w ,

7% do 400 tys. zł dla nowych środków: Konto Oszczędnościowe Profit w Banku Millennium

Konto Oszczędnościowe Profit w Banku Millennium na 7%

Bank Millennium właśnie ruszył z 43. edycją promocji Konta Oszczędnościowego Profit z wyższym oprocentowaniem 7% w skali roku dla nowych środków do 400 tys. zł. Jest to najpopularniejsza promocja tego typu dostępna już od lat i wciąż ciesząca się dużym zainteresowaniem.

Obecna edycja promocji została zakończona przed czasem, a w jej miejsce 7.11.2022 r. ruszyła nowa akcja z wyższym oprocentowaniem:

→ Zobacz aktualną promocję na 8% w Banku Millennium

7% do 400 tys. zł – Konto Oszczędnościowe Profit

43. edycja akcji „Nowe Środki na Koncie Oszczędnościowym Profit” nie przynosi nam żadnych zmian oprocentowania oszczędności – to nadal wynosi 7,0% w skali roku dla nowych środków do kwoty 400 tys. zł.

Oprocentowanie 7% w skali roku będzie obowiązywać przez nieco ponad 3 miesiące (100 dni) od pierwszego uznania Konta Oszczędnościowego Profit nowymi środkami. Wpłaty nowych środków można dokonać do 19 listopada 2022 roku.

Najważniejsza rzecz, o którą wszyscy pytają to z kolei dzień, w którym Bank Millennium dokonuje badania salda a tym samym wysokości nowych środków ulokowanych w tym banku. W 43. edycji nowe środki to nadwyżka ponad saldo wszystkich środków trzymanym w Banku Millennium na dzień 7 października 2022 roku.

Konto Oszczędnościowe Millennium – Oprocentowanie

Konto Oszczędnościowe Profit umożliwia dokonywanie dowolnej liczby zasileń powiększających saldo oszczędności, a tym samym wysokość promocyjnych odsetek.

Oprocentowanie konta oszczędnościowego Profit w Bank Millennium zależy od spełnienia warunku nowych środków (czyli nadpłaty ponad saldo na dzień 7.10.2022 r) oraz od ulokowanej kwoty oszczędności wg poniższej tabeli:

Kwota na Koncie ProfitOprocentowanie
Nowe środki do 400 tys. zł7,00%
„Stare” środki do 100 tys. zł1,25%
„Stare” środki od 100 tys. zł do 250 tys. zł1,50%
„Stare” środki od 250 tys. zł2,00%
Konta Oszczędnościowe Profit nie trzeba już raczej Wam przedstawiać. Dla tych, którzy jednak go nie znają wspomnę, że jest ono prowadzone za 0 zł. Wszystkie wpłaty są oczywiście darmowe.

Jeśli zaś chodzi o wypłaty z KO Profit, to za 0 zł możemy raz w miesiącu wypłacić na swoje konto osobiste w Banku Millennium. Przelewy na rachunki bankowe w innych bankach są już niestety płatne i wynoszą 7,50 zł lub 9,90 zł w zależności od tego, kiedy zostało założone Konto Oszczędnościowe Profit.

Dokumenty:

Regulamin promocji „Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit, edycja 43”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Rtr
Rtr
1 rok temu

Czy coś sie zmieniło w Milenium z tą promocją? U siebie w zakładce mam status : „Aktualnie nie trwa żadna promocja”

Co myślisz?

Premia do 1700 zł za Konto Biznes w Credit Agricole

450 zł premii na start w akcji „Konto z pasją” w BNP Paribas