w

Plus Bank: 3-miesięczna Lokata na 4,1% bez limitu

 
Z dniem 18 grudnia 2014 r, Plus Bank podwyższył oprocentowanie 3-miesięcznej lokaty internetowej.
Podwyżka jest znacząca: oprocentowanie wzrosło z 2,6% na 4,0% dla lokat zakładanych przez bankowość internetową oraz z 2,7% na 4,1% dla lokat zakładanych przez bankowość mobilną.
Jest wielce prawdopodobne, że Plus Bank chce zgarnąć większą część tortu to upadłym SKOK-u Wołomin. Jest o co walczyć, bo suma gwarantowanych depozytów wyniosła ok. 2,2 mld zł.
Przejdź na stronę Plus Banku

3-miesięczna e-Lokata w Plus Bank na 4,1% lub 4,0%

Plus Bank promuje korzystanie z aplikacji mobilnej poprzez podwyższenie oprocentowania lokat zakładanych w tym kanale sprzedaży. Obecnie dotyczy to lokat na okres 3 i 12 miesięcy.
e-Lokatę założymy bez konieczności zakładania konta oraz wizyty w oddziale banku. Jest ona dostępna bez dodatkowych warunków, zarówno dla nowych jak i dotychczasowych klientów.
Wystarczy wypełnić formularz na stronie plusbank oraz dokonać przelewu na wskazany rachunek. Wszystko wygląda więc podobnie jak w przypadku Idea Banku.
Szczegóły e-Lokaty:
 • Okres: 3 miesiące
 • Oprocentowanie:
  • 4,1% zakładając przez bankowość mobilną
  • 4,0% zakładając przez bankowość elektroniczną
 • Minimalna kwota lokaty: 1 000 zł
 • Maksymalna kwota lokaty: Brak
 • Dostępność: Dla wszystkich
 • Odnawialność: Tak, domyślnie zostanie przedłużona na taki sam okres, na warunkach obowiązujących w dniu odnowienia
Polub „Jak oszczędzić.pl” na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach:

Lokata Dzień Dobry na 5%?!
Na stronie Plus Banku znajdziemy jeszcze taką, na pierwszy rzut oka wyglądającą
świetnie ofertę lokaty:
Niestety, podobnie jak w ofertach sieci komórkowej Plus GSM, tak i tu mamy haczyki. Dlatego też, postanowiłem ku przestrodze opisać tą ofertę.
Diabeł tkwi w szczegółach i zdaniu „ do 5% w skali roku”.
Oprocentowanie na Lokacie Dzień Dobry naliczane jest progresywnie wg formuły:
 • środki do kwoty 5.000 zł
  oprocentowane są na 2,2%
 • nadwyżka ponad 5.000 zł do 10.000 zł
  oprocentowana jest na 3,0%
 • nadwyżka ponad 10.000 zł do 15.000 zł
  oprocentowana jest na 5,0%
Średnie oprocentowanie lokaty na kwotę
15.000 zł wyniesie więc 3,4%
, a nie reklamowane 5%. Dla niższych kwot
lokaty będzie ono niższe: dla 10.000 zł wyniesie 2,6%, a dla kwoty 5.000 zł zaledwie 2,2%.
Lokatę Dzień Dobry możemy założyć od 4 listopada 2014 r. do 4 lutego 2015 r.

24 komentarze

Dodaj odpowiedź
 1. Plus coraz bardziej się rozwija i mam nadzieję, że będzie mieć korzystną ofertę. Przydadzą się jakieś alternatywy dla obecnych ofert.

 2. Tuz przed Swietami nie dalo sie zalozyc lokaty, jak mowil komunikat – z powodu rzekomego duzego zainteresowania klientow produktem. Ten sam komunikat namawial do ponownego sprobowania za kilka godzin. Dziś wbrew tabeli na stronie plusbanku mowiacej o 4%, we wniosku pojawia się stara wartość 2,6%.
  Czyzby oferta byla efektem czyjejs pomylki?

 3. Czy ktoś wie jak zakłada się tę lokatę? Tylko w oddziale, bo nie rozumiem za bardzo? Na stronie nie widzę, żadnej opcji, żeby złożyć wniosek na lokatę o podwyższonym oprocentowaniu. Są jedynie standardowe… Do tego na stronie jest napisane, że oferta tylko do 28 grudnia jest.

 4. Złożyłem wniosek 23.12 i dostałem maila z PDF w którym jest 4%, na stronie jest banner, że oprocentowanie jest 4%, ale przy skłądaniu wniosku jest 2.6% pewnie coś im się rypło.

 5. W tabeli oprocentowania są dwie pozycje: 4% dla 3 M. na "zakładane przez plusbank24", i 4,1% "zakładane przez bankowość mobilną". Tylko, że do jednego i drugiego potrzebny jest login i hasło.

 6. To teraz nie wiem co robić, złożyłem wniosek 23.12.2014, dostałem numer konta do wpłaty i potwierdzenie na którym mam 4.0%, ale wpłaty jeszcze nie dokonałem bo nie miałem czasu (są na to 3 dni robocze, które mi się kończą jutro).
  Czy może ktoś wie, czy po założeniu tej lokaty otrzymuje się do niej dostęp online jak np w Idea Banku?

 7. Przelałam rano 29.12.14r. i niestety nic się nie dzieje..Brak jakiegokolwiek potwierdzenia,że lokata została założona i na jaki procent?
  Czy ktoś jeszcze przelał pieniądze i coś wie?..

 8. Dzwoniłem przed chwilą do PlusBanku i konsultant poinformował mnie, że w związku z dużym zainteresowaniem mają opóźnienie w wysyłaniu potwierdzeń. Aktualnie są rozpatrywane wnioski z 24 grudnia.

 9. Kilka dni temu słyszałem te same zapewnienia, do tej pory bez odzewu. W środę idę do ich placówki i zamykam lokatę. Nigdy więcej Plus Bank !

 10. ja też zamykam ,chociaż jeszcze nie otwarłem 🙂 na Święta przelana kasa i nic nie wiadomo czy doszła , nic, zero. Na innej lokacie już by było dawno, daj znać jak poszło

 11. Z tego co piszecie to porażka na całej linii. Plus Bank po prostu się przeliczył. Osób, które miały pieniądze po upadku SKOK Wołomin było naprawdę sporo 🙂

 12. Dziś otrzymałem potwierdzenie po dwóch ponagleniach przez telefon. Przelew zrobiony 24 grudnia. Fakt, że w tym roku mieliśmy bardzo długi weekend (przelew zrealizowano 29 grudnia). Tak, więc Wasze lokaty pewnie też już są otwarte, jest to kwestia potwierdzeń. Nie będę jej zamykał bo aktualnie ciężko o 4% na lokacie. Niesmak jednak pozostał i nie będę więcej korzystał z ich usług.

 13. dałam szansę, po małej skusze jestem zadowolona 4/5 . wydaje mi się że maja słabą reklamę w stosunku do produktów, a jeśli chodzi o obsługę wszędzie każdemu moze przytrafić się naburmuszona Pani któa nie chce pomóc. albo mam szczęście albo poprostu dobrzy ludzi pracują. pozdrawiam, użytkowniczka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

BNP Paribas – iKonto z premią 70 zł i 3% moneyback, uzupełnienie danych

Gdzie przenieść środki ze SKOK Wołomin?