w

nju mobile – przedstawienie oferty

Oferta nowej sieci „nju mobile” od Orange staje się
jeszcze korzystniejsza przy wykorzystaniu opisywanej promocji.
Najwidoczniej, nowa sieć nie przyciągnęła zadowalającej
rzeszy klientów, dlatego też, nju postanowiło agresywniej powalczyć o klienta.

Zobacz najnowszą promocję nju mobile:

Dzisiaj chciałbym wam przedstawić szczegóły oferty nju mobile.

Oferta nju mobile

Nju Mobile wprowadziło rewolucyjną ofertę, na którą niemal
natychmiast odpowiedzieli konkurenci: Play i T-mobile (poprzez Heyah).

Rewolucją jest maksymalna kwota rachunku wynosząca 57 zł miesięcznie. W przypadku, gdy używacie telefonu tylko do dzwonienia, abonament wyniesie maksymalnie 29 zł. Osoby wysyłające dużo SMS-ów zapłacą o 9 zł więcej, natomiast korzystający z Internetu muszą doliczyć 19 zł.

W moim wypadku maksymalny abonament wyniósłby właśnie 29 zł za rozmowy + 19 zł za internet, czyli 48 zł.

Przy stawce 19gr za minutę, aby zapłacić maksymalną kwotę 29 zł za rozmowy, należałoby rozmawiać przez 152 minuty. Osoby rozmawiające mniej, zapłacą niższy abonament, co jest rewolucją na rynku. U pozostałych operatorów abonament zawsze był stały niezależnie od wykorzystania pakietu minut.

Stawki w nju mobile

 • 19 gr / min rozmowy
 • 9 gr / SMS
 • 19 gr / MMS
 • 19 gr / MB
Maksymalnie
zapłacimy:
 • Do 29 zł za rozmowy do wszystkich
 • Do 9 zł za SMS-y i MMS-y do wszystkich
 • Do 19 zł miesięcznie za dostęp do internetu (1 GB)
To, ile zapłacimy zależy od tego, ile będziemy dzwonić, SMS-ować czy
korzystać z Internetu. Do momentu osiągnięcia kwoty limitów oferta nju mobile
przypomina ofertę na kartę. Płacimy za wykorzystane usługi (z zastrzeżeniem, że
minimalnie będzie to 9 zł / miesiąc).
Po osiągnięciu limitów więcej nie płacimy!!!
Abonament w nju mobile może wynieść od 9 zł w przypadku, gdy będziemy mało używać telefonu (rozmowy do 47 minut) do 57 zł,
gdy wykorzystamy kwotę 29 zł na rozmowy (152 minuty) , 9 zł na SMS-y i MMS-y (100 SMS-ów lub 47 MMS-ów) oraz 19zł na internet (powyżej 100 MB).

Uwaga:
Aby nie zapłacić opłaty aktywacyjnej, należy wybrać opcję e-faktury,
w przeciwnym razie przyjdzie nam sowicie zapłacić.
Dodatkowe szczegóły:
 • 0 zł za przesyłkę kurierską umowy
  i karty SIM
 • Warunkiem
  otrzymania prezentu jest aktywacja karty SIM w ofercie na abonament

Zalety oferty nju mobile

 • Brak długoterminowej umowy (okres wypowiedzenia to 30 dni)
 • Abonament w przypadku, gdy nie będziemy korzystać z telefonu wyniesie zaledwie 9 zł
 • Proste i jasne zasady, za abonament nie zapłacimy więcej niż 57 zł przy
  nieograniczonych rozmowach i SMS-ach oraz 1 GB danych.*
* więcej zapłacimy, gdy będziemy chcieli wykupić dodatkowy
pakiet danych: 5 zł za 350 MB, 7 zł za 700 MB.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

12 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowy
Anonimowy
10 lat temu

Tak, niby wszystko pięknie. Ja niestety dałam się skusić. Tę nagrodę (jeszcze jej nie dosłali) już wiem, że oddam kilkukrotnie przez różne dziwne aneksy do aneksów umowy. Co do zerwania umowy wcześniej – teoretycznie: można, ale praktycznie jak to wygląda – poczytajcie sami.
Ja trochę żałuje. Mogłam zostać na kartę. Jednak to jest dużo lepsza kontrola. Poczytajcie ile osób dostaje faktury na 100, 200 zł i więcej. Reklamacja, owszem, ale raczej usłyszymy: było napisane, trzeba czytać umowy. Hmm, nie wiem czy czytanie tu wiele pomoże. Wielokrotnie mam wrażenie, że umowy są w taki sposób skonstruowane, żeby dawać możliwość interpretacji dowolnej (czyt. po myśli danej firmy czy banku)… Im biedniejszy kraj, ty więcej bezwzględnych naciągaczy.

Darek M.
Darek M.
10 lat temu

Czy możesz podać konkrety?
Chodzi o to, ze nie wybralaś e-faktury?

Anonimowy
Anonimowy
10 lat temu

Hej Darku,
wybrałam e-fakturę i na szczęście z tym ok 🙂 Znam niestety osoby, którym podczas zakupu usługi system odznaczył e-fakturę (odświeżanie strony). Mieli przykrą niespodziankę.
Jeśli chodzi o mój przykład i znajomych (jak się potem okazało):
Firma ma dziwną praktykę naliczania abonamentu za okres w którym było się jeszcze w innej sieci. Tłumaczą się swoimi wewnętrznymi przepisami (na okradanie abonenta). Przykład: zamówiłam usługę 10. 09.2013. Po trzech dniach otrzymuję od kuriera umowę (którą mam podpisać przy nim, a w razie czego w ciągu 10 dni mogę się wycofać -niech będzie). Tego samego dnia wieczorem (13.09.2013) jestem już w sieci w okresie rozrachunkowym. Dowiaduję się, że ten mój pierwszy okres rozrachunkowy trwa od 16.08.2013 do 15.09.2013)!!!! i za ten okres przyjdzie mi zapłacić pierwszy abonament. Mało tego, gdyby przyszło Ci do głowy wydzwonić i wyesemesować te 9 zł abonamentu za sierpień (!!!) i wrzesień, to lepiej tego nie rób. Bo masz przez kilka dni inne stawki (tzn nju zero), które są ogromną przebitką cenową do nju buzz, które podpisałeś. W skrócie. Jeśli chcecie więcej informacji o złodziejskich praktykach tej sieci, wejdźcie na forum nju mobile.
Pozdrawiam
P.S. Przykro mi, że jestem takim ,,posłańcem'', ale może kogoś ustrzegę przed taką ,,okazją''

Anonimowy
Anonimowy
10 lat temu

Odradzam korzystanie z tego nju mobajl. W dowolnym momencie mogą wam zablokować kartę pod pretekstem że… za dużo dzwonicie (sic!).

Anonimowy
Anonimowy
10 lat temu

Czyli stworzyli konkurencyjną ofertę, na którą użytkownicy teraz narzekają tak? I to ma być marketing? Chociaż muszę powiedzieć, że nie lubię podpisywać umów przez internet, już wolę poświęcić trochę czasu i iść do punktu, chociażby po to aby uniknąć takich gaf jak mojego poprzednika, który omyłkowo zaznaczył, że nie chce e-faktury.

Anonimowy
Anonimowy
10 lat temu

Dobrze, że przeczytałam komentarze, ponieważ już miałam się decydować na nowy numer w tej sieci… może i moja sieć nie jest najtańsza, ale chyba przy niej zostanę..

Anonimowy
Anonimowy
10 lat temu

Odradzam…po pierwsze blokują jak im się nie podoba licznik rozmów a poza tym maja zapis w umowie-abonament, ze jest indywidualny limit należności po przekroczeniu którego maja prawo zawiesić usługi…..a niby no-limits…..dla mnie ściema i oszustwo….po 3 miesiącach uciekam od nich

Anonimowy
Anonimowy
10 lat temu

Nie polecam. Jeżeli masz nju na kartę i smartfona to nie ma szans zapłacić mniej niż 2 zł dziennie. Internet (19 gr/Mb) zżera całą kwotę.
Tak więc zdecydowanie nie jest to oferta dla mało rozmawiających.
Wracam do poprzedniego operatora i taryfy.

Anonimowy
Anonimowy
10 lat temu

Gówn..o prawda z powyzszych komentarzy. Dzwonię do woli itp i nikt mi nie blokuje numeru.

Anonimowy
Anonimowy
10 lat temu

w nju od września ubr, niestety z zawieraniem umowy w okresie kiedy sie nie bylo w nju to prawda – ja miałam 1 tydzien po podpisaniu umowy do końca okresu rozliczeniowego czyli napisali ze mam umowe od połowy sierpnia do polowy wrzesnia a umowe podpisalam chyba 8 wrzesnia, to bylo nieuczciwe, ale teraz place 29 zl plus smsy za internet nie place bo niekorzystam.Bardzo duzo rozmawiam, trochę smuję wiec mi się to opłaca. Ogólnie jestem zadowolona. A, za smsy zagranicę płacę 50 gr, wcześniej płaciłam w innej sieci prawie 3 zł. Ogólnie polecam.

Anonimowy
Anonimowy
10 lat temu

Przestańcie cudować iwymyślać bzdety. Wszystko działą bez limitów, kretyn goni kretyna w tych komentarzach. A to, że ktoś płacił wiecej niż musiał to wina kretyna nie umiejącego czytać ze zrozumieniem. Coż, gamonie sami się rodzą.

Anonimowy
Anonimowy
10 lat temu

Mimo wszystko sama oferta Nju jest obecnie bezkonkurencyjna na rynku. U innych operatorów wciąż trzeba zapłacić więcej. Wystarczy porównać oferty.

Co myślisz?

BZ WBK – Konto 1|2|3, do 1760 zł premii rocznie

Podwyżki opłat i koniec cashbacku 3% w Banku Millennium + alternatywy