w

Wideorejestrator MIO Mivue 600 + 200 zł za założenie karty kredytowej Citibank

Citibank przedłużył promocję karty kredytowej Citibank BP-Payback. Do zgarnięcia jest 200 zł oraz wideorejestrator MIO Mivue 600. Dodatkowo na start otrzymamy 1500 lub 3000 punktów Payback (równowartość 15 zł lub 30 zł).

Promocja trwa do 31 marca 2016 r.

Aktualne promocje Citibank

Citibank słynie z niekończących się promocji na start. Sprawdź, jakie aktualnie promocje przygotował bank:

Nawet do 900 zł w promocji karty i konta Citibank.


200 zł + wideorejestrator MIO Mivue 600 + punkty Payback

Z promocji “Zamów Motokartę i odbierz wideorejestrator Mio MiVue” skorzystać mogą osoby, które nie posiadały karty kredytowej Citibank od 1 stycznia 2015 r. Okres karencji jest więc niezwykle krótki!

W zamian za otwarcie karty Citibank BP-Payback i spełnienie warunków promocji otrzymamy:

 • Wideorejestrator MIO Mivue 600 (specyfikacja)
 • 200 zł zwrotu za zakupy na BP (patrz podpowiedź jak łatwo otrzymać ten zwrot)
 • 3000 punktów Payback (karta Gold) lub 1500 punktów Payback (karta Silver)

Wartość tych trzech nagród to realnie ok. 500 zł. Moneyback wynosi, więc aż 50%!

Jak otrzymać wideorejestrator, 200 zł i punkty Payback?

Wideorejestrator otrzymamy w zamian za:
 • Wypełnienie formularza na dedykowanej stronie promocji
 • Otrzymanie karty i podpisanie umowy o kartę Citibank BP-Payback
  • Do wniosku o kartę należy dołączyć wymagany dokument dochodowy, potwierdzający deklarowane dochody.
 • Wykonanie transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę
  min. 1.000 zł
  w ciągu 30 dni od podpisania umowy przez bank. 
  • W dalszej części wpisu podpowiadam jak łatwo spełnić ten warunek
 • Zalogowanie się 1 raz w serwisie transakcyjnym Citibank Online lub za pomocą
  aplikacji mobilnej CitiMobile w ciągu 30 dni od podpisania umowy.
W dniu przyznania nagrody musimy być posiadaczami karty. Wideorejestrator powinien trafić w nasze ręce po miesiącu od spełnienia powyższych warunków.

200 zł zwrotu otrzymamy za:

 • Zakupy na stacji BP na kwotę odpowiadającą wartości 200 litrów paliwa:
  • Najprościej będzie na stacji kupić 2 karty paliwowe (np. 400 zł i 450 zł) i zapłacenie za nie w jednej transakcji
   • Maksymalna kwota jednej karty paliwowej wynosi 600 zł
   • Zwrot otrzymamy za jedną transakcję na BP w miesiącu na najwyższą kwotę, dlatego należy za obie karty zapłacić jedną płatnością!
  • Promocja zwrotu 1 zł za każdy litr paliwa trwa przez okres 6 miesięcy 

Zwrot 200 zł zostanie zaksięgowany na rachunku karty do końca miesiąca następującego po miesiącu tankowania
Punkty Payback otrzymamy za dokonanie pierwszej płatności kartą:
 • 1500 punktów Payback za kartę Silver
 • 3000 punktów Payback za kartę Gold
 • Dodatkowo 1 pkt za każde wydane 5 zł

Warunki otrzymania karty

Kartę kredytową Citibank otrzymają osoby, które ukończyły 21 lat. Dodatkowo trzeba wykazać się dochodami netto w wysokości min. 1 200 zł.

Ostatni warunek to praca od min. 3 miesięcy u obecnego pracodawcy lub prowadzenie działalności gospodarczej przez min. 2 lata.

Ile kosztuje karta Citibank BP-Payback?

Prowadzenei karty Citibank BP-Payback jest płatne. Za kartę Silver pobierana jest opłata 8 zł/mc, za kartę Gold 18 zł/mc.

Z tego powodu korzystniej będzie założyć kartę Silver.

Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby po otrzymaniu wszystkich nagród złożyć wypowiedzenie karty. Dział utrzymania klienta często oferuje zniesienie opłaty w zamian za wycofanie wypowiedzenia.

Harmonogram promocjiOkresAktywność
/ Suma płatności kartąDo
31 marca 2016 r.


Złóż
wniosek online na stronie promocji


W
ciągu 30 dni od podpisania umowy przez bank


Wykonaj
transakcje bezgotówkowe na min. 1000 zł


W
ciągu 30 dni od podpisania umowy przez bank


Minimum
1 raz zaloguj się w serwisie bankowości internetowej Citibank Online


W ciągu 6 miesięcy


Zapłać kartą Citibank BP na stacjach BP równowartość 200 litrów paliwa (za ok. 850 zł).

Najprościej od razu zakupić dwie karty paliwowe na łączną kwotę 850 zł.

Uwaga: Citibank domyślnie włącza płatną usługę dostępu do serwisu telefonicznego CitiPhone.
Aby nie ponosić miesięcznej opłaty za ten pakiet w wysokości 6 zł, należy zadzwonić na infolinię lub wysłać wiadomość przez system bankowości elektronicznej do banku z informacją o rezygnacji z usługi CitiPhone.
Więcej informacji:
 • Regulamin promocji “Zamów Motokartę i odbierz wideorejestrator”
 • Regulamin promocji “Tankuj taniej”
 • Tabela opłat i prowizji

30 komentarzy

Dodaj odpowiedź
 1. Właśnie zastanawiam się, z której promocji Citibank lepiej skorzystać. Mam auto i trochę jeżdżę, ale 850 zł na paliwo to trochę dużo. Chyba, żeby komuś opłacić paliwo 😛

 2. Powtórzę, to co napisałem o promocji z gadżetem.

  Dodam jeszcze, że można posiłkować się kupnem kart podarunkowych. Tych trochę mamy, choćby spożywcze Kaufland, Tesco, Carrefour. Jest też House, Zara, Saturn, Rossmann, Superpharm, BP, Decathlon, OBI, Leroy Merlin, Smyk.

  Jest za co płacić kartą, a później przez kilka miesięcy można wykorzystywać te środki. Traktowałbym je jako lokatę 🙂

 3. Tak, raczej nie jest możliwe, żeby przy dużym nominale zapłacić na raz. Chyba, że podjeżdża się TIRem 🙂

  To działa trochę tak jak płatność kartą.

 4. A gdzie można kupić te karty BP? Na stronie jak wszedłem w "Zamów i kup" to pojawił się formularz "Logowanie do firmy", a wchodziłem przez zakładkę dla klientów indywidulanych.
  Czy te karty są dostępne na stacjach?

 5. Na stacji benzynowej. Jedna na max. 600 zł. Także musisz wziąć dwie i najlepiej zapłacić w jednej transakcji, bo zwrot w promocji przyznawany jest od najwyższej płatności na stacji BP.

 6. @Darek
  Na zatankowanie ciągnika siodłowego do pełna to może braknąć nawet jak wykorzystamy obie karty, zbiorniki po 400 litrów :-). Poza tym kierowcy ciężarówek zwykle mają karty flotowe.

 7. Nie mam pewności, czy można wypowiedzieć umowę po otrzymaniu nagrody. Otrzymałem umowę i jest w niej zapis, że obowiązuje na okres 12 miesięcy. Można z zachowaniem odpowiedniego okresu nie przedłużać na kolejne 12 miesięcy. Ale NIE WIDZĘ zapisu, że można rozwiązać w dowolnym momencie z 30 dniowym okresem wypowiedzenia. Czy ktoś może potwierdzić?

 8. Można wypowiedzieć, nie ma tutaj zapisu o potrzebnie utrzymania karty dłużej. Ten sam komentarz o umowie na 12 miesięcy powiela się w każdym wpisie. Jako produkt kredytowy musi mieć wpisany jakąś datę. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, żeby każdą umowę wypowiedzieć. Nie ma tutaj zapisu o karze umownej.

 9. Potwierdzam.
  Właśnie odbyłem rozmowę z panią z infolinii. Dopytałem się o to wypowiedzenie przed upływem 12 miesięcy – jest taka możliwość (bez żadnych kar, jedyne co to zachowanie okresu wypowiedzenia – 30 dni).

 10. Zapowiada się szybka akcja 🙂

  Karta przyszła do mnie dzisiaj (w zasadzie to wczoraj :)), zaledwie 5 dni od wizyty kuriera. Zaraz po otrzymaniu, pojechałem na BP i kupiłem 2 karty (500 zł i 300 zł). Myślę, że przy obecnych cenach benzyny zgarnę całą premię. Jeszcze pozostaje zapłacić w spożywczaku czy gdziekolwiek tam kartą 200 zł i czekamy na prezent.

  Oby więcej takich promocji!

 11. Mam nową ofertę, niestety Citibank wydaje karty MasterCard 🙁

  BP
  5% zwrotu za zakupy o wartości co najmniej 100 zł
  W sklepie stacjonarnym Kończy się 28/01/2016

 12. Mam pytanie dotyczące punktów payback.
  Dzisiaj dotarła do mnie karta, aktywowałem ją, wyłączyłem CitiPhone i chciałem zobaczyć ile mam tych punktów i ewentualnie gdzie i za co mogę je wymienić.
  Możecie mi podpowiedzieć jak zobacyzć liczbę punktów z tej karty? Do tej pory nie zbierałem punktów payback.

 13. Punkty na start są przyznawane bodajże po pierwszej transakcji kartą. Kiedyś jak zbierałem w Citi punkty, to była tam na górze zakładka nagrody, czy jakoś tak.

 14. Czy da się jakoś powiązać tą kartę kredytową z moim obecnym numerem payback (gdzie mam już na zbierane jakieś punkty) czy też punkty payback z karty kredytowej zbierane są osobno?

 15. Z tyłu karty jest numer payback. Można za jego pomocą sprawdzić ilość punktów na stronie programu payback i dodać go np do allegro.

 16. W Citibanku mam jedynie kartę Silver i po zalogowaniu na konto widzę numer rachunku do spłat. Czy chcąc spłacić kartę muszę każdorazowo logować się na inne swoje konto w banku i wykonywać przelew na ten rachunek do spłat?
  Czy można gdzieś w panelu Citibanku dodać swój inny rachunek, by przez bezpieczne płatności jak np mTransfer spłacić kk?

 17. Kartę spłacasz robiąc przelew z dowolnego banku na podane konto. Możesz zawsze je mieć zdefiniowane w swoim banku (ja mam właśnie tak porobione: Karta BPH, Karta Raiffeisen).

  W sumie to taka metoda jak piszesz byłaby spoko. Może kiedyś coś takiego powstanie 🙂

 18. Chcę się upewnić. By otrzymać 200zł wystarczy kupić 2 karty podarunkowe BP SuperCard? Czy musi to być karta paliwowa BP PLUS?

 19. Citibank rozsyła maile z promocją do osób które nie korzystały z aplikacji mobilnej. Za kliknięcie w maila i pobranie aplikacji oraz zalogowanie dają 20 zł.

 20. Czy ktoś już rezygnował z karty?
  Otrzymałem już i kamerkę i 200zł za paliwo. Spodziewałem się, że opłata 8zł będzie doliczana co miesiąc do wyciągu. Czy rezygnując po 2 miesiącach z karty zostanę obciążony kwotą 96zł? (jak za cały rok 8*12=96)

 21. Co więcej spodziewaj się telefonu z banku, bedą namawiać na pozostanie. Mi w zamian za rezygnację z wypowiedzenia zwrócili już pobraną prowizję i dali cashback 10% do kwoty 50 zł, oraz 12 miesięcy bezpłatnej karty. Dzięki temu teraz spokojnie jestem polecającym w innych promocjach Citi.

 22. WItam
  Nie załapałem sie niestety na 200 zl zwrotu, bo obecna promocja obejmuje tylko rejestrator. Troszkę dziwne bo widze we wpisach, że wszyscy tu obecni korzystali z tego, co prawda Pani przed podpisaniem powiedziała mi o tym ale teraz tak sobie myślę, że promocja powinna być dla wszystkich taka sama.

 23. Dzięki za komentarz. Rzeczywiście widzę, że warunki uległy zmianie. Dziwne to, bo do końca akcji zostało kilka dni. Taka zmiana w trakcie trwania promocji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Samsung Galaxy J1 lub tablet Lenovo Tab 2 za założenie DARMOWEJ karty kredytowej Citibank Simplicity!

mBank: Nawet 450 zł w promocji “Zarabiaj z eKontem mobilnym – V edycja”