w

Allegro: 20 zł zniżki przy zakupach za min. 50 zł

Tym razem nieco odmienna promocja Allegro. Do zgarnięcia jest 20 zł zniżki przy zakupach za minimum 50 zł. MoneyBack wynosi więc aż 40%!

Niestety, zdobycie kuponu nie jest takie proste. A właściwie to jest, ale wymaga od nas przebywania w odpowiednim miejscu 😉

Aby wygenerować kod zniżkowy niezbędne będzie połączenie się z siecią wifi za pomocą nośników citylight (nośniki reklamowe dostępne w największych miastach w Polsce).

Promocja trwa od 17 lipca do 15 sierpnia 2015 roku.

Kupon o wartości 20 zł

Allegro dawno nie oferowało już tak dobrych kuponów zniżkowych. Dużym zainteresowaniem cieszyła się promocja Visy i sieci Biedronka i Orlen. Przypomnę, że dzięki nim można było obniżyć wartość zakupów o 20 zł przy minimalnej wartości zakupów w wysokości 100 zł (MoneyBack 20%).

Obecna promocja oferuje dwukrotnie wyższy cashback, wynoszący aż do 40%. Jeżeli mamy w pobliżu jeden z punktów citylight to na pewno warto skorzystać z promocji.

Aby otrzymać kupon na 20 zł, należy posiadać w pełni zweryfikowane konto na Allegro. Musimy też posiadać telefon z systemem Android, iOS lub Windows Phone.

Aby otrzymać kupon o wartości 20 zł należy:

  • W okresie trwania promocji, tj. do 15 sierpnia 2015 r. połączyć się z Internetem za pomocą sieci wi-fi udostępnionym na nośniku citylight (lokalizacje w załączniku nr 1 do regulaminu, kopia regulaminu)
  • Zaakceptować regulamin korzystania z sieci wi-fi oraz zaakceptować regulamin akcji promocyjnej.
  • Podać login z allegro na stronie wyświetlonej po zalogowaniu do sieci wi-fi
  • Kliknąć przycisk “Odbierz kupon”
Kupon zostanie wygenerowany do 48 godzin i będzie dostępny w aplikacji mobilnej. Jedna osoba może otrzymać jeden kod. Kupon obniża cenę wyłącznie w ramach płatności przez PayU.

Kupon zachowuje ważność przez 7 dni od wygenerowania.
Polub „Jak oszczędzić.pl” na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach:Więcej:
  • Regulamin promocji kupony Allegro przez sieć wifi (kopia)

246 komentarzy

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

Wymarzone Konto w Raiffeisen Polbank: Promocja Wakacyjna z nagrodami (GoPro, głośniki JBL, nerka) + ostatnie dni na otrzymanie karty debetowej Wizzair

iPad mini 2 za założenie karty kredytowe Citibank na Groupon, II edycja