w

460 zł premii (420 zł w gotówce + 40 zł na Allegro) za konto osobiste BNP Paribas w akcji „Alle kody”

Alle kody - 460 zł premii za konto osobiste BNP Paribas

BNP Paribas nie zwalnia tempa i rusza z kolejną promocją „Alle Kody” w ramach której nowi i powracający klienci zyskać mogą łatwe 460 zł premii (420 zł w gotówce + 40 zł w kodach do Allegro) zakładając konto osobiste.

Konto Otwarte na Ciebie otwierane w promocji to 0 zł za prowadzenie rachunku, prowadzenie karty debetowej Mastercard oraz wybrane bankomaty po wykonaniu 3 płatności kartą na dowolną kwotę (nawet na kilka złotych), co najmniej jedno logowanie w bankowości oraz posiadanie wyrażonych zgód marketingowych.

Aktualna promocja:

460 zł premii za konto BNP Paribas

BNP Paribas ponownie premiuje nowych lub powracających klientów za założenie konta osobistego. Tym razem w ramach akcji „Alle kody” otrzymamy aż 460 zł premii, z czego aż 420 zł premii gotówkowej i 40 zł na Allegro za kilka naprawdę prostych czynności.

Nagroda została podzielona na trzy części:

 • 40 zł na Allegro za założenie konta i aktywowanie karty
 • 420 zł w gotówce za płatności BLIK, logowania w aplikacji i 2 przelewy z konta.

Poniżej znajdziesz instrukcję krok po kroku w celu otrzymania pełnej premii 460 zł.

Promocja będzie trwała do 1 października 2023 roku lub do wyczerpania puli 3000 promocyjnych wniosków.

Dla kogo łatwe 460 zł w akcji „Alle kody”?

Promocja „Alle kody” dostępna jest dla osób, które w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie posiadały konta osobistego w BNP Paribas.

Okres karencji jest krótki jak na promocje bankowe i daje możliwość zyskania kolejnej premii dla dawnych klientów banku.

Jak przystąpić do akcji „Alle kody”?

 • Zarejestruj swój udział na dedykowanej stronie promocji nie później niż do 1 października 2023 r. zaznaczając znajdujące się tam oświadczenia
 • Z wygenerowanego na tej stronie linka złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową (polecam wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj, darmową po 3 płatności miesięcznie i 1 logowaniu) zaznaczając już tylko wymagane zgody
  • Samo konto założysz poprzez prosty wniosek online, a kartę debetową przywiezie Ci kurier

Teraz możesz przejść do spełnienia prostych warunków promocji.

Jak odebrać 460 zł premii w akcji „Alle kody”?

 • Nagrodę I: 40 zł na Allegro otrzymasz już za samo aktywowanie konta (tj. nadanie kodu PIN do karty do 8.10.2023 r.)
 • Nagrodę II: 210 zł w gotówce otrzymasz za spełnienie dwóch warunków w październiku 2023:
  • Wykonanie Transakcji BLIK na łączną kwotę min. 200 zł
  • Wykonanie min. 1 przelewu na min. 400 zł z konta
  • Zalogowanie się w min. 3 różnych dniach
 • Nagrodę III: 210 zł w gotówce otrzymasz za spełnienie powyższych warunków oraz ponowne spełnienie tych samych dwóch warunków w listopadzie 2023 roku:
  • Wykonanie Transakcji BLIK na łączną kwotę min. 200 zł
  • Zalogowanie się w min. 3 różnych dniach
  • Wykonanie min. 1 przelewu na min. 400 zł z konta
Przykładowy harmonogram promocji dla konta otwartego w kwietniu 2023 roku:

Przekazanie nagród

Informację o przyznaniu pierwszej nagrody otrzymasz za pomocą wiadomości przesłanej z adresu allekody@promocja.bnpparibas.pl na Twój adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym do 25 października 2023 roku. Wiadomość dotycząca drugiej nagrody zostanie przesłana do 20 listopada, a trzeciej do 22 grudnia 2023 roku.

Ważne! Do 26 listopada 2023 r. za pomocą otrzymanego mailem linka informującego o przyznaniu drugiej nagrody, uzupełnij dane do przekazania nagrody.

Pierwsza nagroda – 40 zł na Allegro trafi do Ciebie do końca października 2023 roku, z kolei nagrody gotówkowe zostaną przekazane do końca listopada i grudnia 2023 r.

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Warto poznać trzy pojęcia odpowiadające aktywnością, które należy wykonać w celu otrzymania nagrody.

Transakcja BLIK – transakcja zainicjowana przez Uczestnika i wykonana z Konta Osobistego z wykorzystaniem usługi BLIK, czyli usługi umożliwiającej składanie zleceń płatniczych przy użyciu kodów BLIK generowanych w Aplikacji mobilnej z usługą BLIK, z wyłączeniem przelewów BLIK na telefon oraz transakcji o kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do Regulaminu;

Przelew – polecenie przelewu środków z Konta Osobistego za pomocą Bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile), z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK, w tym Przelewów na telefon BLIK. Jednym słowem wykonaj po prostu zwykły przelew ELIXIR na kwotę min. 400 zł np. na swoje własne konto w innym banku.

Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj

Konto Otwarte na Ciebie to bezwarunkowe 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku bez karty. Do konta zamówić możemy jedną z trzech kart debetowych. Polecam tutaj Kartę Otwartą na Dzisiaj, prowadzoną za 0 zł po wykonaniu min. 3 płatności bezgotówkowych miesięcznie na dowolną kwotę.

Konto Otwarte na Ciebie z kartą Otwartą na Dzisiaj to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie Karty Otwartej na Dzisiaj po wykonaniu 3 płatności miesięcznie na dowolną kwotę, 1 logowanie do bankowości oraz wyrażone zgody marketingowe
  • 5 zł jeśli nie wykonasz żadnej płatności kartą
 • 0 zł za bankomaty przy oddziałach banku i bankomaty Planet Cash
 • 0 zł za wszystkie bankomaty do 26. roku życia
 • 0 zł za jedną wpłatę gotówki w oddziałach banku miesięcznie
 • 0 zł za bankomaty BNP Paribas i Global Alliance za granicą
Dokumenty:

Regulamin promocji „Alle kody”

Tabela opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Asa
Asa
7 miesięcy temu

Mam mejla z 15 września 2022 o zamknięciu konta w BNP. Czyli tak mocno na granicy wymaganych 12 miesięcy :). Da się jakoś upewnić, że łapię się na promocję?

Mariusz
Mariusz
6 miesięcy temu
Reply to  Asa

Pytanie czy to email informujący o dyspozycji (przyjęcia). Jeśli tak to 30 dni jeszcze na wypowiedzenie. Ja mam potwierdzenie 31.08.2022 więc konto zamknęło się z końcem września. Ciekawe czy 1.10 mi się uda założyć zatem konto online bo na kuriera to już czasu nie starczy 🙁

Co myślisz?

7% do 100 tys. zł: Konto Oszczędnościowe Profit w Banku Millennium [+ 500 zł na start za konto osobiste]

mKonto Intensive premia 2024

mKonto Intensive: 450 zł premii na start od mBank