w ,

8% do 250 tys. zł (konto oszczędnościowe i lokata) + 7,5% bez limitów w VeloBank! (+ 650 zł premii na start)

Lokata VeloBank maj 2023

VeloBank przedłużył promocyjne oprocentowanie 8% na Lokacie Mobilnej oraz Elastycznym Koncie Oszczędnościowym dając tym samym możliwość korzystnego ulokowania oszczędności na 8% w skali roku w dobie spadkującego oprocentowania w niemal wszystkich polskich bankach.

Zobacz też prześwietlenie promocji konta osobistego VeloBanku – VeloKonto z super łatwą premią 650 zł na start (600 zł w postaci 10% moneyback + 50 zł w programie poleceń + 100 zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile). Do tego świetnego rachunku założysz świetne konto oszczędnościowe na 8% + lokatę mobilną na 8% w skali roku + szeroką ofertę lokat lokat do 7,5% w skali roku.

Zobacz:

→ Prześwietlenie promocji: 650 zł na start za VeloKonto + 8% dla oszczędności

Lokata mobilna 8% na 2 miesiące w VeloBank

Lokata Mobilna na Start to obok Otwartego Konta Oszczędnościowego, druga opcja na ulokowanie oszczędności na 8% w skali roku na 2-miesięcznym depozycie.

Lokata Mobilna Na Start dostępna jest wyłącznie dla osób, które aktywują pierwszy profil w bankowości mobilnej i jednocześnie posiadają wyrażone zgody marketingowe.

Lokatę Mobilną na Start można założyć tylko raz w ciągu 30 dni od dnia aktywacji Bankowości Mobilnej. Ulokować na niej można kwotę od 1000 zł do 50 tys. zł. Nadwyżkę ponad tę kwotę polecam ulokować na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym również na 8% w skali roku.

Elastyczne Konto Oszczędnościowe na 8% do 200 tys. zł

Elastyczne Konto Oszczędnościowe w VeloBank to moim zdaniem najlepsze miejsce do ulokowania płynnych oszczędności na 8% w skali roku do wysokości 200 tys. zł.

Jeśli potrzebujecie ulokować wyższe kwoty, to w pierwszej kolejności polecam założenie drugiego konta dla małżonka (za każde konto otrzymacie 650 zł premii na start!). Oczywiście ta opcja nie jest dla wszystkich. Pozostałe osoby mogą skorzystać z oferty innych banków lub alternatywnie ulokować środki na 7,5% w skali roku na lokacie na nowe środki w VeloBank.

Obecna edycja 5/2023 promocji “Nowe Środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym” to 8% w skali roku dla nowych środków do 200 tys. zł przez okres 92 dni liczonych są od dnia wpłaty nowych środków na to konto (tj. dla nadwyżki ponad saldo w VeloBank w dniu 4 kwietnia 2023 r.).

Promocyjne odsetki wyliczane są codziennie na koniec dnia, a nasze środki możemy wpłacać i wypłacać w każdym momencie bez utraty odsetek, co jest dużą zaletą kont oszczędnościowych.

Do promocji możesz przystąpić do 1 czerwca 2023 roku.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać 8% na EKO?

Promocyjne oprocentowanie 8% w skali roku na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym przeznaczone jest dla osób posiadających wyrażone zgody marketingowe wobec działalności banku (zgody na marketing dla firm powiązanych kapitałowo / współpracujących nie są wymagane i polecam zostawić je odznaczone, aby nie otrzymywać niepotrzebnych ofert). Zgody marketingowe wobec banku możesz z kolei wycofać po zakończeniu promocji.

Promocja dostępna jest dla wszystkich: zarówno dla obecnych jak i nowych klientów VeloBanku, którzy posiadają lub założą VeloKonto i Elastyczne Konto Oszczędnościowe (EKO), a następnie ulokują na nim nowe środki do 1.06.2023 roku, tj. nadwyżkę ponad saldo ulokowane w VeloBank na dzień 4.04.2023 r.

Jak ulokować oszczędności na 8%?

 • Złóż wniosek online o VeloKonto z Elastycznym Kontem Oszczędnościowym na 8% [jeśli jeszcze go nie posiadasz] podając kod polecający otrzymany od znajomego za co otrzymasz dodatkowe 50 zł premii (możesz użyć naszego pewnego kodu: YP85YQ)
  • wyraź przy tym zgody marketingowe na rzecz banku (nie trzeba wyrażać zgód wobec podmiotów powiązanych). Zgody sprawdzisz w bankowości elektronicznej, możesz też je potwierdzić pisząc wiadomość do banku lub dzwoniąc na infolinię
 • Wpłać nowe środki do VeloBanku na Elastyczne Konto Oszczędnościowe 8% nie później niż do 1.06.2023 roku, które będą nadwyżką ponad saldo z dnia 4.04.2023 roku.

To wszystko! Środki wpłacone na Elastyczne Konto Oszczędnościowe do kwoty 200 tys. zł zostaną automatycznie objęte promocyjnym oprocentowaniem 8% w skali roku na okres 92 dni od dnia wpłaty.

Elastyczne Konto Oszczędnościowe w VeloBank to:

 • Oprocentowanie: 8% w skali roku
 • Kwota maksymalna: 200 tys. zł
 • Kapitalizacja: miesięczna, na koniec miesiąca
 • Dodatkowe warunki: nowe środki na dzień 4.04.2023 r.
 • Wpłata i wypłata środków bez utraty odsetek
 • 0 zł za przelewy na lokaty w Getin Bank
 • 0 zł za pierwszą wypłatę pieniędzy w miesiącu
  • 9 zł za kolejne wypłaty

→ Przejdź do: Konto oszczędnościowe na 8% w skali roku w Getin Bank

Lokata 7,5% na nowe środki w VeloBank

Jak wspomniałem powyżej, nadwyżkę ponad saldo 200 lub 250 tys. zł (jeśli skorzystamy dodatkowo z lokaty mobilnej na start) ulokować można na lokacie bankowej na nowe środki na 7,5% w skali roku na okres 2 miesięcy.

W ramach edycji 5/2023 oprocentowanie Lokaty na Nowe Środki wynosi odpowiednio:

 • 7,50% na 2 miesiące
 • 7,00% na 3 miesiące
 • 6,50% na 6 miesięcy

Lokatę na nowe środki na 7,5% w skali roku założycie do 18 maja 2023 roku.

Saldo nowych środków wyliczane jest wg salda posiadanych środków w VeloBank na koniec dnia 26.04.2023 roku.

>> Otwórz Lokatę 8% na Nowe Środki w VeloBank

VeloKonto w VeloBank

Aby założyć Elastyczne Konto Oszczędnościowe trzeba posiadać konto osobiste (VeloKonto). Jeśli nie chcesz zakładać konta to wciąż możesz skorzystać z oferty lokat na nowe środki, które to wymagają jedynie dostępu do bankowości elektronicznej.

Osobiście polecam jednak z czystym sercem założenia VeloKonta (teraz dodatkowo z premią do 750 zł na start), które będzie prowadzone całkowicie za darmo bez żadnych warunków, z kolei opcjonalna karta debetowa będzie prowadzona za darmo po wykonaniu nią co najmniej 5 płatności bezgotówkowych miesięcznie przy czym płatności te muszą zostać rozliczone w tym samym miesiącu (dlatego też nie polecam ich wykonywać w trzech ostatnich dniach miesiąca).

VeloKonto w VeloBank to:

 • 750 zł premii na start: (600 zł zwrotu na start + 50 zł w Programie Poleceń + 100 zł w Mastercard Bezcenne Chwile)
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku bankowego
 • 0 zł za obsługę karty pod warunkiem wykonania min. 5 płatności na dowolną kwotę
  • 7 zł w przeciwnym razie
 • bezwarunkowe 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów Planet Cash w Polsce
 • 0 zł za wypłaty gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce po wykonaniu 5 płatności kartą
 • 0 zł za wpłaty i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce za pomocą BLIK’a
 • 8% na EKO do 200 tys. zł
 • 8% na lokacie mobilnej na start do 50 tys. zł
 • 7,5% na lokacie na nowe środki bez limitów
Dokumenty:

Regulamin promocji “Nowe środki 8% na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym – edycja 5/2023”

Regulamin promocji “Lokata na nowe środki – edycja 5/2023”

Tabela oprocentowania

Tabela opłat i prowizji

0 0 głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Co myślisz?

480 zł za konto w Santander Bank Polska [+ 100 zł od Mastercard + 100 zł za konto dziecka + do 300 zł zwrotu za rachunki]

Ranking kont oszczędnościowych

Ranking kont oszczędnościowych na maj 2023 r.