w

400 zł premii w akcji „Projekt: Mikołajki” za założenie konta osobistego BNP Paribas

Mikołajki z BNP Paribas - nagroda 400 zł na start

Ruszyła kolejna promocja BNP Paribas z premią za założenie Darmowego konta osobistego i spełnienie warunków promocji. W ramach akcji „Projekt: Mikołajki” do zgarnięcia jest łatwe 400 zł premii (50 zł w bonie Allegro oraz 350 zł otrzymane przelewem na konto).

Konto Otwarte na Ciebie otwierane w promocji to bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie rachunku oraz 0 zł za kartę debetową Otwartą na Dziś wraz z wybranymi bankomatami po wykonaniu 3 płatności na dowolną kwotę. Zatem nic nie ryzykujesz, możesz tylko zyskać poświęcając nieco czasu.

Zobacz nową promocję Konta dla Ciebie:

→ Prześwietlenie akcji: 400 zł za konto BNP Paribas

400 zł w akcji „Projekt: Mikołajki”

„Projekt: Mikołajki” to nowa promocja konta osobistego BNP Paribas w ramach której otrzymamy 400 zł premii wypłaconej przelewem na konto za spełnienie warunków opisanych poniżej. Jest to najzwyczajniejsze używanie konta, wykonywanie czynności które każdy i tak wykonuje (płatności i przelewy).

Promocja będzie trwała do 16.12.2022 roku.

Nagroda 400 zł została podzielona na trzy części:

 • 50 zł premii w e-bonie Allegro za samo założenie konta i nadanie kodu PIN do karty
 • 175 zł premii w gotówce przelewem na konto za spełnienie trzech warunków w styczniu 2023 roku
 • 175 zł premii pieniężnej za spełnienie tych samych warunków w lutym 2023 roku
Dla kogo 400 zł w akcji „Projekt: Mikołajki”?

Projekt: Mikołajki to akcja przeznaczona dla osób, które od 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie posiadały konta osobistego w BNP Paribas.

Okres karencji jest więc bardzo krótki jak na promocje bankowe i daje możliwość zyskania kolejnych premii dawnym klientom banku.

Jak otrzymać 400 zł w akcji „Projekt: Mikołajki”?

 • Zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji nie później niż do 16.12.2022 r. zaznaczając znajdujące się tam oświadczenia
 • Następnie z wygenerowanego dla Ciebie linka na stronie akcji złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową (Karta Otwarta na Dzisiaj jest darmowa po wykonaniu 3 płatności miesięcznie)
  • Tutaj wystarczy już zaznaczyć tylko zaznaczyć wymagane oświadczenia
  • Konto założysz poprzez prosty wniosek online, a kartę debetową przywiezie Ci kurier
 • NAGRODA 1: 50 zł w bonie Allegro zostanie przyznana za aktywowanie konta poprzez nadanie kodu PIN do karty nie później niż do 31.12.2022 r.
  • aby o tym nie zapomnieć, najlepiej zrób to od razu po otrzymaniu karty
 • NAGRODA 2: 175 zł w gotówce otrzymasz za spełnienie powyższych warunków oraz dodatkowo 3 warunków w styczniu 2023 roku:
  • wykonanie min. 4 płatności kartą na dowolną kwotę
  • wykonanie transakcji BLIK na łączną kwotę min. 200 zł (w ten sposób zapłacisz niemal w każdym sklepie stacjonarnych i/lub sklepie online)
  • wykonanie min. 1 przelewu za pomocą bankowości internetowej
 • NAGRODA 3: 175 zł w gotówce otrzymasz za spełnienie wcześniejszych warunków oraz za trzy warunki aktywności w lutym 2023 roku, tj.:
  • wykonaj min. 4 płatności kartą na dowolną kwotę
  • wykonaj transakcje BLIK na łączną kwotę min. 200 zł (w ten sposób zapłacisz niemal w każdym sklepie stacjonarnych i/lub sklepie online)
  • wykonaj min. 1 przelew za pomocą bankowości internetowej
Przekazanie nagród

Wiadomość mailową o otrzymaniu pierwszej nagrody otrzymasz do 20 stycznia 2023 roku, o otrzymaniu drugiej nagrody do 17 lutego 2023 r., a o otrzymaniu trzeciej nagrody do 28 marca 2023 roku z adresu projektmikolajki@promocja.bnpparibas.pl.

Pierwszą nagrodę, 50 zł w bonie Allegro otrzymasz automatycznie do 31 stycznia 2023 roku na numer telefonu podany podczas rejestracji.

W celu odbioru II i III nagrody należy do 23 lutego 2023 roku zalogować się na stronie wskazanej w mailu otrzymanym od organizatora i uzupełnić numer konta otwartego w promocji, na które to organizator przeleje środki.

Nagrody zostaną przekazane Laureatom do ostatniego dnia miesiąca po otrzymaniu informacji od organizatora, tj. II nagroda do 28 lutego 2023 oraz III nagroda do 31 marca 2023 roku.

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Warto poznać trzy pojęcia odpowiadające aktywnością, które należy wykonać w celu otrzymania nagrody.

Transakcja bezgotówkowa kartą – transakcja bezgotówkowa wykonana w kraju lub za granicą dokonana za pomocą karty debetowej. Wyłączone są tutaj operacje dokonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media jak również transakcje wykonane w punktach posiadających kody MCC 7995 (kasyna), 8999 (usługi profesjonalne – Revolut), 6012 (instytucje finansowe), 6211 (brokerzy ubezpieczeniowi), 6051 (przekazy pieniężne), 4829 (internetowe przekazy pieniężne).

Transakcja BLIK – transakcja zainicjowana przez Uczestnika i wykonana z Konta Osobistego z wykorzystaniem usługi BLIK, czyli usługi umożliwiającej składanie zleceń płatniczych przy użyciu kodów BLIK generowanych w Aplikacji Mobilnej z usługą BLIK, z wyłączeniem transakcji o kodach MCC wymienionych powyżej

Przelew – polecenie przelewu środków z Konta Osobistego za pomocą Bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile), z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK;

Konto Otwarte na Ciebie + Karta Otwarta na Dzisiaj

Konto Otwarte na Ciebie to bezwarunkowe 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku bez karty.

Do konta możesz wybrać jedną z trzech kart debetowych: Kartę Otwartą na Dzisiaj, Kartę Otwartą na eŚwiat oraz Kartę Otwartą na Świat. Jeśli nie masz dużych wymagań, to polecam Ci Kartę Otwartą na Dzisiaj, prowadzoną za 0 zł po wykonaniu min. 3 płatności bezgotówkowych miesięcznie na dowolną kwotę.

Konto Otwarte na Ciebie z kartą Otwartą na Dzisiaj to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie Karty Otwartej na Dzisiaj po wykonaniu 3 płatności miesięcznie na dowolną kwotę
  • 5 zł jeśli nie wykonasz żadnej płatności kartą
 • 0 zł za bankomaty przy oddziałach banku i bankomaty Planet Cash
 • 0 zł za wszystkie bankomaty do 26. roku życia
 • 0 zł za jedną wpłatę gotówki w oddziałach banku miesięcznie
 • 0 zł za bankomaty BNP Paribas i Global Alliance za granicą
Dokumenty:

Regulamin promocji „Projekt: Mikołajki”

Tabela opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

8% do 400 tys. zł: Konto Oszczędnościowe Profit w Banku Millennium

Nawet 580 zł za konto w Santander Bank Polska [+ lokata 8% do 1 mln zł i do 300 zł zwrotu za rachunki]