w

BZ WBK – do 25zł zwrotu za transakcję zbliżeniową

 
Bank BZ WBK wciąż zaskakuje nas promocjami. Dopiero co zakończyła się promocja Konta Godnego Polecenia, gdzie do zdobycia było do 700zł zwrotu, a już pojawia się kolejna promocja, dla osób, które założyły już Konta z powyższej promocji wraz z kartami zbliżeniowymi.
 
 

Program Poleceń – do 100zł za każdy produkt

 
Wciąż skorzystać można z promocji Programu Polecającego, gdzie do zdobycia jest 100zł za założenie konta dla osoby polecającej i tyle samo dla poleconego. Premia może być jeszcze wyższa, jeżeli skorzystamy z kilku produktów na raz (np. limit w koncie).
 
Osoby, które założyły Konta Godne Polecenia w Programie Polecającym muszą jednak pamiętać o spełnieniu warunków:

  • Zawarcie umowy Konta osobistego.
  • W dniu zawarcia z Bankiem umowy Konta osobistego zawarcie również umowy o kartę płatniczą, wydaną do Konta osobistego.
  • W dniu zawarcia z Bankiem umowy Konta osobistego, zawarcie również umowy Usług bankowości elektronicznej.
  • Zapewnienie na nowo otwarte Konto osobiste minimum jednego wpływu o wartości minimum 1000 zł z tytułu wynagrodzenia, emerytury lub renty w każdym z dwóch pierwszych miesięcy kalendarzowych, nie wliczając miesiąca, w którym zostało otwarte Konto osobiste.
  • Dokonanie minimum 4 przelewów na dowolny rachunek w każdym z dwóch pierwszych miesięcy kalendarzowych, nie wliczając miesiąca w którym zostało otwarte Konto osobiste.
  • Dokonanie minimum 4 transakcji kartą płatniczą wydaną do Konta osobistego w każdym z dwóch pierwszych miesięcy kalendarzowych nie wliczając miesiąca w którym zostało otwarte Konto osobiste.

 
Więcej na temat Programu Polecającego:
  • BZ WBK – III edycja Programu Poleceń
 
 

Promocja “Płać Zbliżeniowo”

 
Pora jednak wrócić do tematu przewodniego – Promocji “Płać Zbliżeniowo“, o której napisał mi jeden z czytelników (dzięki wielkie za cynk).
W tej promocji skorzystać mogą osoby posiadające Konto Godne Polecenia wraz ze zbliżeniową kartą do konta i otrzymały komunikat SMS o możliwości skorzystania z promocji.
 
Osoby te otrzymają nagrodę pieniężną w wysokości połowy wartości pierwszej transakcji zbliżeniowej na kwotę do 50zł. Maksymalnie więc zwrot wyniesie do 25zł. 
 
UWAGA:
Promocja trwa w okresie od dnia 18 do 19 maja 2013 roku, czyli liczą się transakcje dokonane dzisiaj i jutro.
 
Nagroda będzie wypłacona Uczestnikowi na Konto w terminie do 15 czerwca 2013 r.
 
 
Z regulaminu: 
Uczestnik – pełnoletnia osoba fizyczna, posiadająca pełna zdolność do czynności prawnych, spełniająca łącznie poniższe warunki:
a) jest Posiadaczem Konta Godnego Polecenia i Karty wydanej do tego Konta;
b) Otrzyma komunikat SMS oraz informację o Promocji za pośrednictwem Skrzynki odbiorczej w usługach bankowości elektronicznej BZWBK24;

[…]

Wartość Nagród w Promocji jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych na podstawie art.21 ust.1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz.U. z 2010 r Nr 51, poz.307 z późn. zm.).
 
 

Wnioski

 
Jeżeli posiada ktoś już Konto Godne Polecenia wraz z kartą to warto w weekend pofatygować się do sklepu posiadającego czytnik kart zbliżeniowych i dokonać zakupów na kwotę dochodzącą do 50zł. Zawsze to dokonane zakupy będą połowę tańsze 😉
0 0 głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

6 komentarzy
Najstarszy
Najnowszy Najwięcej głosów
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
pws
pws
9 lat temu

Piszesz, że nadal można założyć KGP z polecenia. Czy aby na pewno…?

Droga do własnego M.
Droga do własnego M.
9 lat temu

Dzieki za te informacje.

Pisząc ten wpis na stronie Programu Poleceń Bie było informacji o jego zakończeniu. Trochę dziwna sprawa. Informacja o zakończeniu programu w komentarzu na blogu?!

W regulaminie programu widnieje z kolei data 31grudnia 2013 r. lub do wyczerpania nagród. Czyżby tak szybkobto nastąpiło, kiedy warunki można spełnić dopiero za ok. 2 miesiące?

Anonimowy
Anonimowy
9 lat temu

Dokładnie, też mnie to trochę zdziwiło. Ciekawe co tak Katarzyna Magaj odpowie, bo ktoś zdaje się pytał właśnie w komentach na tym ich blogu jak rozumieć tę jej wypowiedź. Może się skapnęli, że już pula nagród się kończy, a nie chcą potem mieć problemów jak w przypadku promocji "50za500" W ogóle w tym ich programie poleceń jest straszny burdel, ale mam nadzieję, że kasę wypłacą bez problemów 🙂 A co do weekendowych zwrotów, to to już jest druga edycja tej promocji dla wybranych. Najgorsze, że np. dwóch moich znajomych mających KGP takich wiadomości nie dostały. Ani o tej "kartowej", ani o jej drugiej wersji – "naklejkowej". Pierwsza edycja była niecały miesiąc temu.

A teraz pytanie: cytowałeś regulamin, masz może do niego linka? Albo może osoba, która podesłała Ci info o tej ofercie go ma? Fajnie byłoby, gdybyś zamieścił.

Droga do własnego M.
Droga do własnego M.
9 lat temu

Regulamin do której promocji?

Ten na temat której jest wpis? Rzeczywiście zapomniałem z pośpiechu dodać linka.

Link do regulaminu:
http://indywidualni.bzwbk.pl/_items/outside.bzwbk.pl/491_regulamin-plac_zblizeniowo.pdf

Anonimowy
Anonimowy
9 lat temu

Jak myślicie czy przelew natychmiastowy z synca rozwiąże sprawę wynagrodzenia?

Droga do własnego M.
Droga do własnego M.
9 lat temu

Moim zdaniem nie wystarczy. W przelewie natychmiastowym jest napisane od kogo jest to przelew + w nowym systemie Blue Cash nie działa on już jako pośrednik między przelewami wewnętrznymi.

Co myślisz?

Citi Handlowy – Konto SuperOszczędnościowe i Regularnie Oszczędzające

BZ WBK – 50zł premii w promocji „Konto Godne Polecenia na Facebook”