w

BZ WBK: Konto z premią 70 zł + 10 zł, czas na uzupełnienie danych

We wrześniu trwała promocja Agory i Banku Zachodniego WBK. W ramach promocji “Konto Godne Polecenia z premią 70 zł + 10 za otwarcie lokaty” można było otrzymać 70 zł premii za założenie konta oraz dodatkowe 10 zł w zamian za założenie lokaty.

Dodatkowo, w ramach promocji “Szybsi Zyskują Więcej” można było zgarnąć jeden z tabletów Samsung Galaxy Tab 3 Lite.

Właśnie przyszedł czas na zebranie żniw z tej promocji. Od wypłaty premii dzieli nas już tylko wypełnienie danych do przelewu premii.

120 zł za otwarcie darmowego Konta Godnego Polecenia 4% w BZ WBK

Zalety Konta Godnego Polecenia 4% to bezpłatne prowadzenie rachunku, oprocentowanie 4% do 12 tys. zł, darmowa karta i darmowe bankomaty w kraju do 30 czerwca 2017 roku.

Załóż bezpłatne konto, zapewnij trzy wpływy po 800 zł i zgarnij 120 zł premii!


Uzupełnienie danych w panelu promocji

O przyznaniu premii, uczestnicy powinni być poinformowani do 28 października 2015 r. Niestety wiadomość ta najczęściej trafia do spamu, więc łatwo ją przeoczyć i zapomnieć o wypełnieniu danych na czas. A ten trwa już tylko do 4 listopada 2015 r.

Do 4 listopada należy przejść na stronę promocji, zalogować się i uważnie uzupełnić dane wraz z numerem założonego w BZ WBK Konta Godnego Polecenia.

Wiadomość od organizatora:

Rozstrzygnięcie Promocji Konto Godne Polecenia z Premią

Gratulujemy! 

 Zostałeś zakwalifikowany do wypłaty premii gwarantowanej w promocji Konto Godne Polecenia z Premią Banku Zachodniego WBK i Agora S.A.! Aby premia znalazła się na Twoim koncie, prosimy o podanie w aplikacji promocyjnej danych niezbędnych do realizacji przelewu premii. Prosimy o zalogowanie się do aplikacji pod adresem konto.zpremia.pl i wypełnienie udostępnionego formularza. 

WAŻNE! Prosimy o przygotowanie numeru rachunku Konta Godnego Polecenia założonego w tej promocji. Prosimy o wprowadzenie tego numeru uważnie, bez spacji.
 Dane należy uzupełnić do dnia 04.11.2015. Premia zostanie wypłacona do dnia 19.11.2015 r. 

Zaloguj się na konto.zpremia.pl. i uzupełnij dane do przelewu premii. O premiach dodatkowych zostaniesz poinformowany w odrębnym mailu.

14 komentarzy

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Idea Bank: Lokata Halloween na 3,5%!

Ostatni, najlepszy moment na wygranie Toyoty Aygo w Comperia Bonus 4 oraz premię 150 zł do Konta 360º