w ,

6,5% do 400 tys. zł i 7% do 10 tys. zł na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym w Getin Bank

Elastyczne Konto Oszczędnościowe Getin Bank 6,5%

Getin Bank podwyższył oprocentowanie na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym z 6% na 6,5% w skali roku dla kwoty do 400 tys. zł dla nowych środków i okresu od 1 do 3 miesięcy. Dodatkowo można ulokować 10 tys. zł na 7% w skali roku spełniając warunek aktywności.

Przy okazji dodam, że w Getin Bank znajdziemy także lokatę na nowe środki na 7% w skali roku. Osoby, które wpłacą nowe środki do Getin Banku mają więc naprawdę świetny wybór. Sam właśnie wpłaciłem środki na opisywane dzisiaj Elastyczne Konto Oszczędnościowe.

Przypomnę też, że rodziny mogą przerzucać środki między kontem męża, żony i kontem wspólnym i w każdym z tym wypadków „nowe środki” liczone są osobno.

Aktualna promocja:

→ Przejdź do: 8% do 400 tys. zł na koncie oszczędnościowych w VeloBank

6,5% do 400 000 zł – Elastyczne Konto Oszczędnościowe

W 10. edycji promocji „Nowe Środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym” Getin Bank wypłaci aż 6,5% w skali roku do 400 tys. zł na okres do 3 miesięcy dla nowych środków ulokowanych w tym banku.

Promocyjne odsetki wyliczane są codziennie na koniec każdego dnia, dlatego też dokonując dopłat, nowe środki od razu dadzą dodatkowe odsetki. Taka elastyczność jest bardzo wygodna i korzystna.

Aby skorzystać z promocyjnego oprocentowania na nowe środki trzeba mieć wyrażone zgody marketingowe, które można wycofać po zakończeniu promocji.

Promocja dostępna jest dla nowych jak i obecnych klientów Getin Banku, którzy posiadają lub założą konto osobiste Proste Zasady wraz z Elastycznym Kontem Oszczędnościowym (EKO) a następnie ulokują nowe środki do 4 sierpnia 2022 roku. Przez nowe środki należy rozumieć nadwyżkę ponad saldo ulokowane w Getin Banku na dzień 19.07.2022 r.

Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez okres 3 miesięcy (92 dni) od wpłaty nowych środków na Elastyczne Konto Oszczędnościowe.

Jak ulokować środki na 6,5% do 400 tys. zł?

 • Jeśli jeszcze nie posiadasz konta osobistego w Getin Bank, to złóż wniosek online o konto Proste Zasady wraz z EKO na 6,5-7,0% w skali roku
  • wyraź przy tym zgody marketingowe na rzecz banku (nie trzeba wyrażać zgód wobec podmiotów powiązanych). Zgody sprawdzisz w bankowości elektronicznej, możesz też je potwierdzić pisząc wiadomość do banku lub dzwoniąc na infolinię
 • Następnie wpłać nowe środki do Getin Banku nie później niż do 4 sierpnia 2022 roku, które będą nadwyżką ponad saldo z dnia 19 lipca 2022 roku.

To wszystko! Środki wpłacone na Elastyczne Konto Oszczędnościowe do kwoty 400 000 zł zostaną automatycznie objęte oprocentowaniem 6,5% w skali roku na okres do 92 dni od ich wpłaty.

7% do 10 tys. zł za wpływy

Getin Bank postanowił dodatkowo zachęcić nowych klientów do założenia Konta Proste Zasady i spełniania dwóch prostych aktywności na tym koncie proponując podwyższone oprocentowanie do 7% w skali roku dla środków do 10 tys. zł na okres aż do 12 miesięcy!

Aby otrzymać promocyjne 7% w skali wystarczy w każdym miesiącu zapewnić wpływ na konto osobiste w wysokości min. 2000 zł. Co istotne, bez problemu może to być przelew z własnego konta w innym banku i środki te można od razu przelać z powrotem.

Promocja 7% na EKO dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego w Getin Banku od 1 września 2019 roku i założą Konto Proste Zasady do 30.09.2022 roku oraz wyrażą zgody marketingowe.

Elastyczne Konto Oszczędnościowe to:

 • Oprocentowanie / okres:
  • 6,5% w skali roku do 3 miesięcy
  • 7,0% w skali roku na 12 miesięcy
 • Kwota maksymalna:
  • 400 tys. zł dla nowych środków na 6,5%
  • 10 tys. zł za aktywność na 7%
 • Kapitalizacja: miesięczna, na koniec miesiąca
 • Wpłata i wypłata środków bez utraty odsetek
 • 0 zł za przelewy na lokaty w Getin Bank
 • 0 zł za pierwszą wypłatę pieniędzy w miesiącu
  • 9 zł za kolejne wypłaty
Zobacz też:

Konto Proste Zasady w Getin Bank

Konto Proste Zasady, które należy posiadać aby móc założyć Elastyczne Konto Oszczędnościowe prowadzone jest za darmo po spełnieniu prostego warunku aktywności, jakim jest wykonanie min. 5 płatności bezgotówkowych miesięcznie przy czym płatności te muszą zostać rozliczone w tym miesiącu (dlatego też nie polecam ich wykonywać w trzech ostatnich dniach miesiąca).

Za darmo otrzymujemy kartę debetową wraz z darmowymi bankomatami Planet Cash oraz wypłatą z wszystkich bankomatów za pomocą kodu BLIK.

Konto Proste Zasady to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta po wykonaniu 5 płatności kartą lub BLIKIEM
  • 9 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów Planet Cash w Polsce oraz za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce za pomocą wypłaty BLIK
 • 100 zł premii na start w Programie Mastercard Bezcenne Chwile
 • 7% na koncie oszczędnościowym
 • 7% na lokacie na nowe środki
Dokumenty:

Regulamin konta oszczędnościowego „Nowe środki na 6,5% do 400 tys. zł – edycja 10/2022”

Regulamin promocji „Lokata na nowe środki – edycja 11/2022”

Tabela opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

30 zł zwrotu z Picodi za zamówienie na Pyszne.pl (darmowe jedzenie)

Ranking lokat i kont oszczędnościowych – najlepsze lokaty na sierpień 2022 roku