w , , ,

mBank: 500 zł zwrotu w promocji eKonta mobilnego na Allegro

Wczoraj ruszyła druga edycja promocji organizowanej wspólnie przez mBank i Allegro. Pierwsza edycja nie była zachęcająca, o czym pisałem we wpisie na jej temat: mBank – do 275 zł na Allegro z eKontem mobilnym. Samego prześwietlenia promocji dokonałem dopiero po komentarzach na blogu.

Wszystko zgodnie z zasadą, że na “Jak oszczędzic.pl” opisuję i polecam tylko produkty, z których sam korzystam lub skorzystałbym, gdybym tylko mógł 😉

Promocja trwa od 13 do 26 lipca 2015 roku.

500 zł zwrotu w promocji “z mBankiem zyskuj na Allegro”


Promocja została całkowicie “przebudowana”, dzięki czemu dużo łatwiej jest zgarnąć maksymalny zwrot wynoszący aż 500 zł (zwolniony z podatku dochodowego). Dodatkowo, skrócony został okres promocji z 6 miesięcy na 5 miesięcy.

Podobnie jak wszystkie promocje tego typu i ta dostępna jest dla nowych klientów, którzy w dniu przystąpienia do promocji nie są stroną umowy z mBank.

Aby przystąpić do promocji należy złożyć wniosek o eKonto mobilne ze strony promocji.

Dodatkowo podczas składania wniosku należy zaakceptować regulamin promocji “mOkazje w Serwisie Transakcyjnym oraz Aplikacji Mobilnej mBanku”.

Premia 500 zł podzielona jest na trzy mOkazje:

mOkazja nr 1 “mOkazja za mTransfer mobilny” – 100 zł

W ciągu 7 dni roboczych od założenia eKonta mobilnego, w serwisie transakcyjnym zostanie udostępniona “mOkazja za mTransfer mobilny”, która zachowa swoją ważność przez 150 dni.

W ramach pierwszej mOkazji uczestnik otrzyma zwrot 100 zł po spełnieniu następujących warunków:

 • Zainstaluje aplikację mobilną Allegro na urządzeniu mobilnym z systemem iOS, Android lub Windows Phone
 • Aktywuje mOkazję za pośrednictwem aplikacji mobilnej lub poprzez system transakcyjny mBanku
 • Aktywuje usługę mTransfer mobilny powiązaną z eKomtem mobilnym
  • Instrukcja aktywacji znajduje się na stronie: https://www.mbank.pl/indywidualny/uslugi/mtransfer-mobilny-2/
 • Dokona za pośrednictwem aplikacji mobilnej allegro zakupu na dowolną kwotę oraz zapłaci za pomocą aktywowanej usługi mTransfer mobilny
  • Czas na dokonanie zakupów wynosi 150 dni od aktywacji mOkazji.
Zwrot wypłacony zostanie w ciągu 4 dni od spełnienia warunków.

mOkazja nr 2 “mOkazja za zakupy na Allegro”

Druga mOkazja zostanie automatycznie aktywowana w ciągu 7 dni roboczych po założeniu i aktywowaniu eKonta mobilnego.

“mOkazja za zakupy na Allegro” wymagać będzie wydania nie małej sumy do uzyskania pełnego zwrotu w wysokości 200 zł.

Aby otrzymać maksymalny zwrot wynoszący 200 zł należy wykonać 10 transakcji zakupu w ciągu 5 miesięcy na min. kwotę 100 zł każdy.

Jak łatwo policzyć w sumie trzeba więc wydać łącznie min. 1000 zł. Moneyback za zakupy na Allegro wynosi więc aż do 20%!

Zakup musi zostać dokonany za pomocą aplikacji mobilnej. Transakcja zakupu nie może zostać anulowana w ciągu 14 dni od jej dokonania.

Płatność musi spełniać warunek:

“Za płatność uznaje się przelew z Rachunku o którym mowa w § 3 ust. 1, w postaci przelewu mTransfer (w tym mTransfer mobilny), płatność kartą debetową wydaną do Rachunku, kartą kredytową dla osób fizycznych wydaną na podstawie umowy zawartej pomiędzy Klientem a mBankiem z wyłączeniem kart przedpłaconych i kart wydanych do rachunków prowadzonych w walutach innych niż złoty polski oraz płatności typu mTransfer z Karty Kredytow.”

Podobnie jak poprzednio, zwrot otrzymamy po 4 dniach od spełnienia warunków.

mOkazja nr 3 “mOkazja za transakcje”

Trzecia mOkazja wygląda bardzo podobnie do poprzedniej. Różnica polega na możliwości płatności za zakupy inne niż zakupy na Allegro.

mOkazja nr 3 zostanie aktywowana również w ciągu 7 dni od aktywowania rachunku w mBanku i zachowuje ważność przez okres 150 dni.

Zwrot 20 zł otrzymamy za każdą transakcję bezgotówkową wydaną kartą debetową dokonaną w punktach usługowo-handlowych.

Transakcja ta musi zostać wykonana na kwotę min. 100 zł i nie może zostać zwrócona w ciągu 14 dni od jej dokonania.

W sumie można otrzymać zwrot za 10 takich transakcji, co daje zwrot 200 zł w okresie promocji.

Harmonogram promocji – 500 zł z mBank na Allegro

Okres
Aktywność
/ Suma płatności kartą
Do
26 lipca 2015 r.
Załóż eKonto
mobilne przez stronę promocji
W ciągu 150 dni od aktywacji mOkazji nr 1
Dokonaj zakupów na allegro za pomocą aplikacji mobilnej Allegro oraz zapłać za pomocą mTrasferu mobilnego.
W ciągu 150 dni od aktywacji mOkazji nr 2
Dokonaj 10 zakupów na Allegro za pomocą aplikacji mobilnej na min. kwotę 100 zł. 


Za każdą transkację otrzymasz 20 zł zwrotu. 
W ciągu 150 dni od aktywacji mOkazji nr 3
Dokonaj 10 zakupów kartą do konta na min. kwotę 100 zł. 


Za każdą płatność otrzymasz 20 zł zwrotu 
Po spełnieniu powyższych warunków
500 zł premii

eKonto mobilne

eKonto mobilne może być w pełni darmowe po wykonaniu płatności kartą na min. 200 zł miesięcznie.

W przeciwnym razie trzeba będzie zapłacić za prowadzenie karty 4 zł / mc. Na szczęście spełnienie powyższego warunku można połączyć ze spełnieniem zasad promocji. 

eKonto mobile to:
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie karty po wykonaniu traksakcji na min. 200 zł / mc
  • 4 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Euronet, BZ WBK, Planet Cash
  • 3% min. 5 zł, max. 9 zł w pozostałych bankomatach
 • 0 zł za wpłaty gotówki w oddziale
 • 0 zł za zlecenia stałe
 • 9,50 zł za wypłatę gotówki w oddziale
 • 5 zł za przelew ekspresowy
Więcej:

Napisane przez Darek

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj odpowiedź
 1. Fajnie, akurat 28 lipca skończą się kupony Allegro to będzie można z tego skorzystać – w sumie to samo plus fajny bonus na start 🙂
  Rozumiem, że tym razem wystarczy nie mieć u nich konta na dzień 13 lipca, a nie jak poprzednio – nigdy? Na pewno trzeba kliknąć 'Kup teraz' przez aplikację mobilną, żeby się liczyło? A jak z licytacjami? Często korzystam ze snajpera i to by znaczyło, że takie zakupy się nie łapią… No i ostatnie pytanie – po tych 5ciu miesiącach można bezkarnie zamknąć konto?

 2. Muszę zamknąć u nich konto :/ kiedyś założyłem żeby skorzystać z OC a teraz nie używam i nie mogę skorzystać z promo 😛

 3. Jak już zakładać to warto trzymać przez 5 miesięcy. W końcu w każdej chwili może nadażyć się okazja, żeby kupić coś na allegro czy też w sklepie na te 100 zł. A tak wysokiego cashback nigdzie nie dostaniesz.

  Zawsze może ktoś z rodziny potrzebować czegoś 🙂

 4. @Michał i maks
  Wygląda na to, że jak masz juz w pełni zamknięte to możesz skorzystać. Tak wynika z regulaminu, ale trzeba jeszcze potwierdzić tą informację w banku.

 5. W zeszłym roku zamykałam konto w mbanku- osobiste, dla pewności zadzwoniłam na infolinię dopytać się czy jestem ich klientem i czy będę mogła skorzystać z tej promocji. Okazało się, że nadal widnieję jako ich klient…. hmmm trochę sprzeczne z tym co podają u siebie na stronie, więc sugeruję upewnić się, jeśli ktoś wcześniej korzystał z ich usług.

 6. Nie wiem czy dobrze interpretuje regulamin ale ta mOkazja nr 1 (zwrot 100zł) jest NIEZALEŻNY od kwoty zakupionego przedmiotu na allegro.
  Kupimy przez mobilną aplikacje Allegro skarpetki za 1zł to dostaniemy od mBanku 100 zł na konto.

  Dobrze zrozumiałem paragraf 4 regulaminu ???

 7. A w przypadku podpisania umowy formą przelewu z innego banku (bo widze że jest taka opcja). Dostaniemy umowe do ręki listem poleconym czy co? Czy w ogóle ona do nas nie trafi?

  Promocja nie zabrania podpisywania umowy w ten sposób? Czy wymagany jest kurier i własnoręczny podpis?

 8. Karta jest niezbędna do uzyskania zwrotu z mOkazji nr 3.

  Wzór umowy jest chyba wysyłany mailowo. A sama umowa pewnie dostępna jest online. Czy przychodzi Pocztą to niestety nie wiem.

  Można podpisać przelewem lub za pośrednictwem kuriera.

 9. Jeżeli założy się konto ze strony promocji to jest pewność, że potraktują mnie jako nowego klienta (miałem konto kilka lat temu)? Jeżeli nie to już przy zakładaniu konta z tej strony powinna być odmowa?

 10. Mam pytanie czysto teoretyczne- robie zakupy na allegro za 100 zł, wykorzystuję jeszcze kupon allegro 20 zł i w przelewie widnieje 80 zł. Czy mbank potraktuje te zakupy jako 100 zł czy mniejsze i nie zwróci 20 zł? Czy ktoś się orientuje w tym temacie ?

 11. Witam,

  Czy może ktoś zna jakąś dobrą ofertę konta bankowego dla fundacji ? Oczywiście najlepiej aby było to konto darmowe, mile widziany jakiś gadżet etc za podpisanie umowy 🙂

 12. Muszę trochę napisać o debilnym prawie bankowym. Zadzwoniłem dowiedzieć się czy na pewno skutecznie zamknięto moje konto w mBanku by skorzystać z tej promocji.
  A oni do mnie czy mam identyfikator i telekod, bo inaczej to muszę do placówki się udać z dowodem by się dowiedzieć.
  DEBILE.

 13. W regulaminie pisze że po zawarciu umowy z mBankiem Bank ma do 7 dni do aktywowania tych opcji mOkazja macie już to dostępne? Czy jeszzce czekacie?

 14. Co ciekawe. Zamknąłem eKonto 10.06.2015 (mam e-mail potwierdzający zamknięcie konta). Jak dzisiaj założyłem konto to przypisali mi IDENTYCZNY numer LOGIN jak w poprzednim koncie.
  Mam nadzieje że nadal będe miał możliwość uzyskania tej promocji! W regulaminie była mowa że nie można mieć konta na dzień promocji.. a ja zamknąłem je na szczęście miesiąc temu.

 15. Moja siostra ma jeszcze kupony Visa, a ja właśnie założone konto w banku, czy mogę zapłacić za zakup przez konto siostry na allegro swoją kartą za 120 zł i za to dostać zniżkę 20 zł x 2??

 16. Nie wydaje wam się podajrzane ta dowolna kwota zakupu przez Allegro i zwrot 100 zł? W regulaminie pisze ZWROT 100 zł…. można to rozumieć że aby dostać ZWROT 100 zł trzeba wydać 100 zł…. Co o tym myślicie? W innych promocjach jest użyte słowa PREMIA itp.. a tutaj ZWROT!! ??

 17. @upup
  W bph pin narzucają a można go zmienić tylko i wyłącznie w bankomacie. Oczywiście jest to opcja płatna bez jakiejkolwiek możliwości zwolnienia.

 18. Jeśli mam już wcześniej zainstalowaną aplikację mobilną Allegro na tablecie to muszę ją odinstalować i ponownie zainstalować na tablecie, żeby otrzymać zwrot w ramach pierwszej mOkazji?

 19. wydaje mi się, że nie ma znaczenia kiedy była ściągana aplikacja allegro, bardziej chodzi o dokonanie płatności mtransfer (przelew lub karta) przy zakupie w aplikacji mobilnej allegro. Według mnie można dokonać zakupu z konta innej osoby, nie było wymienionego warunku, że konto allegro należy do tej osoby.

 20. Czy w przypadku mOkazja nr 3 "mOkazja za transakcje" musi to być płatność kartą w sklepie czy może być np. płatność za rachunki Billem lub w Żabce??

 21. Mi się pojawiły wszystkie mokazje w ciągu 2-3 dni od otwarcia konta. @up up up. Mi sie nie wydaje że trzeba zrobić zakupy dla mokazji na kwotę 100 zł tam jest dowolna kwota i są różne proste warunki aby dostać ten zwrot. Potem tylko Allegro i sklepy stacjonarne. Zapewne rachunki też przejdą. Kupony visa także jestem tego zdania 120 zł i przelew wychodzi 100 zł potem jeszcze 20 zł oddaje mOkazja. A opcja bez Visa kupony wg mnie:

  "3. Dokonaj dowolnych zakupów za pośrednictwem aplikacji mobilnej Allegro za minimum 100 PLN
  (wraz z kosztami dostawy)" – Czyli może być to towar za 70 zł + 30 zł wysyłka 🙂 a nie sam towar 100 zł

 22. Witam
  Ja mam takie pytanie. 13.07 przyszedł sms o rozwiązaniu umowy z bankiem. Czy kwalifikuję się do tej promocji?

  Pozdrawiam

 23. Czy aktywacji mTransfer mobilny dokonuje się przy pierwszej transakcji z jego pomocą na Allegro i od razu zwrot 100 zł czy może zwrot dopiero przy drugiej transakcji?

 24. @3up jezeli nie masz konta już na dzień 13-26.07 gdy przystępujesz do promocji możesz się załapać do promocji (polecam potwierdzić w chat albo mlnia).

  @2up Zobacz u góry 2-3 dni po otwarciu konta

  @up Tak przy pierwszej transakcji i aktywacji mtransfer po tych warunkach prostych dostaje się zwrot.

 25. Czy mTransfer mobilny można aktywować na komputerze na stronie www allegro czy to musi odbyć się poprzez aplikację?
  ps. apikacja mbanku nie chce mi się zainstalować ;(

  Tydzień temu rozwiązałem umowę z bankiem i teraz ją znów zawiązałem dzięki tej promocji. Jednak zauważyłem, że otrzymałem ten sam identyfikator a w informacjach o udanych i nieudanych logowaniach pozostały ze starego konta. Czy to oznacza, że nie wezmę udziału w w/w mOkazjach??

  D

 26. Okres wypowiedzenia to 30 dni, więc nie wiem czy przypadkiem jeszcze nie byłeś klientem banku, kiedy ponownie wnioskowałeś o konto.

 27. Jak już ktoś dostanie zwrot to bardzo proszę o informację czy rzeczywiście wystarczy kupić skarpetki za 1zł i dostanie sie 100 zł na konto? Czy trzeba dokonać zakupu za min. 100 zł żeby dostać zwrot 100 zł

 28. Wypowiedziałem umowę w kwietniu, mam potwierdzenie zamknięcia rachunku – ale teraz dostałem znów stary identyfikator, nr konta jest przynajmniej inny. Jak powinno nazywać się konto, jak się loguję to widzę zwykłe "ekonto", powinno być "ekonto mobilne", po pierwszym logowaniu? Mokazje gdzieś tam były po pierwszym logowaniu, ale teraz ich nie widzę..

  Przemek

  • Ja mam podobną sytuację, umowa została rozwiązana rok temu. Również mam ten sam identyfikator. Znajoma otwierała w tej promocji konto -pierwszy raz w mbanku i również jak ja ma w nazwie rachunku ekonto.

  • Tez mam ten sam identyfikator, konto zamykane rok temu. Znajoma skorzystała z tej promocji po raz pierwszy w mbanku i również ma nazwe konta ekonto.

 29. Ten cały mTransfer mobilny można aktywować na komputerze stacjonarnym na stronie www_allegro_pl czy to musi odbyć się poprzez aplikację?

 30. Ja wykonałem pierwszą płatność na kwotę 120 zł (z kuponem VISA) także miałem dylemat którą mokazję mi zwróci i się dowiedziałem że nr 1 a nie tą zwrot 20zł na szczęście. Także to prawda że w mokazji przy aktywacji Transfer Mobilny może być dowolna kwota. @up potwierdzona informacje: Jedynie przez aplikację mobilną przy pierwszej transakcji. Nie ma czegoś takiego jak Mtransfer mobilny na liście banków przy płaceniu. Pokaże się wam informacja przy płaceniu Mtransfer iż aktywujesz Transfer mobilny i jego nazwa cały czas będzie Mtransfer. Ja dostałem smsa zwrotnego (…) Kwota zwrotu trafi na twoje konto w ciągu 60 dni" … chociaż mokazje mają do 4 dni czasu zwrotu. A na chat mówią że mokazje nr 2 i nr 3 zwracają się do 60 dni.. inaczej niż regulamin. Zaczyna się robić nieciekawie:)

 31. 16.07 założone konto i brak mokazji 1, 2, 3 na koncie… Rozumiem, że do 7 dni roboczych zostaną włączone? Ma ktoś podobnie?

 32. Powołując się na ogólny regulamin mokazji a nie regulaminu powyżej opisanego w artykule " Jest to termin Regulaminu mOkazji." " Tak jest to ogólny Regulamin mOkazji, jeśli Regulamin promocji przewiduje inny termin to zwrot powinien być wykonany w terminie zgodnym z Regulaminem promocji." I wyszło na moje że smsy są błędnie wysyłane. A oni nawet nie wiedzą jaki jest termin w promocji tych allegrowych 🙂

 33. Ja wczoraj zrobiłam 3 zakupy na ponad 100 zł każdy i dzisiaj zwróciło mi 3x 20 zł, ale 100 zł nie widać. Zadziałała okazja nr 2, czy miał ktoś podobną sytuację?

 34. "Anonimowy pisze…

  Czy ktoś się orientuje jakie punkty się kwalifikują do mokazji nr3? Np. markety, stacje benzynowe?"

  Według mnie tam gdzie są terminale stacjonarne. Czyli http://s5.ifotos.pl/img/1jpg_wqppxqr.jpg Lub podobne. Czyli stacje, markety etc. @2up powinna wpaść Ci najpierw mokazja nr 1 a aktywowałeś przy płatności mtransfer opcję Mtransfer mobilny? (zaznaczyć trzeba było aktywuje i potwierdzam regulamin) zgłoś się może na Mlinie

 35. Okazuje się że trzeba poniżej 100 zl bo są problemy potem i trzeba reklamacje zgłaszać.. Powołując się na punkty regulaminu… babka 30 min męczyła mnie jak zgłosić reklamację bo nie rozumie o co chodzi. Jaka porazka.

 36. Zauważyłem że płacąc pierwszy raz wcale nie płacimy mtransferem mobilnym tylko zwykłym dopiero wtedy jest aktywny mtransfer mobilny na kolejne zakupy po których przychodzi mail "Witaj, dziękujemy za dokonanie pierwszej transakcji przy wykorzystaniu usługi mTransfer mobilny i zachęcamy do aktywnego z niej korzystania." Możliwe że trzeba dokonać dwóch płatności aby był zwrot za mokazje nr 1… Czekam co sie stanie.

 37. Troche się tu rozpisałem ale juz wiadomo że dopiero druga transakcja zadziała na zwrot 100 zł bo pierwsza to aktywacja tr. mobilnego, a potem jest płatność transferem mobilnym. Troche to pokręcone. Nie dajcie sie nabrać jeżeli płacicie do 100 zł pierwszym.

 38. Dokonałem zakupu na Allegro po aktywacji wszystkich 3 mOkazji, mtransferu mobilnego, na kwotę 4 zł z groszami, wybierając płatność mTransfer, natomiast dzisiaj zapłaciłem kartą debetową za zakupy na allegro w kwocie 480 zł. To napiszcie mi, czy coś mam jeszcze zrobić, żeby otrzymać 100zł z pierwszej mOkazji, czy na podstawie tego zakupu na kwotę ponad 4zł wypłacą mi te 100zł? Już się w tym pogubiłem. Dziękuję bardzo.

 39. Jak aktywowałeś mtransfer mobilny? To się aktywuje w momencie zakupów Czy te zakupy za 4 zł były w tym samym czasie robione co aktywacja mT Mobilny? Z twojej wypowiedzi wynika że zapłaciłeś 4 zł i wtedy aktywowałeś mT mobilny płacać Mtransferem (zwykłym) Kartą zapłata do zwrotu 100 zł nic Ci nie da. Musisz znów coś kupić przez aplikacje allegro i zapłacić mtransferem mobilnym wyskoczy CI taka opcja od razu po klinięciu płacę. (nad wyborem karta, przelew) nie wpisuje się loginu i hasła juz kup coś nawet za 1 zł. Potem będzie informacje w mbanku dopiero wtedy jest aktywny mtransfer mobilny na kolejne zakupy po których przychodzi mail "Witaj, dziękujemy za dokonanie pierwszej transakcji przy wykorzystaniu usługi mTransfer mobilny i zachęcamy do aktywnego z niej korzystania."

 40. Mam na liście moich wpłat na koncie Allegro jako rachunek bankowy aktywny mTransfer mobilny i tam podane kilka cyfr mojego nr rachunku bankowego. Niestety nie pamiętam w którym momencie aktywowałem mtransfer mobilny. Dostałem na maila właśnie tą informację "Witaj…", czyli jeśli informacja mailowa pojawiła się, to otrzymam tą "stówkę" z pierwszej mOkazji?

 41. Mam w mOkazjach wszystkie trzy "Wybrane" mOkazje. Jak kupiłem teraz doładowanie za 5zł przez aplikację mobilną allegro to nie mam możliwości wybrania mtransferu mobilnego, tylko wybrałem mtransfer i musiałem podać login i hasło, później autoryzować transakcję hasłem SMS. Co się dzieje, że nie mogę zapłacić mTransferem MOBILNYM? Pomocy!

 42. Dodam, że mam na koncie Allegro w liście moich wpłat aktywny mtransfer mobilny jako rachunek bankowy. Ponadto w Ustawieniach w Usługach w systemie internetowym mBanku jest mtransfer mobilny powiązany z moim ekontem.

 43. Niektóre kategorie nie wspierają tego mtansferu mobilnego. Pewnie taka sama sytuacja jak z kartą albo PayU i tylko zwykłe przelewy jak po prostu "mtransfer" lepiej było kupić cegiełkę charakterywna. Nadal jesteś .. wiesz gdzie:)

 44. Czy to pewne, że w tych kategoriach nie można płacić transferem mobilnym? W artykule ale w regulaminie promocji nic nie pisali o tych wyjątkach..

 45. . P.S Czy u was też nie działa kupon visa przy mokazji nr 2 ? Wykluczyli mtransfer mobilny do kuponów visa; / Babka twierdzi że musi być to mtransfer mobilny aby dostać zwrot allegro mbank

 46. Łukasz LuKa : Czy udało Ci się zapłacić mTransferem mobilnym za zakupy z kuponem Visa? Tak aby otrzymać 40 zł zniżki (20 zł zniżki Visa i 20 zł z mOkazji mbank)

 47. Nie da się założyć konta – pisze że promocja zakończona mimio że wg podpiętego regulaminu jest do jutra SKANDAL ! Pani Renata S z chatu twierdzi że nie posiada oficjalnych informacji dlaczego tak się dzieję, i być może jest to z winy allegro – jakby oni odpowiadali za zakładanie ekont, co za porażka….PROSZĘ o INTERWENCJĘ Panie Michale !

 48. O jakiego Pana Michała Ci chodzi?

  Niestety ale czasem banki kończą promocję przed czasem, dlatego też nie warto czekać do statatniej chwili.

  Ja bym na Twoim miejscu złożył reklamację w banku:

  "Reklamacje związane z uczestnictwem w Promocji, Uczestnik Promocji może składać pisemnie na adres: mBank S.A. Bankowość Detaliczna mBanku S.A. Wydział Obsługi Klientów, Skrytka Pocztowa 2108, Łódź 2, z dopiskiem: „Z mBankiem zyskuj na Allegro”, drogą elektroniczną za pomocą wiadomości e-mail na adres: kontakt@mBank.pl, w placówce Banku lub poprzez zgłoszenie ich na mLinii 801 300 800 (z telefonów stacjonarnych) lub +48 42 6 300 800 (z telefonów komórkowych)."

 49. Czy reklamacja jest zasadna jeśli od 17 lipca (założenie konta) do teraz (czyli 26 lipca, czyli 9 dni) nie ma dostępnych mOkazji?

 50. Jak najbardziej. Bo mieli 7 dni na to.. Reklamacje powinny być dla tych nawet którzy zdążyli załozyć konto, i nawet którzy planowali do końca dnia wg regulaminu a nie mogą. Ogólnie to zasady powinny byc takie Kto do dnia 26.07 załozy konto (…) następnie po otrzymaniu mokazji spełni warunki. A nie aktywuje mokazje .. żal

 51. Widzę, że aktywowałem mTransfer przed otrzymaniem mOkazji. Co teraz? Mimo to gdy pojawią się mOkazje zwrot przyjdzie czy muszę deaktywować mTransfer i póżniej znów aktywować w podobny sposób?
  Pogmatwane to.
  Przecież już przy podpisywaniu umowy zgodziłem się na specjalne mOkazje i mTransfer. Jaki pierun.

 52. Dostałem po 8 dniach obyło się bez reklamacji, chyba nie nadążają, proponuje dać im troszkę czasu. Nie wierzę w złą wolę, nie po to robią promocję by potem oszukiwać klientów. Promocja ma być reklamą banku a tak byłaby antyreklama.

 53. Ale skoro w regulaminie jest napisane ze do 7 dni miały się pojawić mOkazje, a pani na mLinii mówi mi o 60 dniach, to coś tu jest nie halo…

 54. W regulaminie jest mowa o 7 dniach ROBOCZYCH a biorąc pod uwagę że część piszących zakładała ok 17stego to 2 weekendy były po drodze czyli do dziś mają czas.

 55. Kupione, tylko czytając niektóre posty nie jestem pewien czy to był mTransfer mobilny. Płaciłem z telefonu, aktywowałem mTransfer mobilny, tyle , że wcześniej wybierając formę płatności był mTransfer (nie było słowa mobilny), ale chyba każdy mTransfer z telefonu jest mobilny?

 56. Chyba jednak dopiero druga płatność będzie transferem mobilnym, otrzymałem maila, iż usługa została aktywowana i od najbliższej płatności będę miał ikonę do mTransferu moblinego.

 57. Zgadza się pisaliśmy setki razy jak to działa.. Więcej już nie da rady.

  @up Anonim W regulaminie dokładnie jest napisane że tylko w sklepach stacjonarnych handlowo-usługowych

 58. Jeśli chodzi o 2 mOkazję. Piszą:
  "Za płatność uznaje się przelew z Rachunku o którym mowa w § 3 ust. 1, w postaci przelewu mTransfer (w tym mTransfer mobilny), płatność kartą debetową wydaną do Rachunku, kartą kredytową dla osób fizycznych wydaną na podstawie umowy zawartej pomiędzy Klientem a mBankiem z wyłączeniem kart przedpłaconych i kart wydanych do rachunków prowadzonych w walutach innych niż złoty polski oraz płatności typu mTransfer z Karty Kredytow."

  Z tego wynika, że nie trzeba płacić mTransferem mobilnym w mOkazji nr2? Można zwykłym przelewem (mTransferem)? Jak to rozumiecie?

 59. Oczywiście – ja płacę kartą – przelewy PayU wiszą w nieskończoność więc wklepałem nr karty mbanku do allegro i tak płacę ->dostaję smsy o wykorzystaniu mOkazji. Byłoby niedorzecznością ograniczenie płacenia do mTransferuMobilnego 😉

 60. Tylko zanim ktoś to sprawdzi miną wieki 🙂 Już mają opóźnienia w wysyłaniu zwrotów 20zł – zresztą ciężko zrozumieć obiecywanie ich po 4 dniach roboczych , a z drugiej strony sprawdzanie czy nie zapłata nie została zwrócona w ciągu 14 dni, bo taki jest warunek otrzymania zwrotu…

 61. Dlaczego nie bardzo?
  "Za płatność uznaje się przelew z Rachunku o którym mowa w § 3 ust. 1, w postaci przelewu mTransfer (w tym mTransfer mobilny),(…)"
  W tych kategoriach rzeczywiście nie można płacić mTransferem mobilnym, z konta PayU i kartą, ale przelewem z mBanku, czyli mTransferem można. Czyli jak na moje powinni zwracać 20zł.

 62. Dziwne mi nie uznali jak bo nie dostałem smsa a jak chciałem zgłosić reklamacje to powiedzieli że było to poza PayU oraz mtransferem mobilnym taka platność PEX … mtransfer przelewowy ;/ Widać jak oni sami ogarniają ;/

 63. Jeśli już aktywowałem usługę mTransfer mobilny, to czy zakup tą metodą musi być w końcu na kwotę 100zł lub wyższą? czy może to być niższa kwota (np 10zł), a zwrot nadal wyniesie 100zł?

 64. Fajna nowa mOkazja "Zjedz taniej z kartą OpenCard" można zjeść za 40 zł. Może warto to opisać, a na pewno wartko skorzystać?
  Jeszcze nie za,ówiłem, ale wygląda to chyba tak, że klikamy w link i kupujemy elektroniczną kartę testową OpenCard za 40 zł. Idziemy do jednej z restauracji widniejących w spisie OpenCard i płacimy tą kartą, a po 60 dniach mamy zwrot (do 40 zł). Nie wiem jeszcze jak sie płaci tą kartą ale pewnie się da.

 65. Po kilku minutach czytania chyba jednak źle zrozumiałem. Te 40 zł za kartę dostajemy zwrot z mBanku. Za posiłek musimuy normalnie zapłacić, a kartę testową OpenCard daje zniżkę 30% na wszystko lub 50 % na jedzenie (bez alkoholu i napoi.

 66. "Anonimowy pisze…

  Jeśli już aktywowałem usługę mTransfer mobilny, to czy zakup tą metodą musi być w końcu na kwotę 100zł lub wyższą? czy może to być niższa kwota (np 10zł), a zwrot nadal wyniesie 100zł?
  30 lipca 2015 17:10" Milion razy napisane że może być nawet na kwotę 1 zł. Jeżeli zapłaciłeś mtransferem mobilnym to dostaniesz ten zwrot. sprawdzcie poprzednie wpisy przed napisaniem. @Krzychurud zobacz czy zapłaciłeś MT Mobilnym, Kartą debetową, Innym Mtransferem w systemie PayU. Poproś mLinie o weryfikację bo jeżeli nie masz nawet smsa i w bankowości info to jest źle.

  "Anonimowy pisze…

  U mnie cisza przy mOkazji nr 2 i 3 :-/
  30 lipca 2015 18:08"

  A smsy dostałeś albo wiad bankową? Mbank prosi o składanie reklamacji bo już powiedzieli z góry że zwrot ma być do 4 dni a nie do 60… i trzeba reklamować.

  • Dziękuję za podpowiedź. Obyło się bez pisania reklamacji. Nie było sms'a odnoście odnotowania transakcji, ale po trzech dniach od płatności kartą przysłali sms, że na koncie zaksięgowali zwrot za mOkazje.

 67. Ja otrzymałem zwrot 100zł za transakcję na kwotę 4,49 zł mTransferem mobilnym, a także 7 zwrotów po 20 zł w tym za zakupy na Allegro i płatności w punktach usługowo-handlowych.

 68. Reklamacja w sprawie mOkazji 2 złożona 30.07. Następnego dnia info z mBanku że została rozpatrzona pozytywnie i przelew zaksięgowany zostanie w poniedziałek 3.08. Składajcie reklamacje, bo mają tam chyba niezły b…ałagan.

 69. Na infolinii powiedziano mi że mOkazja nr 3 może być płacona przez internet, nie ma słowa "stacjonarne" punkty. Czy ktoś to już sprawdził?

 70. Mam pytanie, do jakiej mOkazji zalicza się płatność miesięczna za wystawienie na allegro jeśli się płaci kartą debetową do tego konta?

 71. Czy ktoś próbował zapłacić prowizję allegro-miesiączną od wystawionych przedmiotów/sprzedaży kartą i zaliczyło mOkazję nr3 ?

 72. Wypowiedzenie złożyłem w kwietniu, w maju minęło 30 dni. Ale nie włączyli mi mokazji. Złożyłem reklamację, odpowiedź "nie posiada Pan statusu nowego klienta z uwagi na utworzony w 2009 r. rachunek, jako osoba będąca wcześniej stroną umowy nie ma Pan możliwości wzięcia udziału w promocji.

  Przemek

 73. Pozostały mi tylko premie za transakcje na Allegro, mogę więc zrezygnować z karty by mieć konto zupełnie bezpłatne i nie płacić kartą 200 żł miesięcznie? Ewentualnie pozostałe premie za zakupy zna Allegro zrealizuję mTranserem mobilnym.
  Coś źle zinterpretowałem?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Ładowanie…

0

Comments

0 comments

Eurobank: Konto z bonusem 200 zł na Groupon + 720 zł w programie “Rodzina i Przyjaciele”

Getin Bank: Lokata Słoneczna na 3,1% lub 3,35% oraz Lokata na Start na 3,5%