w

mBank: 100 zł zwrotu za zakupy na Statoil w zamian za kredyt odnawialny

mBank prowadzi ciekawą akcję promocyjną, dzięki której otrzymać można 100 zł zwrotu na stacjach Statoil.


Do tej pory na łamach bloga nie opisywałem kredytów odnawialnych. Raz zdarzył się wpis na temat darmowych pożyczek. Wszystko rzecz jasna z dwóch powodów: pożyczki i kredyty to zło z założenia. Drugi jest taki, że kredyty zazwyczaj wiążą się z kosztami a nie zarobkiem 😉

Często opisuję natomiast świetne promocje kart kredytowych z moneyback. Obecnie skorzystać można z dwóch takich ofert:

Karty kredytowe spłacane w okresie “grace period” to czysty zysk dla nas. W tym czasie pieniądze mogą leżeć na koncie oszczędnościowym i zarabiać. Jeżeli dodamy do tego moneyback to robi się jeszcze ciekawiej :-).
→ Przejdź do: mBank – kredyt odnawialny


100 zł za zakupy na Statoil w zamian za kredyt odnawialny (+ niższy koszt kredytu)

(kliknij aby powiększyć)

Promocja składa się tak naprawdę z dwóch części: niższego o połowę kosztu kredytu odnawialnego oraz zwrotu 100 zł za zakupy na stacjach paliw Statoil.


Ważna informacja dla regularnych czytelników, jest taka, że promocja dostępna jest dla nowych i obecnych klientów banku. Wymóg to posiadanie karty debetowej.Z promocji wyłączone są jedynie osoby, które w ciągu ostatniego roku posiadały kredyt odnawialny. 

Aby skorzystać z promocji należy w dniach od 1 lipca do 3 sierpnia 2015 roku złożyć wniosek o kredyt odnawialny.

Prowizja za udzielenie kredytu odnawialnego wynosi:
 • 1,05% (min. 34,50 zł) dla kont: mKonto Aquarius, mKonto Aquarius Intensive, MultiKonto Aquarius
 • 1,25% (min. 34,50 zł) dla kont: eKonto (wszystkie opcje), mKonto Multi, Multikonto Jestem, MultiKonto Ja/My Comfort/Active
Uwaga: nigdzie nie znalazłem informacji na temat minimalnej kwoty prowizji w ramach obecnej promocji). Standardowo wynosi ona 69 zł.


Oprocentowanie kredytu odnawialnego wynosi aktualnie 9,99%. Jeżeli limit nie zostanie przez nas wykorzystany to nie zapłacimy ani grosza odsetek. Jedynym kosztem będzie prowizja za jego udzielenie.

Zwrot w wysokości maksymalnie 100 zł zostanie przyznany za pierwszą transakcję na stacjach Statoil (nie wcześniej niż trzy dni po otrzymaniu kredytu odnawialnego i nie później niż 3 września 2015 r.).
Przelew zasili rachunek w mBank w ciągu 30 dni od dnia zaksięgowania transakcji wykonanej na Statoil.

Harmonogram promocji

Okres
Aktywność / Suma płatności kartą
Do 3 sierpnia 2015 r.
Złóż wniosek o kredyt odnawialny
Minimalna kwota limitu to 500 zł.
W terminie od 3 dni od uzyskania kredytu do 3 września
Zatankować na Statoil na kwotę min. 100 zł płacąc kartą debetową mBanku.
W terminie 30 dni od zaksięgowania transakcji na Statoil
Otrzymasz zwrot 100 zł.
Po otrzymaniu zwrotu
Możesz zostawić limit w koncie lub z niego zrezygnować

Więcej:
 • Regulamin promocji “100 zł zwrotu za zakupy na stacjach Statoil z Kredytem Odnawialnym”

20 komentarzy

Dodaj odpowiedź
 1. rozumiem, że nie trzeba tankować jednorazowo za 100 zł, można kilka razy?
  pytam, bo zalewam gazu caly bak 40 l za 1,90 zł, czyli max 76 zl
  J.

 2. Płacisz z góry prowizję za rok. Także czasu masz sporo. Kredyt odnawialny to takie pieniądze na czarną godzinę. W razie potrzeby bierzesz kasę i płacisz odsetki 9,99%.

  @up up
  Jest zapis "jednorazowy zwrot", stąd też tak a nie inaczej napisałem we wpisie.

  Z regulaminu:
  " jednorazowego zwrotu za zakupy dokonane na stacjach benzynowych Statoil przy użyciu karty debetowej wydanej Uczestnikowi Promocji do rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego. Zwrot w wysokości 100 zł będzie przyznawany za zakup o wartości min. 100 zł dokonany w terminie do 03.09.2015. Transakcje podlegające zwrotowi powinny być dokonane nie wcześniej niż 3 dni robocze po uruchomieniu kredytu odnawialnego."

 3. Aha, i tak, najlepiej wyjdzie oczywiście wzięcie jak najmniejszego limitu. Otwartym pytaniem pozostaje minimalna kwota prowizji. Na infolinii powiedzieli mi, że brak jest kwoty minimalnej. Ale wiadomo jak to jest z konsultantami.

 4. "Zwrot w wysokości maksymalnie 100 zł zostanie przyznany za pierwszą transakcję na stacjach Statoil (nie wcześniej niż trzy dni po otrzymaniu kredytu odnawialnego i nie później niż 3 września 2015 r.)."

 5. Kupując paliwa serii Miles zyskujesz jeszcze więcej. Sprawdź wszystkie korzyści na: bit.ly/KalkulatorStatoil

 6. Witam bo nie bardzo rozumiem istotę tego kredytu odnawialnego… suma sumarum ile nas wyjdzie w najlepszym wypadku wziecie minim 500zl kredytu odnawialnego ? ile w najgorszym jeżeli zgłosimy za późno dyspocyzję zamknięcia ? i jak wygląda samo zamknięcie tego kredytu ?

 7. rozumiem, że nie trzeba tankować jednorazowo za 100 zł, można kilka razy? pytam, bo zalewam gazu caly bak 40 l za 1,90 zł, czyli max 76 zl

  Mozesz dokupic prepaid do telefonu zeby dobic do 100 zl, albo fajki – bo tu nie ma narzutu stacji

 8. mBank liczy na to, że kredyt odnawialny przedłużymy i będzie zarabiał oprócz prowizji na odsetkach.

  Natomiast Statoil jak pewnie wiecie prowadzi akcję marketingową swojego paliwa Miles 🙂

 9. Widziałem dziś gościa na BP który oferował ludziom kredytówki citi ale bez tabletów i cashbacków. Karta ma być niby dożywotnio bezpłatna (a raczej do pierwszej zmiany regulaminu) a profitem są jakieś zniżki w hotelach. Co raz gorsze te promocje. Natomiast reklama wachy od statoil to jakaś ściema ze niby 3% dalej zajedziemy. Co niby to miało mieć 105 oktanów? :=D

 10. Też mi się wydaje, że odpowiednio opłaceni specjaliści wykażą, że ta benzyna dalej zajecie 🙂 a jeszcze lepiej diesel 😀

  Podobnie jak producenci reklamują spalanie 4 l. a potem pali 7l 😀

 11. Darku, potrzebujemy informacji keidy można zamknąć kredyt odnawialny (debet) ? czy jest to możliwe po otrzymaniu zwrotu za zakupy na statoil ?

 12. z tymi kredytami i oddawaniem pieniedzy to ytak jak z piciem wody im wiecej wypijesz tym dluzej bedziesz zyl ,. to ile wiader trzeba wypic zeby zyc 100 lat ?

 13. Korzyści z przejazdu na jednym baku benzyny wynoszą dokładnie 2,7%, natomiast diesel dojedzie nawet do 3% dalej niż na paliwach konkurencyjnych marek paliwach.

 14. Dzieje się tak dzięki dokładnemu procesowi oczyszczania paliwa w trakcie rafinacji, oraz dodaniu specjalnego składnika, zwiększającego wydajność paliwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Ranking lokat bankowych, lipiec 2015 roku

mBank: 300 zł za otwarcie konta + 100 zł za otwarcie kredytu odnawialnego (również obecni klienci)