w

BZ WBK – do 25zł zwrotu za transakcję zbliżeniową

 
Bank BZ WBK wciąż zaskakuje nas promocjami. Dopiero co zakończyła się promocja Konta Godnego Polecenia, gdzie do zdobycia było do 700zł zwrotu, a już pojawia się kolejna promocja, dla osób, które założyły już Konta z powyższej promocji wraz z kartami zbliżeniowymi.
 
 

Program Poleceń – do 100zł za każdy produkt

 
Wciąż skorzystać można z promocji Programu Polecającego, gdzie do zdobycia jest 100zł za założenie konta dla osoby polecającej i tyle samo dla poleconego. Premia może być jeszcze wyższa, jeżeli skorzystamy z kilku produktów na raz (np. limit w koncie).
 
Osoby, które założyły Konta Godne Polecenia w Programie Polecającym muszą jednak pamiętać o spełnieniu warunków:

  • Zawarcie umowy Konta osobistego.
  • W dniu zawarcia z Bankiem umowy Konta osobistego zawarcie również umowy o kartę płatniczą, wydaną do Konta osobistego.
  • W dniu zawarcia z Bankiem umowy Konta osobistego, zawarcie również umowy Usług bankowości elektronicznej.
  • Zapewnienie na nowo otwarte Konto osobiste minimum jednego wpływu o wartości minimum 1000 zł z tytułu wynagrodzenia, emerytury lub renty w każdym z dwóch pierwszych miesięcy kalendarzowych, nie wliczając miesiąca, w którym zostało otwarte Konto osobiste.
  • Dokonanie minimum 4 przelewów na dowolny rachunek w każdym z dwóch pierwszych miesięcy kalendarzowych, nie wliczając miesiąca w którym zostało otwarte Konto osobiste.
  • Dokonanie minimum 4 transakcji kartą płatniczą wydaną do Konta osobistego w każdym z dwóch pierwszych miesięcy kalendarzowych nie wliczając miesiąca w którym zostało otwarte Konto osobiste.

 
Więcej na temat Programu Polecającego:
  • BZ WBK – III edycja Programu Poleceń
 
 

Promocja „Płać Zbliżeniowo”

 
Pora jednak wrócić do tematu przewodniego – Promocji „Płać Zbliżeniowo„, o której napisał mi jeden z czytelników (dzięki wielkie za cynk).
W tej promocji skorzystać mogą osoby posiadające Konto Godne Polecenia wraz ze zbliżeniową kartą do konta i otrzymały komunikat SMS o możliwości skorzystania z promocji.
 
Osoby te otrzymają nagrodę pieniężną w wysokości połowy wartości pierwszej transakcji zbliżeniowej na kwotę do 50zł. Maksymalnie więc zwrot wyniesie do 25zł. 
 
UWAGA:
Promocja trwa w okresie od dnia 18 do 19 maja 2013 roku, czyli liczą się transakcje dokonane dzisiaj i jutro.
 
Nagroda będzie wypłacona Uczestnikowi na Konto w terminie do 15 czerwca 2013 r.
 
 
Z regulaminu: 
Uczestnik – pełnoletnia osoba fizyczna, posiadająca pełna zdolność do czynności prawnych, spełniająca łącznie poniższe warunki:
a) jest Posiadaczem Konta Godnego Polecenia i Karty wydanej do tego Konta;
b) Otrzyma komunikat SMS oraz informację o Promocji za pośrednictwem Skrzynki odbiorczej w usługach bankowości elektronicznej BZWBK24;

[…]

Wartość Nagród w Promocji jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych na podstawie art.21 ust.1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz.U. z 2010 r Nr 51, poz.307 z późn. zm.).
 
 

Wnioski

 
Jeżeli posiada ktoś już Konto Godne Polecenia wraz z kartą to warto w weekend pofatygować się do sklepu posiadającego czytnik kart zbliżeniowych i dokonać zakupów na kwotę dochodzącą do 50zł. Zawsze to dokonane zakupy będą połowę tańsze 😉
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
pws
pws
11 lat temu

Piszesz, że nadal można założyć KGP z polecenia. Czy aby na pewno…?

Droga do własnego M.
Droga do własnego M.
11 lat temu

Dzieki za te informacje.

Pisząc ten wpis na stronie Programu Poleceń Bie było informacji o jego zakończeniu. Trochę dziwna sprawa. Informacja o zakończeniu programu w komentarzu na blogu?!

W regulaminie programu widnieje z kolei data 31grudnia 2013 r. lub do wyczerpania nagród. Czyżby tak szybkobto nastąpiło, kiedy warunki można spełnić dopiero za ok. 2 miesiące?

Anonimowy
Anonimowy
11 lat temu

Dokładnie, też mnie to trochę zdziwiło. Ciekawe co tak Katarzyna Magaj odpowie, bo ktoś zdaje się pytał właśnie w komentach na tym ich blogu jak rozumieć tę jej wypowiedź. Może się skapnęli, że już pula nagród się kończy, a nie chcą potem mieć problemów jak w przypadku promocji "50za500" W ogóle w tym ich programie poleceń jest straszny burdel, ale mam nadzieję, że kasę wypłacą bez problemów 🙂 A co do weekendowych zwrotów, to to już jest druga edycja tej promocji dla wybranych. Najgorsze, że np. dwóch moich znajomych mających KGP takich wiadomości nie dostały. Ani o tej "kartowej", ani o jej drugiej wersji – "naklejkowej". Pierwsza edycja była niecały miesiąc temu.

A teraz pytanie: cytowałeś regulamin, masz może do niego linka? Albo może osoba, która podesłała Ci info o tej ofercie go ma? Fajnie byłoby, gdybyś zamieścił.

Droga do własnego M.
Droga do własnego M.
11 lat temu

Regulamin do której promocji?

Ten na temat której jest wpis? Rzeczywiście zapomniałem z pośpiechu dodać linka.

Link do regulaminu:
http://indywidualni.bzwbk.pl/_items/outside.bzwbk.pl/491_regulamin-plac_zblizeniowo.pdf

Anonimowy
Anonimowy
11 lat temu

Jak myślicie czy przelew natychmiastowy z synca rozwiąże sprawę wynagrodzenia?

Droga do własnego M.
Droga do własnego M.
11 lat temu

Moim zdaniem nie wystarczy. W przelewie natychmiastowym jest napisane od kogo jest to przelew + w nowym systemie Blue Cash nie działa on już jako pośrednik między przelewami wewnętrznymi.

Co myślisz?

Citi Handlowy – Konto SuperOszczędnościowe i Regularnie Oszczędzające

BZ WBK – 50zł premii w promocji „Konto Godne Polecenia na Facebook”