w

Super Duet III – czas na odbiór 140 zł premii!

Dzisiaj ok. 17:00 organizator rozesłał maile informujące o spełnieniu warunków do otrzymania premii. Tym samym przyszedł czas na odebranie 140 zł premii w ramach promocji Super Duet III.

Czas na uzupełnienie danych do przelewu nagrody mamy do 18 marca 2016 r. Natomiast premia zostanie przekazana na aktywny rachunek w Toyota Bank do 31 marca 2016 r.

Uzupełnienie danych do przelewu 140 zł premii w ramach “Super Duet III”

Sprawdźcie dokładnie swoje skrzynki pocztowe. Mail od organizatora często trafia do SPAM-u z powodu masowej wysyłki.

Nie muszę chyba mówić, że moment uzupełnienia danych do przelewu jest niezwykle krytyczny. Bardzo łatwo zapomnieć o tym ostatnim warunku promocji i … nie otrzymać przysługującej premii.

Dlatego też zachęcam Was do zapisania się na newsletter Jak oszczędzić.pl, w którym średnio raz w tygodniu otrzymasz informacje o najnowszych promocjach, zmianach w ofercie banków czy ważnych momentach promocji takich jak ta.

Jak uzupełnić dane do przelewu nagrody?

Sprawa otrzymania premii jest niezwykle prosta. Jeżeli przeczytaliście ten wpis to najtrudniejsze już za Wami 😉

W celu uzupełnienia danych do 18 marca 2016 r. zaloguj się na stronie promocji i uzupełnij dane do odbioru nagrody.  Na maila powinniście otrzymać właśnie ten link.

UwagaPodajemy numer Konta Jedynego założonego w ramach promocji. Przed zalogowaniem warto przygotować sobie ten numer bez spacji i znaków specjalnych.

Kiedy otrzymam 140 zł premii?

Premia zostanie przekazana na rachunek w Toyota Bank do końca miesiąca, tj. do 31 marca 2016 r.

Masz problem z logowaniem lub nie otrzymałeś/aś maila?

Jeżeli nie otrzymałeś maila od organizatora lub masz problem z logowaniem to możesz opisać swój problem za pomocą formularza kontaktowego.

2 komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. 1 lipca tojota zmienia regulamin. Oznacza to że można wyrazić sprzeciw i zamknąć rachunki bez ponoszenia kosztów. Czyli obędzie się bez wysyłania pisma. Pamiętajcie żeby jednocześnie wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

130 zł za otwarcie iKonta w BGŻ BNP Paribas

Ranking kont bankowych, marzec 2016 roku