w

Idea Bank – Lokata Happy na 5% z premią 50 zł

Tym razem lokata z
premią
nie dotyczy BGŻOptimy
tylko Idea Banku. Jest to bliźniacza
(do Lokaty
Bezkarnej z premią 80zł
) oferta, w której do zgarnięcia jest 50 zł premii przy bardzo wysokim jak na
obecne czasy oprocentowaniu lokaty wynoszącym 5%.
Czas trwania lokaty to 3
miesiące
, zaś kwota maksymalna wynosi 10 000
.
Premia dołączona do lokaty ma rzecz jasna zachęcić nowych klientów
do korzystania z usług Idea Banku. Do założenia lokaty nie jest wymagane konto osobiste, co jest dużą zaletą opisywanej
oferty.
Uwaga: Lokata Happy dostępna jest wyłącznie dla nowych klientów
banku
.

Szczegóły – Lokata Happy na 5%

Najważniejsze cechy Lokaty Happy:
 • Okres: 3
  miesiące
 • Oprocentowanie:
  5% w skali roku
 • Minimalna
  kwota lokaty: 1 000 zł
 • Maksymalna
  kwota lokaty: 10 000 zł
 • Liczba
  lokat: można założyć 1 lokatę
 • Dostępność:
  Wyłącznie dla nowych klientów banku
 • Odnawialność:
  Tak, na warunkach lokaty standardowej
  • Uwaga:
   zaraz po założeniu warto edytować lokatę na nieodnawialną, aby nie
   odnowiła się na dużo gorszych warunkach.

Ile
zarobimy na Lokacie Happy na 5% z premią 50 zł?
Kwota lokaty
Odsetki po 3 miesiącach od lokaty
Odsetki po uwzględnieniu premii
Oprocentowanie netto
1 000 zł
10 zł
60 zł
24,05%
5 000 zł
51 zł
101 zł
8,05%
10 000 zł
101 zł
151 zł
6,05%

Jak otrzymać 50 zł premii?

Sprawa jest tym razem bardzo prosta i nie wymaga wstrzelenia się w 5 dniowe okno czasowe w celu uzupełnienia danych.

Aby otrzymać premię 50zł na Lokacie Happy na 5% należy:
 • W dniach
  od 8 września do 5 października
  2014 r.
  założyć profil na
  stronie promocji
  .
 • Drugim
  krokiem jest potwierdzenie rejestracji poprzez kliknięcie w link
  aktywacyjny wysłany na maila
 • Następnie
  należy wypełnić wniosek o lokatę poprzez
  link udostępniony na stronie promocji.
 • W ciągu
  14 dni od złożenia powyższej dyspozycji należy zasilić rachunek lokaty
Dodatkowo należy:
 • Do
  30.11.2014 r. uzupełnić swój profil na stronie promocji
  • Podać
   należy imię, nazwisko, numer telefonu oraz numer rachunku bankowego na
   który zostanie wypłacona premia.
  • Mail informujący o przyznaniu premii i potrzebie uzupełnienia profilu powinien przyjść na maila do 10.11.2014 r. Uwaga: często trafia on do spamu.
O przyznaniu
premii zostaniemy poinformowani do 30.11.2014 roku. Sama premia zostanie natomiast wypłacona na podany rachunek bankowy do 5.12.2014 roku.

Film instruktażowy

Wnioski

Lokata Happy jest niewątpliwie jedną z najlepszych ofert na rynku.
Dlatego też, jeżeli macie wolne środki i nie jesteście jeszcze klientami Idea
Banku to warto się nią zainteresować.
Więcej:
 • Regulamin
  promocji „Lokata z premią”  
 • Regulamin
  lokaty 
 • Strona promocji: Lokata Happy na 5% z premią 50zł

50 komentarzy

Dodaj odpowiedź
 1. Niestety musi być osoba pełnoletnia, paragraf 2. regulaminu, pkt. 1:
  "Uczestnikami Akcji mogę być pełnoletnie osoby posiadające zdolność…"

 2. Czy lokatę może złożyć mój syn niespełna 17 letni, posiadający Izzikonto w mBanku? W regulaminie nie znalazłem informacji, że musi być pełnoletni.

 3. Czy zasilenie lokaty musi się odbywać podobnie jak w BGZOptima z konta na tą samą osobę na którą jest lokata, czy też wystarczy, że założę lokaty na rodziców, potem przeleję tam kasą z mojego konta, a po trzech miesiącach przeleję pieniądze znowu na swoje konto?

 4. Swoją lokatę już mam i zasiliłem. Niestety założę tylko 3 lokaty, gdyż pozostałe osoby nie mają kont, a w mailu dot. zasilenia konta jest informacje, że musi być z konta o identyczny imieniu i nazwisku.

 5. Mały problem. W paragrafie 3 pkt 4 wymagane jest uzupełnienie swoich danych m.in. o numer aktywnego konta bankowego. Po zalogowaniu się w zakładce zmiana danych brak jest rubryki dot. konta, o co chodzi?

 6. Założyłem lokatę i jak na razie wszystko gra. Zmieniłem na nieodnawialną, podałem numer konta do przelewu i mam potwierdzenie zakończenia na 10-tego grudnia. Teraz już tylko pozostaje czekać na profity. 🙂

 7. Te 5% z lokaty jest opodatkowane, więc netto mamy 4,05% (czyli 10,12 zł z zainwestowanego 1000 zł). A co z tymi 50 zł premii – czy ta kwota też podlega opodatkowaniu?

 8. Ja zalozylem lokate poprzez Klikniecie linku zaloz lokate, a na stronie promocji nadal mam aktywny ten link i nie mam mozliwosci ustawienia numeru konta ani podania zadnych danych, wtf?

  • Już wyżej zostało wyjaśnione, że te dane podaje się po założeniu lokaty.

   Co do wcześniejszej wypłaty ton zgadza się, można wcześniej wypłacić i wciąż otrzymać premie. Ale czy nie warto na te 5% trzymać do końca?

 9. Darku.M ale kobiecie trzeba jasniej. Jak dlugo trzeba utrzymac na lokacie? mowi cos regulamin? miesiac / dwa/ do np 14 listopada itp. Zwracam sie do Ciebie gdyz masz wieksza wiedze niz Ja. Dziekuje Marta

 10. Jeszcze jedno pytanie. Dane brakujace do uzupelnienia imie, nazwisko itp wpisujemy na stronie Idea Bank pod linkiem lokaty czy stronie gazety.pl jak bylo to w przypadku BgzOptima. Dziekuje Marta

 11. Dane uzupełniamy po założeniu lokaty na stronie promocji. Tam gdzie założyliśmy swój profil.

  Co do samej lokaty to w teorii można ją zerwać od razu (jeżeli podaliśmy już swoje dane na stronie promocji). Jednak nie wiem czy w praktyce po zerwaniu lokaty bank czy Agora nie będą robić jakiś problemów z wypłatą premii. W regulaminie brak takiego zastrzeżenia.

 12. Proponuje nieco poprawić opis warunków przyznania premii. Na końcu w zapisie "dodatkowo należy: po otrzymaniu maila na wskazany przy rejestracji adres.
  Do 30.11.2014 r. uzupełnić swój profil na stronie promocji"
  Taki mail ma przyjść do 10.11.2014.

 13. Na wniosku o lokatę nie da się wpisać dowodów osobistych wydanych przed 2004 rokiem, a osoby starsze mają dowody bezterminowe, a nie na 10 lat. Chyba jedyny sposób to … pomylić się.

 14. W pierwszej promocji tego typu profil uzupełniłem wcześniej i premię otrzymałem. Ale faktycznie najlepiej zrobić to po otrzymaniu w/w maila. O tym fakcie zresztą poinformuję na blogu.

 15. Mam już lokatę w Idea Banku na 5% ale kończy mi sie ona z końcem września, czy będę mógł skorzystać jeszcze raz tej z premia 50zł ?

 16. A dalczego nie przychodzi mi email z numerem konta na które mam wpłacić pieniądze? Dzwoniłem na infolinię to babka najpierw nie wiedziała o istnieniu tej promocji (z premią 50 zł) a później, że mam się udać do placówki z tym problemem.Bez sensu!

 17. Sprawdź dobrze maila. Mój ojciec też twierdził, że nie dostał maila. A okazało się, że poczta mu do innej zakładki wrzuciła tego maila 🙂

 18. Mi też udało się dziś dodzwonić na infolinię (drugi telefon, w sumie 30 minut czekania) i też okazało się, że pracownik nie wiedział o promocji lokaty z premią 50 zł. Chciałem się upewnić, czy spełniłem warunki promocji i nic się nie dowiedziałem 🙁 No ale mam nadzieję, że suma sumarum będzie OK.

 19. Może macie maile z folderze SPAM. Otrzymałem maile po kilku sekundach (3 konta) więc nie bardzo wierzę w źle działający system banku.

 20. Witam
  Założyłem dwie lokaty z dwóch kont i na 2 różne osoby i do dzisiaj nie dostałem emaila że mam wypełnić profil ani nie widzę takiej zakładki na stronie tej promocji.

  • Taki mail będzie wysłany najpewniej w listopadzie. Poinformuje o tym na blogu, tak żeby nikt nie zapomniał tego na czas zrobić. Sam mail zazwyczaj trafia do spamu

 21. Wystarczy wejść w edycję lokaty. Tam jest pole odnawialności. Jak coś to jutro mogę zrobić screena (z GetinOnline, ale to te same systemy bankowości elektronicznej).

 22. Dzień dobry. W jaki sposób moge się zalogowac do Idea Banku? Hasło jest 20 cyfrowe. Te otrzymane smsem ma tylko 14 cyfr. Nie za bardzo rozumiem z jakie cyfry maja byc tego uzupełnieniem. Z góry dziekuje za pomoc. Nadmienie ze jeszcze przelewu nie zrobiłam, bo chcę zobaczyc jak wygląda system bankowości internetowej

 23. Właśnie tylko nie mogę znaleźć opcji edycji lokaty. Dodam tylko, że na lokate jeszcze nie wpłynęły środki.
  Poproszę o ścieżkę, gdzie mogę edytować lokate.

 24. Dalej nie dostałem maila z linkiem do formularza, dziś mija termin, do którego miały być rozsyłane. Ktoś jest w podobnej sytuacji?

 25. Słuchajcie, ja korespondowałem przez 3 odbijane maile (łącznie 6). Moim zdaniem grają tak długo jak się da albo są trochę niekompetentni ( z całym szacunkiem). Złóżcie zapytanie z konta na agorze. Odpisują max 2 dni później, macie jeszcze szanse. Nawet jak się zakwalifikowałem i reklamację uznali oficjalnie za zasadną musiałem się upomnieć o tzw. instrukcję czyli linka do ich strony, na której tym razem jakimś cudem mogłem uzupełnić formularz. Trochę zachodu o 50 zł, ale chociaż 5% było na tych kilku tysiącach. Czekam na kasę 🙂 Pozdrawiam i życzę powodzenia. Dzięki Darek i reszta!

 26. Promocja pojawiła się ponownie, ale teraz przez trzy miesiące można sobie zaoszczędzić 4%. Ogólnie jak dla mnie sprawdzona inwestycja. Dostałam doliczenie bez problemów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Ranking lokat bankowych, wrzesień 2014 roku

Ranking kont oszczędnosciowych, wrzesień 2014