w

200 złotych od BNP Paribas w promocji „Grudzień Prezentów” – dla aktualnych klientów [szybka akcja!]

BNP Paribas ruszył ze świetną promocją „Grudzień Prezentów” dla swoich aktualnych klientów, w ramach której przekaże aż 200 zł łatwej premii!

Warunki promocji są niesamowicie proste, wystarczy raz zalogować się w bankowości online, zapewnić wpływ 1000 zł na konto i wykonać min. 4 bezgotówkowe płatności.

Promocja będzie trwała tylko do 11 grudnia 2023 r.

200 złotych w promocji „Grudzień Prezentów” od BNP Paribas

Nowa promocja BNP Paribas została przygotowana dla najszybszych i jest limitowana. Będzie ona trwałą bowiązuje do wyczerpania puli Nagród, maksymalnie do 11 grudnia 2023 r. 

200 zł otrzyma pierwsze 3000 osób, które spełni warunki Promocji, natomiast kolejne 1000 osób otrzyma nagrodę po 50 zł. Nagrody wypłacimy na konta osobiste Laureatów do 18 grudnia 2023 r.

Jak otrzymać 200 zł premii w promocji „Grudzień Prezentów”?

Aby otrzymać 200 zł wystarczy jak najszybciej spełnić poniższe warunki:

  • zrealizować 4 bezgotówkowe transakcje bezgotówkowe
  • zapewnić wpływ min. 1000 złotych na swoje konto osobiste
  • zalogować się min. raz do bankowości online
  • na dzień wydania Nagrody być posiadaczem konta osobistego w Banku BNP Paribas

To wszystko! Jeśli znajdziesz się wśród pierwszych 3000 osób, to do 18 grudnia 2023 r. otrzymasz 200 zł premii od BNP Parias, jeśli z kolei będziesz wśród kolejnych 1000 osób, to otrzymasz nagrodę pocieszenia w wysokości 50 zł.

Co jeszcze musisz wiedzieć?]

Transakcje bezgotówkowe to na potrzeby promocji operacje bezgotówkowe wykonane przez Klienta za pomocą Karty w punktach handlowo – usługowych akceptujących płatności Kartą, w tym bezgotówkowe transakcje płatnicze wykonane w terminalu POS przy wykorzystaniu funkcjonalności zbliżeniowej Karty lub dokonane za pośrednictwem powiązanego z Kartą rozwiązania umożliwiającego dokonywanie transakcji zbliżeniowych.

Wygląda więc na to, że muszą to być transakcje zbliżeniowe wykonane w sklepach fizycznych. Najprościej zatem będzie wykonać 4 zakupy w kasach samoobsługowych w markecie spożywczym 😉

Za Transakcje bezgotówkowe nie uznaje się transakcji zwróconych w czasie trwania Promocji (gdy Posiadacz zwrócił zakupiony towar, a środki pieniężne, które uprzednio zapłacił za ten towar, zostały mu zwrócone przy użyciu Karty na Konto osobiste w Okresie Promocji). Warunkiem przekazania Nagród jest niezłożenie rezygnacji przez Klienta z udziału w Promocji oraz na dzień wydania Nagród posiadanie przez Klienta konta osobistego. 

Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Aż 650 zł premii za eKonto osobiste w mBank [+ 7% dla oszczędności + 600 zł za kartę World Mastercard]

Nawet 625 zł od BNP Paribas: „Podaruj sobie Prezent” 425 zł + 200 zł za mobilne płatności [+500 zł za kartę kredytową dla chętnych]