w

BOŚ Bank: EKOkonto bez Kosztów z bonem 600 zł w sklepach Decathlon

BOŚ Bank wprowadził kolejną niezłą promocję. Każdy nowy klient klient, który założy EKOKonto bez Kosztów otrzyma bon o wartości 600 zł do wykorzystania w sklepach Decathlon.

EKOkonto bez Kosztów z bonem 600 zł

Z promocji “EKOkonta bez Kosztów + bon 600 zł” skorzystać mogą osoby, które od 1 stycznia 2015 roku nie posiadały konta w BOŚ.

Po spełnieniu kilku warunków promocji otrzymamy bon do sklepów Decathlon (również do sklepu internetowego) o wartości aż 600 zł. Wartość nagrody zwolniona jest z podatku dochodowego. Bon w wersji elektronicznej otrzymasz na adres mailowy podany przez Ciebie we wniosku o otwarcie konta.

Niestety nie ma róży bez kolców. W przypadku opisywanej promocji tym kolcem jest potrzeba utrzymania konta wraz z kartą przez okres aż 48 miesięcy!

Co więcej bon otrzymamy bardzo szybko, bo już nawet po 7 dniach roboczych od otwarcia konta:

 • Konta otwarte w oddziale BOŚ Banku – maksymalnie 7 dni roboczych,
 • Konta otwarte przez internet –  maksymalnie 30 dni roboczych. 

Dużą zaletą bonów jest to, że nie musimy na raz wykorzystywać całej kwoty 600 zł. Zakupy można robić na raty. Wartość zakupów będzie odejmowana po każdych zakupach.

Bon można zrealizować aż do 31 maja 2017 roku.

Jak otrzymać bon o wartości 600 zł?

new ApWidget({ creation_key: “e4UToWGf”, ad_surface_key: “fQQlHpWk”, label: “” });

Aby spełnić warunki promocji i otrzymać bon na 600 zł należy:

 • Zawrzeć umowę o prowadzenie EKOkonta bez Kosztów z bonem
  • Dodatkowo należy wyrazić zgody marketingowe za pomocą telefonu i poczty elektronicznej
  • Należy też podać aktualny adres mailowy 
 • Do końca miesiąca następującego po miesiącu założenia konta należy aktywować kartę debetową
 • Przez okres 48 miesięcy należy utrzymać konto wraz z kartą.
  • Jeżeli konto zamkniemy w ciągu 12 miesięcy od otwarcia konta, będziemy musieli zwrócić 100% równowartości nagrody
  • Pomiędzy 13 a 24 miesiącem: 75% wartości nagrody
  • Pomiędzy 25 a 36 miesiącem: 50% nagrody
  • Pomiędzy 37 a 48 miesiącem: 25% wartości nagrody

Warianty EKOkonta bez Kosztów

BOŚ Bank daje nowym klientom wybór jednego z dwóch wariantów konta.

W wersji standardowej otrzymujemy promocyjne oprocentowanie 4% do kwoty 10 000 zł. Jeżeli do konta chcemy posiadać kartę płatniczą, bo będzie ona darmowa po wydaniu min. 300 zł miesięcznie. W przeciwnym razie karta będzie kosztowała 5 zł miesięcznie.

W wersji z bonem otrzymujemy natomiast 600 zł do wydania w sklepach Decathlon. W oczy rzuca się wyższa kwota transakcji zwalniająca z opłaty za kartę debetową. W wersji z bonem wynosi ona aż 900 zł! Mało kto będzie w stanie spełnić ten warunek.


EKOkonto Bez Kosztów to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za prowadzenie karty po wykonaniu i rozliczeniu płatności na 300 zł miesięcznie (wariant standard) lub 900 zł (wariant z bonem)
  • 5 zł w przeciwnym razie (wariant standard)
  • 10 zł (wariant z bonem)
 • 0 zł za wpłaty i wypłaty w placówkach
 • 0 zł za ustanowienie i realizację poleceń zapłaty
 • 4% na koncie oszczędnościowym Więcej za Mniej do 10 000 zł, jeśli zapewnimy wpływ 1000 zł miesięcznie, 3,5% w przeciwnym razie (wariant standard)
 • Bon o wartości 600 zł do sklepów Decathlon (wariant z bonem)

Harmonogram promocji

Okres
Aktywność / Suma płatności kartą
Od 3 czerwca do odwołania
Założyć EKOkonto bez Kosztów z kartą debetową, wyrazić zgody marketingowe
Do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta
Aktywować kartę debetową
Przez okres 48 miesięcy
Utrzymać konto wraz z kartą debetową
33 komentarze

Dodaj odpowiedź
 1. Tak jak jest napisane, trzeba utrzymać konto z kartą. Bank trochę nie fair wprowadził dużo wyższa opłatę za utrzymanie karty w promocji z bonem. Nie wspominając już o wysokiej kwocie zwalniającej z opłaty.

 2. Jeżeli dojdzie do zmiany regulaminu to można (a raczej trzeba) wyrazić sprzeciw i konto zamknąć bez ceregieli. Wtedy nie trzeba oddawać (części) nagrody.

 3. promocja by była ok gdyby ustawili wartość wydatku na np. 300 zł przez te 4 lata, ale 900 zł przez 4 lata to wg mnie za dużo, ale bank chce odzyskać kase.

 4. W pełni się z wami zgadzam. Z tymi 900 zł to jest przegięcie.

  Normalny człowiek tyle nie wykręci i zwróci w postaci prowizji 48×10 zł = 480 zł 🙂

 5. Tez tak myślałam, ale aż zsumowalam transakcje kartowe w obecnym banku i byłam zdziwiona ile place. Jak się korzysta z konta a nie liczy tylko na nagrodę to 900 zł jest do zrobienia bez problemu

 6. a co jeśli wezme wspólnie z żona konto w BOŚ i bedziemy mieli 2 karty do jednego rachunku i żona wyda swoja karta np. 400 zł , a ja 501 zł czy będę zwolniony z opłaty ?

 7. W takim wypadku spełnicie warunki zwolnienia z opłaty miesięcznej zgodnie z warunkiem:

  "łączna kwota transakcji bezgotówkowych, o których mowa w ust. 4 dotyczy sumy wszystkich transakcji bezgotówkowych zrealizowanych przez współposiadaczy Rachunku. W przypadku braku spełnienia powyższego wymogu za dany miesiąc zostanie pobrana oplata za użytkowanie każdej Karty w wysokości określonej w ust. 4."

  Jednak to słaby deal biorąc pod uwagę, że BPH płaci 3% od transakcji kartą. Przy 900 zł to już 27 zł zwrotu miesięcznie.

 8. To bardzo fajnie 🙂 Dzięki za info. 🙂 Choć w sumie i tak już potrzebuję zgłosić się do placówki żeby dopełnić formalności. Pozostało mi jeszcze zdecydować się na kartę … Może jakoś połapię się w tych swoich nowych rachunkach 🙂

 9. moim zdaniem bardzo fajna ta oferta jeśli tak jak ja potrzebuje sprzętu sportowego. Tylko co w przypadku zmiany warunków konta w ciągu tych 4 lat? Będę musiał zwrócić bonus gdy warunku się zmienią i będę chciał zamknąć konto?

 10. 1) Z żadnego
  2) Z treści wpisu jasno wynika, że nie polecam tego konta 😉
  Co najwyżej wybranym osobom wykonującym np. płatności firmowe można polecić to konto. Pozostałym osobom raczej odradzam z uwagi na wysoką opłatę za kartę.

 11. W regulaminie jest podana sztywna opłata za kartę 10 zł (lub 0 zł w przypadku spełnienia warunku). Nie ma podanych pozostałych sztywnych opłat, ale jest punkt "Pozostałe opłaty i prowizje do Rachunku są zgodne z Taryfą opłat i prowizji."
  Czy nie ma tutaj ryzyka że zamiast wspomnianych 10zł x 48 = 480 zł zapłacimy dużo więcej jeśli wprowadzą inne opłaty np. za prowadzenie konta? Czy w takim przypadku możemy zrezygnować z promocji bez konieczności zwrotu bonusu czy też nie ma takiej możliwości, bo regulamin nie precyzuje stałych innych opłat?
  Byłbym wdzięczny za odpowiedź. Bo byłbym wstanie zaakceptować ofertę gdy nie ma innych opłat poza opłatą za kartę, bo co prawda bank odzyska prawie całą kwotę a jeśli będę płacił kartą to nawet zarobi, ale kwota ta byłaby rozbita na dłuższy okres.

 12. Tutaj może być śliski grunt. Jednak uważam, że można niezaakceptować zmian na niekorzyść.

  Kiedyś było chyba tak, że jakiekolwiek one nie były to można było nie wyrazić zgody i telefon/inny prezent zostawał.

 13. Ja się chyba przejdę do tego banku i dokładnie spytam o tę promocję, jak to jest czy jak inne warunki "wymyślą" w trakcie to co z nagrodą.
  I dam znać 🙂

 14. Deklaracje są zgodne z obecnym prawem 🙂

  Zmiana na gorsze = nie wyrażenie zgody i zatrzymanie nagrody. Kiedyś wystarczyło, że była jakakolwiek zmiana i można było zatrzymać nagrodę, teraz musi to być zmiana na gorsze bodajże.

 15. Byłem w oddziale i zostałem poinformowany, że jeśli będą zmiany na niekorzyść to można zrezygnować z konta bez zwrotu bonusu. Pytanie tylko czy powinienem wierzyć takim deklaracjom skoro nie są na piśmie czy jednak dać sobie spokój z ofertą?

 16. "Jeżeli dojdzie do zmiany regulaminu to można (a raczej trzeba) wyrazić sprzeciw i konto zamknąć bez ceregieli. Wtedy nie trzeba oddawać (części) nagrody. " Naprawdę myślicie, że tam pracują idioci? Na 100% nie zmienią nic przez 4 lata, w końcu muszą zarobić, naiwni jesteście. A co do płatności kartą to nie można łączyć tych 900 zł z kilku kart – przecież wyraźnie jest napisane w regulaminie, że promocja z bonem nie dotyczy kont wspólnych – 1 konto = 1 karta.

 17. Ile osób nie wiedziałoby, że może nie zgodzić się na zmiany 🙂 Zawsze tak jest, że 95% społeczeństwa nie robi nic == zgadza się na zmiany 🙂

 18. Jeśli ktoś zamierza zakupić sprzęt sportowy to uważam, że oferta świetna. Nawet jeśli nie wydamy kartą 900zł miesięcznie to kupujemy rower wart 600zł za 480zł na raty 0% rozłożone na 4 lata. Dla mnie bomba.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Toyota Bank: Ostatnia szansa na 140 zł w promocji SUPER DUET

Eurobank – Lokata Procentująca na 5% / 4% / 3%