w

4% na Koncie Godnym Polecenia z darmową kartą w II edycji promocji BZ WBK

Niespodziewanie Bank Zachodni WBK ruszył z II edycją promocji “Konto na 4%“. Szybki rzut spojrzenia w regulamin jasno wskazuje, że II edycja jest po prostu kopią pierwszej edycji.

Najlepszą wiadomością jest jednak to, że według regulaminu możemy założyć trzy kolejne rachunki oprocentowane na 4%! Tym samym łącznie będzie można ulokować aż 24 tys. zł.

II edycja promocji trwać będzie zaledwie dwa miesiące, tj. do 31 sierpnia 2016 r.

Update: Oprocentowanie 4% jest potwierdzone w systemie bankowości BZWBK24 🙂

Konto Godne Polecenia na 4% – II edycja

II edycja promocji nie różni się w zasadzie niczym od pierwszej edycji.

W ramach promocji otrzymujemy preferencyjne oprocentowanie 4% do kwoty 4 tys. zł na każdym założonym w czasie promocji Koncie Godnym Polecenia. Maksymalnie w czasie trwania promocji można założyć trzy rachunki.

W Okresie trwania Promocji Uczestnik może otworzyć maksymalnie trzy Konta w Promocji. Kolejne Konta nie zostaną objęte Promocją

Dodatkowo otrzymujemy zwolnienie z opłaty za kartę MasterCard Omni lub MasterCard PAYBACK Omni do 30 czerwca 2017 roku!

Promocja w zakresie kart polega na zwolnieniu z następujących opłat należnych w Okresie trwania Promocji:
a. opłata miesięczna za kartę,
b. sprawdzenie dostępnych środków lub wygenerowanie miniwyciągu (listy 10 ostatnich transakcji) w bankomatach,
c. wygenerowanie nowego numeru PIN-u na wniosek Posiadacza w formie papierowej w placówce BZ WBK,
d. generowanie zestawienia operacji.

Warunki otrzymania oprocentowania 4% i zwolnienia z opłat za kartę są dwa:

Uczestnik może skorzystać z promocji cenowej w zakresie karty MasterCard Omni, jeżeli w terminie od 1 do 31 sierpnia 2016 r. zawrze z Bankiem umowę o tę kartę do Konta oraz:
a. nie złoży sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych,
b. wyrazi zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną.

Jak ulokować łącznie 12 tys. zł lub 24 tys. zł na 4%?

Osoby, które w I edycji założyły trzy oprocentowane rachunku, mogą złożyć kolejne trzy wnioski. Tym samym łącznie będzie można ulokować aż 24 tys. zł.

Jeżeli nie macie jeszcze Konta Godnego Polecenia to warto poczekać na kolejną akcję z premią (100, 120 zł, …).

Aby otrzymać 4% na nowym koncie, po prostu wypełniamy wniosek online na stronie banku wybierając opcję podpisania umowy przez kuriera.

Poniżej screen z oprocentowaniem na nowym Koncie Godnym Polecenia. W sumie mam już 6 kont na 4%:

118 komentarzy

Dodaj odpowiedź
 1. Na głównej stronie zawsze jest z opóźnieniem.

  Karta jest opcjonalna. Do końca promocji, tj. 30 czerwca 2017 r. karta jest za darmo.

 2. Dokładnie tak.

  W regulaminie mamy zapisy:
  "Niniejszy regulamin („Regulamin”) określa warunki Promocji „Konto na 4% – edycja 2” w zakresie Konta oraz warunki promocji cenowej w zakresie karty MasterCard Omni lub MasterCard Payback Omni („Promocja”)."

  dalej:
  "W Okresie trwania Promocji Uczestnik może otworzyć maksymalnie trzy Konta w Promocji. Kolejne Konta nie zostaną objęte Promocją."

  oraz:
  "4. Promocja trwa w okresie od 1 lipca 2016 r. do 30 czerwca 2017 r. („Okres trwania Promocji”)."

 3. Mam wątpliwości co do łączenia I edycji z II . Mam już 3 konta w promocji i 4 poza promocją. Nigdzie nie pisze że można otworzyć kolejne 3 na 4%. Skąd taka pewność ? W regulaminie nie ma o tym wzmianki>

 4. @up up Podwyżki są od 1 sierpnia nie lipca 🙂
  Pisałem o nich tutaj, to jeden z najpopularniejszych wpisów obecnie:
  https://www.jakoszczedzic.pl/2016/05/podwyzki-oplat-w-bz-wbk-od-1-sierpnia-2016-wraca-oplata-za-kody-sms.html

  @up Tak, możesz teraz założyć trzy kolejne konta i będą oprocentowane na 4%. Co więcej, możesz do jednego wziąć kartę i będzie prowadzona bezpłatnie (w przeciwieństwie do konta, które pewnie posiadasz jako "główne" w BZ WBK).

 5. Tu nie ma łączenia I edycji z II. Gdyby była połączona wówczas, tylko 3 KGP można by było założyć. Tym tokiem myślenia, po co tworzyć drugą edycję, jak pierwsza dawała możliwość przedłużenia.

 6. Czyli jeżeli mam już 3 KGP oprocentowane na 4% i jedną kartę to teraz mogę założyć kolejne 3 KGP oprocentowane na 4% bez karty?

 7. Od lipca 2017 BZ wprowadzi opłaty za konta, aby zrekompensowac sobie obecne starty. Trzeba uważac aby zawczasu zamknąc te konta.

 8. Jak mam już założone dwa konta (poza promocją niestety) to mogę teraz założyć trzy kolejne i na każdym mieć te 4%?

 9. Napiszcie, gdy ktoś, kto ma już 3 konta na 4% i złożył kolejny wniosek, rzeczywiście założy kolejne konto, w sensie bank mu nie odmówi, i otrzyma potwierdzenie wysokości oprocentowania. Wtedy ja myk, myk, złożę trzy wnioski 🙂

 10. jeżeli mam już 3 KGP z I edycji to kolejne 3 konta z promocją na 4% można założyć przelewem czy lepiej skorzystać z usług kuriera?

 11. Maro
  Mam konto i czekam na kuriera aby podpisać umowę o dwa konta z poprzedniej promocji na 4%. Kiedy mogę wnioskować przez internet o kolejne 3 konta na 4%?

 12. Wnioski złożone/ trzy/. Dostałem potwierdzenie e-mail i sms. Mam już trzy z poprzedniej edycji " nadliczbowe" KGP z poprzedniej edycji już pozamykałem. Jak kurier przywiezie to napiszę więcej.
  Waldemar

 13. Anonimowy 09.06
  W każdym banku jeżeli masz konto to jesteś zarejestrowany pod nr PESEL. Jeżeli masz dostęp do bankowości elektronicznej/ internetowej bo to nie zawsze to samo/ to do systemu transakcyjnego logujesz się poprzez specjalny numer przypisany do Ciebie/ Twojego PESELU/. Ten numer nazywany jest login, NIK, CIF itp. Niezależnie od liczby rachunków dostęp do każdego z nich będziesz miał pod jednym "loginem".
  Waldemar

 14. Trochę się można zgubić w nazewnictwie tych wszystkich promocji BZWBK.
  W lutym skorzystałem z promocji "Money Mania 3" i założyłem 3 konta GP na 4%, czy mogę uczestniczyć w tej edycji promocji i otworzyć kolejne 3 konta na 4%? 🙂

 15. Dzwonilem dzis do banku i dowiedzialem sie ze: Co prawda mozna miec 6 kont, ale tylko 3 z nich bedzie oprocentowane na 4%. Dotychczasowo zalozone konta moga stracic oprocentowanie z dnia na dzien.

 16. Hej Marek,
  Według regulaminu możesz, a jak wyjdzie w praktyce to będziemy wiedzieć za kilka dni. Aktualnie czekam na kuriera z podpisaniem umów o trzy dodatkowe konta 🙂

 17. Dzwoniłem na infolinię i niestety nic o tym nie wiedzą. Pani stwierdziła, że owszem mogę założyć kolejne kgp ale nie będą oprocentowane. Więc?

 18. rano założyłem 3 konta i dostałem potwierdzenia złożenia wniosków (sms mail),żona złożyła o18.00 i takowych potwierdzeń nie otrzymała.Czy coś jest nie tak?

 19. Pierwsza zasada promocji bankowych – nie dzwonimy na infolinię, bo możemy zrobić więcej biedy niż pożytku. Przeczytaj a potem pomyśl.

 20. Po co tam dzwonicie? Jakiej odpowiedzi sie spodziewacie od konsultanta? „Tak może Pan zakładać XXX kont na wszystkich damy Panu 4% i będziemy dokładać do interesu”?
  Spalicie kolejną promocję jak tę z mBankiem przez waszą nadgorliwość
  Nie wiesz czy będziesz miał dodatkowe oprocentowanie na tych kontach to albo załóż je i sprawdź (stracisz najwyżej czas na otwarcie i zamknięcie) albo poczekaj aż inni sprawdzą. Po kiego wafla tam dzwonić…?

 21. Możesz trzy konta założyć. Pisałem niemal we wszystkich wpisach o BZ WBK o tym, że można posiadać trzy oprocentowane rachunki (z I edycji) i teraz można założyć trzy kolejne (w II edycji).

  Zgadzam się, z przedmówcami, lepiej nie dzwonić do banku, tylko cierpliwie czekać.

 22. Posiadam konto godne polecenia w WBK zalozone jeszcze w poprzedniej edycji promocji (w lutym). Chyba mnie cos ominelo bo piszecie o trzech kontach (a teraz nawet szesciu). Czy mogę zalozyc 2 dodatkowe do tego co mam? W jaki sposob to zrobic?

 23. Czy dostep do tych dwoch dodatkowych kont bede miala logujac sie do obecnego konta? Czy to wymaga podpisywania kolejnej umowy w obecnosci kuriera? Rozumiem, ze skoro nie zalozylam dwoch dodatkowych w I edycji, moge miec maksymalnie cztery?

 24. Dostęp będzie z jednego loginu. Wysłałem 3 wnioski i następnego dnia kolejne 3 konta pojawiły się w bankowości

 25. Czy jest obecnie jakiś bonus za założenie 3 dodatkowych kont, czy może lepiej poczekać na jakąś premię za założenie kont (np. 100, 120 zł, …)?
  Jak myślicie, czy będzie w ogole mozliwosc skorzystania z premii jak przy pierwszej edycji już skorzystało się?

 26. Do wszystkich 🙂

  Premie dla nowych klientów. Znając życie będzie jeszcze szansa na jej zgarnięcie w kolejnej promocji.

 27. #zmartwiona – na przykładnie poprzedniej edycji można było złożyć 3 wnioski "na raz" wysyłając je jeden po drugim. 🙂

 28. Byłem zadowolony z tego konta, niestety do czasu.. do czasu, kiedy włączono mi opłatę za kartę, choć co prawda zamiast tego mogę wypłacać gotówkę z bankomatu z dowolnego bankomatu. No ale te nowe zmiany to już porażka a w szczególności opłaty za smsy weryfikacyjne. Wygląda więc na to że bank woli bym przelewał gotówkę do innego bankomatu gdzie za takie przelewy nie będę ponosił żadnych kosztów.

 29. Kurier właśnie wyszedł, umowa podpisana, dam znać, gdy bank potwierdzi założenie (czwartego, a pierwszego w tej edycji promocji)konta i potwierdzę, jak są oprocentowane.

 30. Podpisalem wczoraj dwie umowy, ale.wnioski były złożone w czerwcu, czyli brały udział w I edycji, dobrze rozumuje? A teraz mogę założyć jeszcze trzy takie konta? Jedno mi umknie? 🙂

 31. Dzwoniłem na infolinię, nie ma tu znaczenia nr edycji…jeden klient może mieć max 3 konta. Pani nie dała się przekonać :).

  • Skad Ty sie urwales masz wyraznie napisane zeby nie dzwonic i nie pytac na temat promocji.
   Jezeli sie okarze, ze cofna KGP na 4%, bede wiedzial jakiemu "bydlakowi" to zawdzieczam.

 32. Czy trzeba brać w ogóle kartę do konta i czy nie ma żadnych dodatkowych wymogów do spełnienia (płatności, przelewy itp.)?, aby założyć konta na 4%?

 33. Widzę, że co niektórzy doszli do wniosku, że jak nie będą kontaktować się z infolinią to będą mieli kolejne 3 konta na 4%. Czyż to nie śmieszne jest? To, że w poprzedniej edycji doszło do małego "bałaganu" w banku i z początku faktycznie było 4% na więcej niż 3 kontach nie znaczy, że będzie tak w dalszym ciągu. Jeśli regulamin nie przewiduje takiej opcji to zapewniam, że tym razem bank zadba o swoje racje właściwie. Też złożyłam wnioski na kolejne 3 konta i dzisiaj kurier przyjdzie do mnie z umowami ale raczej nie będę 'ryzykować' 12k bezodsetkowego leżakowania jeśli prawdą jest co twierdzi bank.

 34. Najistotniejsze w regulaminie:
  Regulamin promocji „Konto na 4% – edycja 2”
  Promocja trwa w okresie od 1 lipca 2016 r. do 30 czerwca 2017 r. („Okres trwania Promocji”).
  W Okresie trwania Promocji Uczestnik może otworzyć maksymalnie trzy Konta w Promocji.

  Jakim cudem można liczyć konta założone w poprzedniej edycji do limitu? Przecież nie dało się ich założyć w okresie promocji!

 35. W uzupełnieniu
  Do Promocji Uczestnik może przystąpić w terminie od 1 lipca do 31 sierpnia 2016 r. („Okres przystąpienia do Promocji”)

 36. Ja na razie mam jedno aktywowane z tej drugiej edycji (czyli w sumie czwarte) i w bankowości internetowej jest oprocentowanie 4%. Jutro przyjeżdża kurier z kolejnymi umowami.

 37. Mam dokładnie to samo pytanie co Anonimowy wyżej. Czy jak już mam 3 konta – to te kolejne 3 otwieram wszystkie za pomocą kuriera?

 38. W pierwszej edycji jedno konto otworzyłam przelewem, a na dwa kolejne podpisałam umowę przez kuriera (przywiózł razem dwie umowy), jednak w tej edycji trzy wnioski złożyłam w ciągu jednego wieczoru, natomiast umowy mam dostarczane etapami, wczoraj jedna, jutro ma przyjechać kolejny kurier i tu jestem ciekawa, czy przywiezie dwie czy jedną. Także w moim przypadku loteria.

 39. W poprzedniej edycji założyłam 3 konta, teraz mam już aktywowane kolejne 3. Razem 6. Czy jest gdzieś możliwość sprawdzenia aktualnego oprocentowania ?

 40. Kliknij w "szczegóły", otworzy się tabelka. W umowie podpisanej przy kurierze, jak i w wzorze umowy w mailu potwierdzającym złożenie wniosku musi być taki zapis :

  "§ 4
  Inne warunki umowy:
  Posiadacz oświadcza, że doręczono mu Regulamin promocji „Konto na 4%” w sposób opisany w par. 25 ust.2."

  Mam takie zapisy w każdej z 3 umów ( 4,5 i 6ty rachunek). W aktywowanych dziś 2 z 3 rachunkach widnieje 4 % po kliknięciu "szczegóły".

 41. Jednym słowem ta promocja – edycja 2 to odrębna promocja i zgodnie z regulaminem można otworzyć 3 konta na 4%. Nigdzie w regulaminie nie jest napisane o wykluczeniu z obecnej promocji osób, które skorzystały z poprzedniej promocji, prawda?

 42. Prawda. Można mieć 3 + 3 = 6 kont 4 %, tylko należy otworzyć przez odpowiedni link, nigdy z poziomu bankowości internetowej i mieć w umowie stosowny paragraf.

 43. Spokojnie, w ciągu 15 dni będą wysłane maile od organizatora i pojawi się też wpis na blogu przypominający o uzupełnieniu tych danych.

 44. Umowa – paragraf 1 punkt 2
  Oprocentowanie konta wynosi….w skali roku. obowiązuje kapitalizacja miesięczna kalendarzowa
  – co macie wpisane?????

 45. Było w komentarzach:
  "§ 4
  Inne warunki umowy:
  Posiadacz oświadcza, że doręczono mu Regulamin promocji „Konto na 4%” w sposób opisany w par. 25 ust.2."

  Jak masz inaczej to być może trzeba będzie wyjaśnić w banku.

 46. "Prawy górny róg " przez internet", następnie otworzy się strona z informacją,że to konto w ramach promocji 4 %."
  3 kolejne konta (4,5,6) trzeba zakładać w taki sam sposób i każde z osobna? podpisane przy kurierze?

 47. Czy aby dostać 4% na kolejnych kątach, muszę przy wypełnianiu wniosku zaznaczyc:
  "Zgoda na przetwarzanie danych w celach marketingowych w ramach Grupy Kapitałowej Banku Zachodniego WBK S.A."?
  Jak otworzyć 3 konta na raz?

 48. U mnie po tygodniu ale to z winy lokalnego oddzialu inpostu ktoremu nie pasuje zaden termin ani lokalizacja a najlepiej zeby zainteresowany sam przyjechal i odebral…

 49. z innej bajki: oprocentowanie konta w bgż optima to 1,5 %.
  tak mi dzisiaj powiedziano na infolinii, gdyż na stronie cały czas wisi 2,6 do 14 lipca. i informacji żadnej …

 50. Obejmują wszystkich. Ale w ramach promocji "Konto 4%" jesteśmy zwolnieni z części opłat.

  Jak komuś służy to konto jako skarbonka to nie ma się czym martwić

 51. Czy 3 nowe konta można założyć osobiście w banku, czy koniecznie trzeba złożyć wniosek przez internet i czekać na kuriera ??? Pytam bo bank mam dwa kroki od siebie 🙂 🙂 🙂

 52. ja wzialem ostatnio karte z paybackiem – liczylem na odzyskanie po jakims czasie paru groszy, ale czas pokazal, ze raczej nie warto. po 1: zebrane punkty sa po jakims czasie zerowane, po 2: wbk i empik sie wlasnie wycofuja z programu, po 3: nie udalo mi sie zalapac na promocje payback.pl/kgp
  ale jak ktos chce brac te karte (pewnie oplaca sie jak duzo tankuje na BP, poza tym warto miec debetowke do tego konta – do czerwca darmowa i darmowe wyplaty z kazdego bankomatu, blik jest upierdliwy a przelewy beda platne) to najlepiej zarejestrowac sie na payback.pl, aktywowac promocje i skladac wniosek o KGP4% przez ich strone z wyzej podanego linka – wtedy dodatkowo dostaje sie 4000 pkt (czyli 40zl do wykorzystania np. w empiku), o ile nic sie nie zmienilo. tylko najlepiej poczekac do 1 sierpnia, bo mi karte przyslali ostatniego dnia miesiaca, kiedy bylem na urlopie i nie zdazylem aktywowac, wiec punktow nie dostalem 😉

  poza tym comperia daje jakies bonusy za polecenie konta znajomemu (polecajacemu i osobie zakladajacej konto), nie wiem czy o tym Darek pisal

 53. Zlozylam wnioski o konta, zadzwonila pani z Inpostu zeby sie umowic na dostarczenie przesylki, po czym zadzwonila raz jeszcze ze maja odgorne polecenie z banku zeby cofnac wydawanie pezesylek z wbk, wiecie cos na ten temat?

 54. Mam 6 kont (3 ze starej edycji, 3 z nowej). Wczoraj bzwbk nadał inpostem do mnie 6 przesyłek. Co to może być? Dojdą za kilka dni.

 55. To pewnie umowy. Sprawdź nowe wpisy na blogu. Do nowych kont założonych przez bloga możesz zgarnąć dodatkowe nagrody 🙂

 56. We wpisie masz napisane które zgody. A wniosek o konto mógł zostać zmieniony w każdej chwili, więc lepiej napisać, którą drogą otrzymamy 4% bez użerania się potem z reklamacjami 🙂

 57. W niedziele wypełniłem wnioski o rachunki 4-6. We wtorek rano umowy wyświetlają się jako czekające w oddziale odbiorczym na przekazanie kurierowi i tak jest do tej pory. Na infolinii nikt nie odbiera tylko słychać discopolo. Jutro wyjeżdżam i ciekawe czy zgodnie z umową dostarczą mi to w miejsce i o czasie wygodnym dla mnie czyli od weekendu będzie to UK.

 58. Mam 3 konta założone w I edycji i 3 konta w II edycji. Oprocentowanie 4% na tych kontach do kiedy będzie? Do końca czerwca 2017, czy do końca grudnia 2017?

 59. Czy polecacie zamknięcie karty w BZWBK przed 30.06.2017 r. w związku z zakończeniem promocji? Czy jeśli posiada się kartę kredytową i spełnia warunki jej darmowego posiadania, to czy płacenie kartą kredytową pozwoli zwolnić z opłat za kartę debetową tak jak to jest w T-mobile?

 60. Jasne, że tak. Karta do niczego nie jest potrzebna a generuje koszt. Już lepiej sobie założyć tą darmową kartę Visa Sol (po płatnościach).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Odbiór 100 zł premii w promocji “Konto za Zero” w PKO BP

1506 nagród (tablety, powerbanki, kubki termiczne) w konkursie “Używaj PeoPay i wygrywaj nagrody” w Pekao SA