w

Kupony 20 zł na Allegro z PayU Express (do 22 lutego) + 10 zł na doładowanie telefonu

Powróciły kupony zniżkowe na Allegro. Do zgarnięcia są kupony o wartości 20 zł przy zakupach za minimum 50 zł.


Cashback wynosi więc aż 40% i możemy otrzymać więcej niż jeden kupon.

Zdobycie kuponu jest całkiem proste. Wystarczy założenie konta PayU i dodanie do niego karty lub aktywacji płatności PayU Express lub mTransfer mobilny (8 banków).

Promocja trwa do 22 lutego 2015 roku. (nowa edycja)

Kupony o wartości 20 zł na Allegro

Po problemach i przedwczesnym zakończeniu promocji, PayU wznowiło akcję i znów można korzystać i zgarniać kupon o wartości 20 zł.

Dawno już nie mieliśmy możliwości otrzymania kuponów Allegro w tak prosty sposób. Dzisiejsza akcja jest bliźniaczo podobna do ostatniej akcji z mTransferem mobilnym.

Dzięki PayU Express mamy właśnie możliwość otrzymania 40% Moneyback na Allegro. Aby go otrzymać wystarczy zapisać na koncie PayU kartę bądź rachunek bankowy.

Jak otrzymać kupon o wartości 20 zł?

 • Pierwszym krokiem jest założenie konta PayU, zaakceptowanie regulaminu oraz wyrażenie zgody na przesyłanie informacji handlowych na stronie promocji
 • Następnie w zakładce “metody płatności” kliknij “dodaj konto”.
  • Opcja “Dodaj Konto” służy do aktywacji płatności PayU Express lub mTransfer Mobilny
  • Uwaga! Dokładnie sprawdźcie jak przebiega proces aktywacji płatności PayU Express. Czasem oprócz wykonania przelewu trzeba zaznaczyć odpowiednie pole w ustawieniach czy specjalnym polu.
 • Zapisz metodę płatności
 • Czekaj na maila z kodem zniżkowym o wartości 20 zł na Allegro. Przyjdzie on w ciągu 3 dni od spełnienia powyższych warunków.
Uwaga: 
Na jednym koncie Allegro można wykorzystać tylko jeden kupon z promocji PayU.

Natomiast wg regulaminu, możemy zgarnąć więcej kodów:

Uczestnik może uzyskać więcej niż jeden Kupon, o ile wielokrotnie spełni warunki w § 3 Regulaminu. Kupony nie podlegają jednak sumowaniu w ramach jednej Transakcji, nie podlegają wymianie na środki pieniężne, ani nie mogą być wykorzystywane częściami.

Kupony ważne są na zakupy za min. 50 zł (cena towaru bez przesyłki) i zachowuje ważność do 28 lutego 2016 r.

Dodatkowy warunek wykorzystania kuponu to płatność za zakup na Allegro w ramach usługi PayU.

Kupon o wartości 10 zł na kolejne doładowanie telefonu

Druga promocja PayU dotyczy doładowań telefonów prepaid. Tutaj do zgarnięcia jest 10 zł na kolejne doładowanie dowolnego telefonu.

Jak otrzymać kod promocyjny na 10zł?
 • Przejdź na stronę promocji
 • Zaloguj się przez Facebooka
 • Doładuj telefon prepaid na dowolną kwotę
  • Płatności dokonaj za pomocą karty płatniczej zapisanej na koncie PayU.
  • Niezbędne jest zaakceptowanie regulaminu promocji
 • Aktywuj konto PayU poprzez klikniecie w link aktywacyjny wysłany mailem.
 • Zaloguj się min. 1 raz do konta PayU
Kod promocyjny będzie do odebrania w ciągu 5 dni od spełnienia warunków promocji i zachowuje on swoją ważność do 31 marca 2016 r.
Kod wykorzystamy jednorazowo na specjalnej stronie, wyłącznie na doładowanie o wartości 10 zł.
Promocja trwa do 29 lutego 2016 r.

115 komentarzy

Dodaj odpowiedź
 1. Z regulaminu wynika ze zasilenie mozliwe jest tylko na kwote laczna 10zl nie mozna doladowac np. za 50zl czy 100zl i wykorzystac caly otrzymany kod.

 2. A ta promocja z kuponem 20 zł jest dla nowych klientów payu czy obecnych też? Nie podoba mi się zapis w regulaminie-paragraf 3 pkt 2, podp a : "2. Kampania promocyjna polega na przyznawaniu Kuponów Użytkownikom, którzy w Okresie promocyjnym czasietrwania promocji:
  a. założyli Konto PayU"

 3. Wlasnie moze byc tylko dla tych ktorzy nie placili na Allegro przez PayU, nie mieli zarejestrowanego konta, tylko dla nowych. Tylko kto z tego skorzysta jak ponad 90% platnosci przechodzi przez system PayU

 4. Ale jasne to nie jest, gdyż na stronie promocji payu znów jest napisane: podaj email,zaloguj się na konto, dodaj kartę i czekaj na maila z kuponem…

 5. Właśnei sam zastanawiałem się nad tym, czy trzeba zakładać nowe konto PayU na innego maila czy nie. Na razie dodałem kartę do istniejącego konta i nic nie przyszło.

 6. A może otrzymanie więcej niż 1 kuponu jest możliwe, ale tylko po założeniu kolejnych osobnych kont na PayU w czasie trwania promocji (par.3 pkt 2a) ???

 7. Czy komuś udało się uzyskać więcej niż 1 kod?
  Zarejestrowałem 1 kartę, kod przyszedł w ciągu ułamka seknd.
  Zarejestrowałem 2 kartę – zero reakcji

 8. Jak ma sie sytuacja z tymi kodami ?

  Mam juz konto PayU i zarejestrowaną karte ale chciałem dodac nowa czy jest szansa na kod w takim przypadku ?

 9. Karta musi być kredytowa by ją dodać do PayU ?
  Mam już jedno konto na PayU, z którego korzystam i na Allegro. Teraz założyłem konto na PayU z innym adresem mailowym. Tylko co potem ? Karte inną mogę dodać ! Ale jak otrzany kod potem dodać do posiadanego już konta na Allegro ?

 10. Jak się ma do tego zapis że jeden uczestnik może otrzymać więcej niż jeden kupon skoro jedno konto allegro jest powiązane z jednym kontem Payu i przychodzi tylko jeden kod?

 11. Konto allegro nie musi być powiązane z PAYU. Ja założyłem zupełnie nowe konto PAYU i dodałem nową kartę i kod przyszedł w kilka sekund (kod dodałem już do aplikacji w allegro i wszystko działa)

 12. Niestety wygląda na to, że co prawda otrzymamy więcej niż jeden kod, to tylko jeden kod na konto Allegro można wykorzystać.

  Dziwne są te ostatnie promocje 🙂

 13. Konto PayU można usunąć aby przystąpić do tej promocji 😉
  Czyli jak ktoś już miał karty podpięte to może usunąć całe konto PayU i założyć nowe. Dzięki temu wykorzystane wcześniej karty są traktowane jak nowe. Takie luki ma promocja 😀

 14. Potwierdzam wpis z 8 lutego 2016 11:15
  Widać zabezpieczneie jest na poziomie konta z allegro. 1 konto = 1 możliwość wygenerowania kuponu rabatowego.
  Można wygenerować dowolną ilość kodów, ograniczenie następuje przy następnym kroku – generowanie kuponu.

 15. Usunolem stara karte i dodalem nowa w systemie Payu jednak kuponu nadal brak. Trzeba pisac reklamacje, bo leca sobie w kulki.

 16. Dodatkowy warunek wykorzystania kuponu to płatność za zakup na Allegro w ramach usługi PayU
  Adminie prosze o kopiuj-wklej fragmentu ktory o tym mowi

 17. Zawsze przecież w tych akcjach trzeba było zapłacic od razu a wszystkie płatności na allegro obsługuje PayU, więc zgadza się to co pisze Darek.

 18. W moim przypadku było tak, że email NIE mógł być powiązany z Allegro ani PayU wcześniej. Więc nowe konto na nowy email a karta może być ta sama nawet przy kilku nowych kontach.

 19. Już wcześniej ktoś napisał, że wszystkie płatności za przedmioty na allegro realizowane są przez PayU. Nie rozumiem więc jaki jest problem?

  Zapis w regulaminie mówi:
  "Kupon można zrealizować tylko w ramach zapłaty dokonywanej w ramach usługi PayU."

 20. Czy trzeba klikać w to "Płatność jednym kliknięciem. Allegro. Włącz"? Bo jak próbuję to włączyć, to wywala mi błąd "Błąd połączenia z serwerem. Spróbuj ponownie." I tak w kółko.

 21. @up up
  Jak chcesz wykorzystać zatem kupon zniżkowy nie płacąc przez Allegro?
  Po prostu musisz znaleźć coś innego jak chcesz go wykorzystać.

  @up
  Możesz założyć jakiegoś pejsbuka a potem go zlikwidować.

 22. Darku S
  ….problem jest taki ,że wypatrzyłem coś na Allegro ale sprzedający zastrzega ,że płatność tylko tradycyjny przelew i podał w ofercie numer rachunku bankowego. ( brak płatności PayU )
  Gdy w mejlu od PayU dostałem kod na zakupy na Allegro to wpisałem go w aplikacji mobilnej Allegro w smartfonie. Ciąg znaków został zamieniony na kupon rabatowy 20 zł.Poniżej kuponu pisze
  -wykorzystaj kupon płacąc za jeden lub kilka przedmiotów
  -kupon wybierz podczas płatności
  -zapłać przelewem, kartą lub kontem PayU
  Dla mnie to jest info, że sa 3 możliwośći płatności a nie tylko PayU.

 23. Przejdzie ten motyw, że najpier zarejestrowałem sie na PayU i dodałem karte – wtedy żem się spostrzegł że nie zrobiłem tego przez strone promocji. Usunąłem karte i poprzez strone promocji z nowym adresem mailowym założyłem konto, a karte dodałem tą co usunąłem z pierwszej rejestracji 🙂

  W metodach płatności uaktywnialiście " dodaj konto" lub "płatność jednym kliknięciem – Allegro włącz " ?

 24. Witam, ile czeka się na kupon?
  "W regulaminie jest zapis "Uczestnik niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 3 dni od spełnienia warunków określonych w § 3 Regulaminu, otrzyma na
  adres e-mail, który podał na stronie głównej Kampanii promocyjnej, informację o możliwości odebrania Kuponu
  wraz z opisem jego pobrania."

 25. Jak się nie da jak się da 🙂

  "Jak trwale usunąć konto?

  Jeśli uważasz, że nie będziesz więcej korzystać z Facebooka, możesz poprosić o trwałe usunięcie konta. Pamiętaj, że nie będziesz mieć możliwości ponownej aktywacji konta ani odzyskania jakichkolwiek dodanych przez siebie materiałów. Przed wysłaniem takiej prośby warto pobrać kopię swoich danych z Facebooka. Aby trwale usunąć konto bez możliwości przywrócenia go, zaloguj się do konta, a następnie poinformuj nas o tym.

  Jeśli usuniesz konto, użytkownicy Facebooka nie będą mogli go wyświetlić. Usunięcie wszystkich publikowanych przez Ciebie treści, np. zdjęć, aktualizacji statusu lub innych danych przechowywanych w kopiach zapasowych, może zająć do 90 dni. W tym czasie informacje te będą niedostępne dla innych użytkowników Facebooka.

  Niektóre czynności wykonane przez Ciebie na Facebooku nie są zachowywane na Twoim koncie. Przykładowo znajomy może zachować otrzymane od Ciebie wiadomości, nawet jeśli usuniesz swoje konto. Te informacje pozostaną w serwisie po usunięciu konta."

 26. @up
  To co napisałeś to prawda ale służby specjalnej troski nawet po wielu miesiącach będą miały dostęp do kompletnej zawartości usuniętego konta.

  @Darek
  Minęła doba, kupon nie przyszedł natomiast przyszedł spam reklamowy od payu.

 27. Hmm, a nowe konta PayU tworzyliście czy jak?

  Nie przesadzaj z tymi służbami. Jak facebooka nie używałbyś w ogóle to do czego będą mieć dostęp 😀

 28. Może jak zobaczyli ile kodów muszą wysłać, ile osób kont zakłada to pomyśleli że coś jest nie tak 😉
  Że może ludzie coś kombinują …
  Ale sjoro regulamin dopuszcza to wszystko, to winni się z tym liczyć …

 29. Coś przestali wysyłać te kupony. Czyżby jakaś awaria? Na początku kupon przychodził w kilka sekund, więc na co tu czekać 3 dni jak to robi automat?

 30. Po dodaniu konta macie gdzieś jakąś informację że konto zostało dodane ? Przelew weryfikacyjny zakończony a konta tego nie widać.

 31. Żałosne są te nowe promocje. Najpierw monney mannia 2 mnie oszukała, teraz PayU. Powoli przestaje to mieć sens, czas poświęcony a efektów brak i tylko więcej spamu na poczcie

 32. Kupony przyszły po około 24 godzinach.Nowe dwa maile i "dziewicza" karta od syna(nigdy nie uzywana w internecie)Jedna karta uzyta do obydwu kont.

 33. Jeszcze wczoraj było w regulaminie że można dodać kartę lub konto, teraz mowa jest tylko o koncie, gdzie nie ma na przykład możliwości powiązania konta PKO BP. Widać PayU nie ogarnęła promocji

 34. Mam pytanie…Trzeba założyć całkowicie nowe konto Payu czy wystarczy kolejne na to samo nazwisko i dane adresowe?
  Pozdrawiam.

 35. Mieli dziury w systemie i problemy z generowaniem kodów, więc postanowili zakończyć i pewnie uszczelnić nowy regulamin. Ja zamykam to konto PayU. Może załapię się w kolejnej promocji 🙂

 36. Możesz mieć kilka kont na swoje nazwisko np.na Alle.dodając je sukcesywnie i to jest kolejne(nowe)konto…Całkowicie "nowe" to konto z innymi danymi osobowo-adresowymi niż dotychczas…Załapałeś teraz..?

 37. Jeśli ktoś wygenerował kilka kodów, a zamienić na kupon można tylko 1 kod na 1 konto allegro, to mogłabym prosić o podesłanie mi jednego zbędnego mu kodu? Mimo kilku podejść mi niestety kod nie przyszedł, więc jeśli ktoś miałby zbędny kod to ślicznie proszę o podesłanie na maila carpediem30@gazeta.pl 🙂

 38. Mysle ze admin powinien bardziej sledzic te promocje i prostowac niektore sprawy u operatorow promocji. Promocja do 14 zakonczona. Kpina…..

 39. Napiszcie proszę informację czy można w ramach promocji zakupić kilaka przedmiotów np 11+22+22=55zł i zapłacić za towar na allegro łącznie aby dostać 20zł.
  Pozdrawim

 40. Można, ważne żeby wartość wszystkich zakupów bez przesyłek przekroczyła 50 zł. Przynajmniej w poprzednich akcjach tak kupowałem.

 41. Można ,ale płatnosc musi być w aplikacji mobilnej i nie wlicza się kosztów przesyłki.
  Na podsumowaniu wyskakuje kupon który trzeba dodać i obniża kwote o 20zł.Kwota musi być obniżona przed przekierowaniem do banku.

 42. Jakie niechlujstwo? 🙂 Przecież w regulaminie widniały te dwie metody na otrzymanie kodu. Masz mnie za wszechwiedzącego, łącznie z tym, kiedy organizator będzie robił nam problemy z otrzymaniem regulaminowego bonusu?

 43. Kod przysłali natychmiast gdy się podało nie kartę tylko konto do którego została dołożona. Ale jest kolejny problem z niechlujstwem Darka. Kod wpisałem do aplikacji, nakupiłem towaru za ponad 50zł bez wysyłki, chce płacić a tu… brak opcji płatności kartą lub payu express. Można zapłacić inaczej ale wtedy nie da się skorzystać z kodu a na koncie mam tylko 32zł pozostałe 20 ma być z kuponu. I co teraz?

 44. Anonimowy – coś źle robisz. Dziś kupowałem na Allegro i obniżyło ceno o wartość kuponu ! I wcale nie płaciłem PayU Express !
  Kupon nie wskoczy do momentu jak nie wybierzesz kosztów wysyłki !!!

  I co Ty chcesz od Darka ? Czemu on jest winny … Pretensje do siebie lub organizatora lub Allegro

 45. Zalozylem nowe konto payu. Dolozylem 2 karty. Nie mam pojecia czy byly kiedys wykorzystywane przy platnosci w allegro. Kodu brak.

  Druga wersja promocji.
  Do tego samego konta dolozylem konto mbank. 2 doby minęły. Kodu brak.
  Oczywiscie do obu promocji sie rejstrowalem.

  Moze ktos krok po kroku napisac co trzeba dokladnie zrobic? Nowe konto payu na inne nazwisko? Na to samo nazwisko? Numer rachunku na to samo nazwisko? Rachunek nie mogl byc nigdy wykorzystywany do placenia przez payu? Bo ja juz pojecia nie mam.

 46. Próbowałem z różnymi kartami nie działa, z różnymi notami nie działa, niestety nie mam rachunków bankowych w tych bankach co się wyświetlają na koncie. W związku z tym proszę osobę która posiada więcej wygenerowanych kodów o użyczenie jednego na maila kogata@op.pl. Dziękuję

 47. Dodałem kartę dzień przed zakończeniem promocji – cisza. Konta w podanych bankach nie mam, więc tez nieciekawie.

  A jak sprawa z doładowaniami? Nie widzę przycisku zalogowania przez fejsbuk.

 48. W nowej odsłonie tylko dodanie konta działa. Jednak nadal wszyscy z poprzedniego edycji powinni kody otrzymać. Trzeba składać niestety reklamację.

 49. "Reklamacje dotyczące przyznawania i korzystania z Kuponu można składać za pomocą:
  a) formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej pod adresem:
  https://www.payu.pl/pomoc/kupuje, lub
  b) pisemnie na adres: PayU S.A. 60-166 Poznań, ul. Grunwaldzka 182, lub
  c) telefonicznej, pod numerem telefonu: + 48 61 630 60 05 (połączenie płatne wg taryfy operatora, z którego usług korzysta Uczestnik)."

 50. Potwierdzam – wszystko działa 🙂
  W piątek założyłem konto na Payu i dodałem rachunek bankowy w Orange Finanse i kod na kupon zniżkowy otrzymałem w przeciągu 3 min
  Dziś założylem kolejne konto na PayU, tym razem dodałem rachunek w BGŻ PNB Paribas i też odrazu przyszedł kod. Aktywowałe na Allegro i pokazał sie kupon zniżkowy na 20zł

  Warto mieć kilka kont bankowych i 2 konta na Allegro 🙂

 51. witam kolegów . założyłem nowe konto PayU na żonę ,dodałem konto bankowe z przelewem aktywacyjnym 1 zł , e-@ z kodem przyszedł błyskawicznie, nawet nie dokończyłem wypełniać do końca danych ……….. nigdzie nie widzę opcji jak wykonać przelew zwrotny na konto żony tak jak ma to miejsce w Paypal . Czy ktoś z kolegów wie ?

 52. Dziwna sprawa. W sobotę dołączyłem do promocji podając email na który zarejestrowane jest konto PayU (konto 1). Dodałem rachunek Getin – cisza. Wczoraj zarejestrowałem się w promocji podając email na który jeszcze nie było zakładane konto PayU (konto 2). Dodałem rachunek Orange i natychmiast otrzymałem kupon (konto 2). Na koncie 1 usunąłem rachunek Getin. Następnie do konta 2 dodałem ten sam rachunek Getin. Po 3 godzinach dostałem kupon na konto 1 (!). Po około 24 godzinach otrzymałem 2 kupony, minuta po sobie, na konto 2 (?!).

 53. Wyżej ktoś pytał czy promocja obowiązuje tylko dla nowo zarejestrowanych kont czy również dla obecnych. Mogę potwierdzić informację. Właśnie otrzymałem kupon za zarejestrowanie karty w PayU na istniejącym już koncie – po siedmiu dniach, ale jednak dotarł. 🙂

  Pozdrawiam

 54. Utworzylem konto, zrobilem przelew i …. nic. Kodu nie ma ani mojego rachunku bankowego w payu …a zostala tylko 1 para butow ktore chce kupic ze znizka ;/

 55. Uwaga!!!

  Podczas dodawania rachunku uważajcie na prawidłowe przeprowadzenie procesu. Sam tego nie zauważyłem za pierwszym razem. Robiłem przelew z T-Mobile i w polu "Kwota" trzeba było tutaj zaznaczyć zgodę na włączenie PayU Express. Zrobiłem przelew weryfikacyjny drugi raz zaznaczając tą zgodę i wszystko poszło sprawnie.

  Kod 20 zł po minucie!

 56. @up anonim 17.02, 19:45
  Podpinalem rachunki 3 bankow! W 1 z nich opcja zaznaczenia zgody na samym dole, byla na tyle malo widoczna i przejrzysta, ze centralnie to przeoczylem :(((( tym samym obciazenie na 1zl oczywiscie poszlo, ale podpiecie rachunku do PayU bylo niemozliwe 😉
  Sprawdz raz jeszcze czy zaznaczyles ta opcje po zalogowaniu sie do banku??????? Powodzenia

 57. Anonimowy pisze…

  czego to ludzie nie zrobią żeby dostać 20 zł…. żal czytać
  – to nie czytaj…

  Grosz do grosza i będzie kokosza!

 58. UWAGA napisałam reklamację że nie dostałam dwóch kuponów pomimo dodania dwóch rachunków. A oni mi w prost powiedzieli że trzeba założyć dwa konta aby uzyskać wiele kuponów, na jedno konto przysługuje jeden kupon promocji. ps. teraz znowu jest nowa promo że trzeba kupić coś na allegro i dopiero na drugie zakupy dostanie się zniżkę.

 59. mnie też udało się jeden kod zdobyc i drugi już nie przyszedł a rozłożyłam zakupy na dwie oddzielne transakcje żeby wyszło łacznie 2×50 zł i teraz muszę zapłacic za reszte zakupów a kuponu brak..ma ktoś zbędny??
  dzankam@wp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Inteligo: 100 zł na start, 25 zł za używanie aplikacji mobilnej i 2 bilety do kina

Super Duet II – czas na wypełnienie danych do odbioru 140 zł premii!