekendu oba bankomaty bzwbk na osiedlu nieczynne.
To nie promocja dla polaków, niestety ale taka jest prawda. Normalny człowiek skorzysta z bankomatu ok 10 razy w miesiącu. Ciekawe kto jest adresatem tej promocji bo wydaje mi się że bank nie przemyślał tego.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu
Reply to  Anonimowy

@up 19 lipca 11:36
Z czystej ciekawosci idac dzis do roboty postanowilem sprawdzic czy czasem moj BZWBK nie jest juz ERROR i 1-szy raz w zyciu z czystej ciekawosci zapodalem 3 wyplaty pod rzad ;)))))
Powiem tak: jesli ktos jak sugerujecie powyzej ma tyle determinacji zeby robic takich ~20 i to ze 3 razy dziennie = ~50/60, to albo naprawde ma synapsy przestawione w 2 strone albo w niedlugim czasie bedzie pisal magistrke z "experymentow bankowych" :)))) Aaaaaaaa, jest tez 3 opcja, ktos moze miec kredyt we frankach i chce sie odgryzc swojemu wierzycielowi sowita iloscia transakcji do zaksiegowania!!! xD

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Jak kazda promocja. A ci co zakladają konta, wyrabiają kk dla pizzy, biletów do kina,telefonów,tabletow,bonow do sklepow internetowych, empika są lepsi? Przez nich nie mogą podniesc oplat skoro zaraz po otrzymaniu premii rezygnują?

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Promocja to nie jest. Raczej sposób na szybki zysk dla WBKa

sojer
sojer
7 lat temu

Akcja jest kuriozalna (zapłacą za nią inne banki). Niestety blisko mam tylko kilka bankomatów ING.
Taki atak na bankomat ma sens wcześnie rano, bo trzeba będzie wybrać niskie nominały, a jak wiadomo w bankomatach dominują kazimierzki i jagiellonki.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Co tak krytykujecie BZWBK Promocja jak każda inna. Nie chcesz, nie korzystaj. Jak BZWBK zarobi na prowizjach to moze i pozostałe banki przygotują promocje w odwecie dla BZWBK. Ja ze swej strony za to sk….two co zrobil Tmobile przy promocji z kartami kredytowymi (czekam juz miesiac od zlozenia wniosku na odpowiedz) dla zasady do konca miesiaca chodzę wypłacać kasę do bankomatu bzwbk i wyplacam po 10zł. Zrobilem juz 30 transakcji. Niech Tmobile dostanie po 4literach za prowizje. Kiedys jak wprowadzał opłaty za przelewy internetowe (z ktorych sie później wycofał) to pusciłem 50 po 1 gr dla zasady. Nie krytykuj promocji, bo to nic nie zmieni. Działac trzeba.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu
Reply to  Anonimowy

@up 22 lipca 00:34
z 1-ym akurat sie zgadzam! T-mobile pod szyldem uslug bankowych powinien w d…..dostac za wsze czasy, a czy promo BZWBK jest sensowne pozostawmy do oceny kazdemu z nas indywidualnie 😉

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Raczej przygotują opłaty za trzecią i kolejną wypłatę gotówki z bankomatów. Albo opłatę za wypłatę z bankomatów WBK 😀

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Mam 8 wypłat -powinno wystarczyć do wyrwania jednej 50-dziesiątki 🙂

wac
wac
7 lat temu

ja się późno dowiedziałem o tej promocji, ale w ciągu 4 dni natrzaskałem 38 – najpierw okazało się, że mam ustawione ograniczenie na liczbę wypłat, a ostatniego dnia nie było już nic na koncie, bo wpłatomat wolno księgował 😉

nowicjusz
nowicjusz
7 lat temu

Akcja trwa do końca sierpnia 2016 r., a nie jak czytamy na początku "Promocja trwa od 1 do 31 lipca 2016 r."
Poza tym "Nagrody zostaną wypłacone do 31 sierpnia 2016 r." – kolejny raz wprowadzasz zainteresowanych w błąd – cyt. z regulaminu "… do 30 września 2016 r."
Ale skoro to akcja dla idiotów jak napisał Jerzy – no cóż …..
Korzystałem z odnośnika jw.

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

Chyba Ci się edycje akcji pomyliły 🙂
Zobacz regulamin. Link do kolejnej edycji promocji jest ten sam ale prześwietlenie jest w nowszym wpisie.

fredzio
fredzio
7 lat temu

Miła niespodzianka. Właśnie dostałem 50zł nagrody z lipcowej edycji, czyli tydzień przed terminem ogłoszenia wyników.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

potwierdzam! Srodki w dniu dzisiejszym z I edycji promo weszly na rachunek wskazany w formularzu 😉 ilosc wyplat: 30 pare

tonii
tonii
7 lat temu

Zrobiłem 21 transakcji i to jedną kartą. Nie trzeba było robić kilkaset jak niektórzy pisali. Dostałem 50 zł od BZ WBK. Kupiłem za te 50 zł 2,5 kg polędwiczek wieprzowych i pojemniczek kurek. Zona teraz robi pyszną polędwiczkę w sosie kurkowym. Ja teraz zajadam pyszności a Wy piszcie głupoty i się śmiejcie, kto z kogo.
Data waluty:
2016-08-24
Z rachunku:
70109014890000000048003429
Bank zleceniodawcy:
BZWBK CUR Wydział Rozliczeń Elektronicznych
Zleceniodawca:
WBK SA CENTRUM KARTWBK PLAC ANDERSA 5 61-894 POZNAŃ
Na rachunek:
331160 …. ….
Kwota transakcji:
50,00 PLN
Kwota zaksięgowana:
50,00 PLN
Tytuł:
BZWBK nagroda wyp?aty w bankomacie

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

tonii…. wow szok, po prostu szok. Wygrałeś 50 ziko na polędwiczke w sosie kurkowym, no aż mnie zatkało. Wszyscy zazdrościmy Jesteś moim idolem i wgl

a tak serio… ja pier*** ale ci ludzie maja nasrane we lbach xD

Co myślisz?

Nawet 200 zł na przejazdy iTaxi dla klientów BZ WBK

300 zł za polecenie karty kredytowej Citibank i telefon LG K8 LTE dla poleconego