w

Ostatni, najlepszy moment na wygranie Toyoty Aygo w Comperia Bonus 4 oraz premię 150 zł do Konta 360º

Właśnie nadszedł ostatni i zarazem najlepszy dzień na skorzystanie w dwóch niezłych promocji bankowych: „Comperia Bonus 4” (Eurobank) oraz „Konto z premią 150 zł” (Bank Millennium).

Czemu najlepszy czas jest właśnie teraz? Ze względu na krótsze oczekiwanie na premię oraz brak potrzeby spełniania warunków obu kont za październik.

Z obu promocji można skorzystać do 31 października 2015 r.150 zł premii w promocji „Konto 360º z wysoką premią za aktywność”

To już ostatni dzień trwania promocji przygotowanej przez Agorę i Bank Millennium. Do zgarnięcia jest 150 zł w trzech transzach po 50 zł każda.
Warunkiem otrzymania 150 zł premii jest wykonanie płatności kartą na kwotę 360 zł miesięcznie przez okres 3 miesięcy. Dodatkowo w drugim i trzecim miesiącu należy zapewniać wpływy (może to być przelew z konta w innym banku).

Warunki są więc naprawdę banalne!

Comperia Bonus 4: 50 zł premii, lokata na 4 – 5% (efektywnie do 28,53% netto) + możliwość wygrania Toyoty Aygo

Drugą kończącą się promocją jest „Comperia Bonus 4„. Po zmianie warunków, otrzymanie premii stało się łatwiejsze. Co więcej, okazuje się, że nie musimy utrzymywać karty do konta na dłużej. Jeżeli jej nie potrzebujemy to możemy z niej zrezygnować po założeniu konta.

Dużą zachętą jest też konkurs z nagrodą główną w postaci samochodu Toyota Aygo. Szanse na wygraną są naprawdę spore. Na pewno dużo większe niż w „Narodowej Loterii Paragonowej”. W ramach konkursu mamy jeszcze dwie nagrody: iPhone 6S oraz iPad Mini 2.

Aby otrzymać premię gwarantowaną w wysokości 50 zł trzeba założyć konto oraz lokatę w eurobanku. Parametry lokaty są bardzo korzystne: oprocentowanie wynosi 4% w skali roku, Co więcej aktywni posiadacze konta mogą ją przedłużyć na kolejne trzy miesiąca na jeszcze lepszych warunkach – 5% w skali roku.

Minimalna kwota lokaty to zaledwie 200 zł.

Efektywne oprocentowanie lokaty może wynieść aż 28,53% brutto!

Polub stronę Jak Oszczędzić.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

dostałem takiego meila z Comperii
. W panelu uczestnika pod adresem https://www.comperiabonus.pl/eurobank/logowanie zaloguj się i zawnioskuj o otwarcie konta active lub prestige najpóźniej do 09.11.2015r.
czyli co ? do 9 .11 można składać ?

bankier
bankier
8 lat temu

Do 9 listpada miała być zawarta umowa o konto, jeżeli ktoś jeszcze tego nie zrobił.

Co myślisz?

BZ WBK: Konto z premią 70 zł + 10 zł, czas na uzupełnienie danych

Kupony o wartości 20 zł na Allegro w promocji „Kupon dla aktywnych”