w

Kosmiczna okazja: 320 zł premii + walizka o wartości 329 zł za darmowe CitiKonto w Citibank

Citibank Citikonto z premią i walizką kwiecień maj 2024

Citibank ruszył z prawdziwym HITEM! Za założenie świetnego i bezwarunkowo darmowego CitiKonta otrzymamy obecnie 320 zł premii (270 zł w gotówce + 50 zł w bonach programu Mastercard Bezcenne Chwile) oraz walizkę o wartości 327 zł. Łączna wartość nagród to aż 647 zł!

Jeśli jeszcze Ci mało, to oprócz konta możesz założyć też kartę kredytową Citi Simplicity z premią 900 zł zyskując łącznie aż do 1547 zł!

CitiKonto w Citibank to bezwarunkowy brak opłat za prowadzenie rachunku, karty debetowej oraz wybrane bankomaty i 4 wypłaty z pozostałych bankomatów miesięcznie. Zatem nic nie ryzykując, zyskasz 320 zł premii + walizkę + kolejne 900 zł dla chętnych w promocji karty kredytowej Citi Simplicity darmowej przez 12 miesięcy.

Promocja będzie trwała do 18 maja 2024 roku.

→ Odbierz 320 zł premii + walizkę za DARMOWE CitiKonto w Citibank

320 zł + walizka za darmowe CitiKonto w Citibank

W ramach akcji „Walizka w podróż z CitiKontem”, Citibank przekaże walizkę o wartości 327 zł oraz 270 zł premii gotówkowej. Dodatkowo za rejestrację karty debetowej w programie Mastercard Bezcenne Chwile otrzymamy kolejne 50 zł w bonach do wybranego sklepu (m.in. Allegro, Decathlon, Empik, RTV Euro AGD, Circle K i wiele innych).

Dla kogo 320 zł premii i walizka na start za CitiKonto?

Z promocji mogą skorzystać osoby, które po 31.12.2021 roku nie posiadały konta osobistego lub oszczędnościowego w Citibank. Posiadanie innych produktów Citibanku takich jak np. karta kredytowa Citi Simplicity nie wyklucza Cię z promocji.

Jak otrzymać 320 zł premii + walizkę o wartości 329 zł za darmowe CitiKonto?

 • Złóż promocyjny wniosek online o darmowe CitiKonto nie później niż do 18.05.2024 roku, na podstawie którego podpiszesz umowę (konto możesz założyć na selfie lub w przypadku problemów, całość procesu przeprowadzi konsultant podczas rozmowy telefonicznej)
 • Nagroda I (opcjonalnie): 20 zł przelewem na konto zostanie przekazana przez bank w zamian za wyrażenie zgód marketingowych na przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej i telefonicznie oraz utrzymanie ich tylko do ostatniego dnia miesiąca otwarcia konta. (pierwszego dnia kolejnego miesiąca możesz już zgody wycofać 🙂 ). Możesz też pominąć ten krok i wciąż zyskać 300 zł premii + walizkę
 • Nagrodę II: Walizkę o wartości 329 zł otrzymasz w zamian za zapewnienie wpływu/ów o łącznej wartości min. 2000 zł w dwóch kolejnych miesiącach po miesiącu otwarcia konta
  • Dla kont otwartych w kwietniu 2024 r., wpływy zapewnij w maju i czerwcu 2024 r. (nie mogą to być jedynie wpływy z kont Citibanku dla osób fizycznych, przelew z własnego konta w innym banku spełnia natomiast ten warunek 🙂 )
 • Nagrodę III (za aktywność): 250 zł przelewem na konto + 50 zł w punktach Bezcenne Chwile otrzymasz w pięciu częściach po 50 zł za każdy miesiąc, w którym wykonasz min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą (w sklepach stacjonarnych lub internetowych) na łączną kwotę min. 300 zł
  • płatności te nie mogą zostać zwrócone i nie mogą to być płatności quasi-cash (doładowania portfeli elektronicznych, itp.)
 • Nagrodę IV (za aktywność): 50 zł w punktach Bezcenne Chwile otrzymasz w pięciu częściach po 800 pkt za każdy miesiąc począwszy od 6-go do 10-go miesiąca po miesiącu otwarcia konta, w którym będziesz posiadać aktywne konto

Wszystkie premie będą wypłacane do końca miesiąca po miesiącu spełnienie poszczególnych warunków.

Rewolucyjne CitiKonto za bezwarunkowe 0 zł

CitiKonto w Citibank to BRAK OPŁAT za podstawowe czynności. Zatem nic nie ryzykując zyskasz 320 zł premii na start + walizkę o wartości 329 zł.

Citikonto Citibank Handlowy zalety
CitiKonto w Citibank to:

 • 320 zł premii + walizka na start
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie karty do konta
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Citi
 • 0 zł za 4 wypłaty miesięcznie z pozostałych bankomatów
 • 0 zł za 3 przelewy Express Elixir miesięcznie
 • Korzystne kursy walut i płatności bez kosztów przewalutowań
 • Wygodne płatności Apple Pay / Google Pay / BLIK
 • Citi Kantor – atrakcyjne warunki wymiany walut
 • Lokata 6% do 20 tys. zł
 • Konto Super Oszczędnościowe 5% do 20 tys. zł
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

7% do 100 tys. zł + 200 zł premii na start za Konto Przekorzystne w Pekao SA

Konto Oszczędnościowe 6% w Banku Millennium [+ rekordowe 600 zł na start za konto osobiste]