w

Orange na kartę: Nielimitowane rozmowy, SMS-y oraz nawet 14 GB danych za 28 zł

Kontynuujemy wątek oszczędzania na abonamencie telefonicznym. Raz na jakiś czas pojawia się jakaś nowość na rynku usług telekomunikacyjnych.

Świetną, można by rzec bezkonkurencyjną ofertę dla osób dużo korzystających z Internetu wprowadził właśnie Orange.

W pakiecie za 28 zł miesięcznie otrzymamy nielimitowane połączenia na telefony komórkowe i stacjonarne, nielimitowane SMS-y oraz pakiet 8 GB danych.

Ale to nie wszystko, po każdym doładowaniu za min. 30 zł otrzymamy dodatkowo 6 GB danych, co daje łącznie aż 14 GB danych i nielimitowane rozmowy / SMS-y za 28 zł miesięcznie! 

Warunek jest jeden, trzeba przenieść swój numer z innej sieci.

50 zł + Lokata Bezkarna 3,2% do 100 tys. zł w BGŻOptima

Kolejna szansa na premię za założenie lokaty. W razie wcześniejszej wypłaty pieniędzy, odsetki z Lokaty Bezkarnej nie przepadną!

Załóż lokatę na 3,2% do 100 tys. zł i zgarnij 50 zł premii dodatkowej!

Rozmowy i SMS-y bez limitu + 8 (14 GB) danych

Najpewniej nowa oferta z tak dużym pakietem danych wynika z wygrania aż dwóch bloków częstotliwości w paśmie 800 MHz, przeznaczonych na szybki Internet LTE.

Jedyną wadą jest to, że obecni klienci Orange muszą obejść się smakiem lub przenieść swój numer najpierw do innej sieci, by wrócić jako nowi klienci 😉

Usługa nielimitowanych rozmów, SMS-ów i 8 GB danych dla osób przenoszących numer, ważna jest przez 31 dni od włączenia.

Dla wygody, możemy wybrać w jaki sposób pakiet ma być odnawiany. Usługę można odnawiać ręcznie co 31 dni lub możemy wybrać formę cykliczną. Wtedy będzie ona odnawiana automatycznie po zapewnieniu środków na ponowną aktywację.

Jak włączyć pakiet nielimitowanych rozmów, SMS-ów i 8 GB danych?

Usługa dostępna we wszystkich taryfach Orange na kartę. Jej aktywacja możliwa jest w przeciągu 12 miesięcy od przeniesienia numeru do Orange (nju mobile się niestety nie łapie).

Aktywacji możemy dokonać poprzez wysłanie SMS-a o treści START (nieodnawialny) lub START CYKL (odnawialny cyklicznie) na numer 696.

Druga metoda to wpisanie krótkiego kodu *102*74# (nieodnawialny) lub  *102*75# (pakiet cykliczny).

Inne oferty warte uwagi

Virgin Freemium – 30 minut, 30 SMS-ów i 300 MB Internetu za darmo co miesiąc!

Zacznę od najniższej półki, czyli od najnowszego wynalazku Virgin Mobile. W ramach pakietu #FREEMIUM, zupełnie za darmo otrzymamy pakiet 30 minut, 30 SMS-ów i 300 MB Internetu. Pakiet będzie odnawialny co miesiąc. Jedyny warunek to utrzymanie ważnego konta. Jego spełnienie jest dziecinnie proste, wystarczy doładowanie za 5 zł raz na rok!

Więcej w osobnym wpisie: Virgin Freemium.

Virgin Mobile: Nielimitowane rozmowy, SMS-y i 4 GB Internetu za 29 zł

Kolejna polecana oferta, z której sam korzystam to pakiet #BEZLIMITU za 29 zł miesięcznie. Jeszcze do końca miesiąca w promocji daje on 5 GB danych, nielimitowane rozmowy na komórki i stacjonarne oraz nielimitowane SMS-y.

Więcej informacji: oferta Virgin Mobile

Nju mobile: dodatkowy numer za 9 zł

Trzecią polecaną ofertą jest tandem nju mobile. W ramach promocji za dodatkowy numer płacimy dodatkowo 9 zł i dzielimy wszystkie korzyści.

Pierwsza opcja to nielimitowane rozmowy na komórki za 14 zł / numer (razem trzeba zapłacić 19 zł + 9 zł = 28 zł).

Druga opcja to nielimitowane rozmowy, SMSy, MMS-y na komórki oraz aż 10 GB danych do podziału za 19 zł / numer (razem trzeba zapłacić 29 zł + 9 zł = 38 zł).

Trzecia to pakiet all inclusive w cenie 24 zł / numer. W ramach pakietu otrzymujemy nielimitowane połączenia na komórki i telefony stacjonarne, SMS-y, MMS-y i 5 GB Internetu do podziału. Koszt to 39 zł + 9 zł.

Więcej: nju dodatkowy

18 komentarzy

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Zarabianie na promocjach bankowych. Podsumowanie stycznia 2016 r. + raport za 2015 rok!

mBank: Nawet 900 zł premii z mBiznes Konto!