w

mBank: Karta kredytowa World MasterCard z premią 600 zł (48.000 pkt Bezcenne Chwile) + 650 zł za konto

mBank ruszył ze świetną promocją karty kredytowej World MasterCard z wysoką premią 600 zł (48.000 punktów programu Bezcenne Chwile) do wykorzystania u partnerów programu, m.in. na Allegro, Decathlon, Empik, Circle K, RTV EURO AGD i wielu innych.

Dodatkowo, za wydanie karty World MasterCard w prześwietlanej dzisiaj promocji nie zapłacimy ani grosza (standardowo jej wydanie kosztuje 30 zł).

Dodatkowo zakładając eKonto osobiste zyskać można aż 650 zł łatwej premii w nowej kumulacji promocji.

Promocja będzie trwała do 28 grudnia 2023 roku.

600 zł w voucherach programu Bezcenne Chwile z kartą kredytową World Mastercard w mBank

Dla kogo 600 zł (48 000 punktów Bezcenne Chwile)?

Z promocji „48 000 punktów programu Bezcenne Chwile” skorzystać mogą osoby fizyczne, które nie są właścicielem lub współwłaścicielem karty kredytowej w mBanku.

Posiadanie konta osobistego nie wyklucza Cię z udziału w promocji, a za jego założenie możesz obecnie otrzymać kolejne 650 zł premii!

Jak otrzymać 600 zł (48 000 zł punktów Bezcenne Chwile)?

Zasady promocji są niesamowicie proste! Aby otrzymać 600 zł w punktach programu Mastercard Bezcenne Chwile wystarczy, że:

 • Do 28.12.2023 r. zamówisz kartę World Mastercard lub World Mastercard Intensive zaznaczając we wniosku oświadczenie „Przystępuję do promocji 48 000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile”
 • Do końca pierwszego pełnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy wykonasz otrzymaną kartą min. 15 transakcji bezgotówkowych

To wszystko! 48 000 punktów (o równowartości 600 zł), otrzymasz za pomocą kodu alfanumerycznego, przyznającego 48 000 punktów na platformie Programu Bezcenne Chwile. Kod ten otrzymasz za pośrednictwem serwisu transakcyjnego oraz mailem. Bon podarunkowy jest ważny do 30.06.2024 r. do kiedy to trzeba go wymienić na punkty programu. Z kolei otrzymane punkty będą ważne przez 6 miesięcy od dnia wykorzystania Bonu poprzez zasilenie konta BC, w którym to należy je wykorzystać na nagrody lub vouchery programu (m.in. na Allegro, Decathlon, Empik, RTV Euro AGD).

Karta kredytowa World Mastercard w mBank

Jak już wspomniałem na wstępie, w promocji „48 000 punktów Bezcenne Chwile”, karta World MasterCard zostanie wydana za 0 zł. Za 0 zł możemy też założyć kartę dodatkową dla bliskiej osoby. Od drugiego roku może zostać pobrana opłata roczna w wysokości 350 zł, jeśli nie zdołamy wydać kwoty 18 000 zł za ostatnie 12 miesięcy kartą World (wraz z kartami dodatkowymi).

Natomiast przed upływem roku możesz zamknąć kartę nie ponosząc opłaty rocznej (proces zamykania karty może trwać dłużej, dlatego też jeśli chcesz skorzystać z zamknięcia karty przed upływem roku, to polecam zrobić to przed 9-tym miesiącem).

Dzięki karcie kredytowej możesz korzystać z darmowego okresu bezodsetkowego wynoszącego do 54 dni. Od dnia wygenerowania wyciągu masz jeszcze 24 dni na spłatę zadłużenia widniejącego na wyciągu. Spłacając pełną kwotę tego zadłużenia w tym czasie, nie zapłacisz ani grosza odsetek.

Karta kredytowa World Mastercard w mBank to:

 • 0 zł za wydanie karty
 • 0 zł za wydanie karty dodatkowej
 • 0 zł opłaty rocznej pod warunkiem wykonania płatności na łączną kwotę min. 18 tys. zł z w poprzednich 12 miesiącach (wszystkimi kartami wydanymi do rachunku tej karty kredytowej)
  • 350 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za przelew z rachunku kart w ramach płatności z wykorzystaniem usługi mTransfer
 • Do 54 dni bez odsetek
  • 18,5% Oprocentowanie zadłużenia po okresie bezodsetkowym
 • Od 3000 zł do 100 000 zł limitu kredytowego
 • Płatności Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, SwatchPay! oraz Xiaomi Pay
 • Punkty programu Mastercard Bezcenne Chwile za płatności kartą
Dokumenty:

Regulamin promocji „48 000 punktów w Programie Bezcenne Chwile”

Tabela opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

500 zł premii z kartą kredytową BNP Paribas za 0 zł przez rok [+ 550 zł premii za konto osobiste]

Aż 650 zł premii za eKonto osobiste w mBank [+ 7% dla oszczędności + 600 zł za kartę World Mastercard]