w

Nawet 1050 zł premii za Darmowe konto firmowe w Nest Bank!

konto firmowe Nest Bank premia na start

Nest Bank jeszcze bardziej się rozpędza! W poprzedniej akcji zyskać można było 700 zł premii, natomiast obecnie jest to aż 1050 zł premii + jeszcze więcej za dalsze polecanie.

Obecna promocja to tak naprawdę dwie połączone akcje. Pierwsza organizowana przez Rankomat.pl a druga już przez sam Nest Bank, dzięki czemu zyskać można 350 zł od Organizatora, 300 zł od banku, 400 zł za terminal płatniczy oraz do 2300 zł za polecanie.

Promocja będzie trwała do 15 września 2022 roku. Zapraszam na opis aktualnej promocji konta firmowego Nest Bank:

Nawet 1650 zł za Darmowe konto dla firmy BIZnest w Nest Banku

BIZnest Konto z premią do 1050 zł

Po wielkim powrocie do grona banków promujących swoje produkty, Nest Bank wszedł od razu do ścisłej czołówki. Jeśli nie potrzebujesz terminala płatniczego to nadal możesz zyskać całkiem łatwe 650 zł premii w gotówce.

Jeśli szukasz całkowicie darmowego rachunku bankowego, to właśnie go znalazłeś/aś. Sam posiadam w Nest Banku dwa rachunki firmowe (dla JDG i dla spółki).

Za 0 zł otrzymujesz prowadzenia rachunku firmowego, prowadzenie karty debetowej, wypłaty z bankomatów Euronet, wypłaty i wpłaty BLIK ze wszystkich bankomatów oraz przelewy Elixir (w tym do ZUS i US). Jednym słowem wszystkie podstawowe usługi, z których korzysta się na co dzień.

Kto może otrzymać do 1050 zł z BIZnest Kontem?

Z promocji organizowanej przez Rankomat skorzystać mogą osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, spółki cywilne, spółki jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, fundacje lub stowarzyszenia.

Z kolei promocja organizowana przez bank ma dodatkowy wymóg nie posiadania konta firmowego w Nest Bank od 1 stycznia 2020 roku. Karencja wynosi więc nieco ponad 2,5 roku.

Posiadanie produktów dla klienta detalicznego, takich jak konto osobiste, konto oszczędnościowe, karta kredytowa, kredyt czy pożyczka osobista nie wyklucza Cię z promocji.

650 zł premii za wpływy i transakcje / przelewy

 • Zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji BIZnest Konta z BONUSEM i następnie na tej stronie złóż wniosek o BIZnest Konto wraz z kartą debetową (nie później niż do 31.08.2022 r. z uwagi, że akcja banku trwa do końca sierpnia) nie później
  • zaakceptuj regulamin promocji oraz wyraź zgody marketingowe na dostarczanie informacji marketingowych od banku za pośrednictwem SMS/MMS, telefonicznie, na maila oraz za pośrednictwem bankowości internetowej i mobilnej
  • Umowę podpisz nie później niż do 15.09.2022 roku
 • Pierwsze 50 zł na start otrzymasz za otwarcie konta oraz wykonanie min. 1 transakcji kartą do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta
 • 100 zł od Rankomat otrzymasz za zainstalowanie aplikacji mobilnej Nest Banku i zalogowanie się w niej nie później niż do 17 października 2022 roku
 • Kolejne 250 zł od Rankomat otrzymasz za wykonanie min. 3 przelewów na rachunku prowadzone w innych bankach również do 17 października 2022 roku
 • Kolejne 250 zł premii od Nest Banku (5 x 50 zł miesięcznie) otrzymasz za spełnienie dwóch warunków w pięciu kolejnych miesiącach kalendarzowych:
  • Zapewnisz wpływy na łączną kwotę min. 5000 zł (mogą to być wpływy od kontrahentów lub z Twojego konta w innym banku)
  • wykonasz 3 dowolne transakcje: przelew zewnętrzny, płatność kartą, płatność BLIK (czyli mogą to być 3 przelewy lub 2 przelewy i 1 płatność kartą, itd.)
Przekazanie nagród

Pierwsze 50 zł premii od Nest Banku otrzymasz do 20. dnia roboczego po miesiącu wykonania 1 transakcji kartą.

Aby otrzymać 350 zł od Rankomat należy do 3 listopada wypełnić formularz na stronie promocji podając w nim numer konta założonego w promocji. Wcześniej, do 27 października otrzymasz maila od Rankomat wraz z linkiem do tego formularza.

Kolejne 250 zł premii od Nest Bank (w pięciu premiach po 50 zł miesięcznie) otrzymasz do 20. dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu wykonania aktywności na koncie (wpływów na łączną kwotę 5 tys. zł oraz 3 transakcji kartą i/lub BLIKIEM i/lub przelewów zewnętrznych).

Przykład:

Wniosek o konto i umowę podpisujesz 26 lipca 2022 roku.

Pierwszą płatność kartą wykonujesz w sierpniu 2022 roku, za co otrzymasz 50 zł premii do 20-go dnia roboczego września.

Do 17 października instalujesz i aktywujesz aplikację mobilną Nest Banku oraz logujesz się w niej jak również wykonujesz min. 3 przelewy zewnętrzne na rachunki w innych bankach.

We wrześniu, październiku, listopadzie, grudniu 2022 r. oraz w styczniu 2023 r. spełniasz po dwa warunki aktywności (tj. wpływy na łączną kwotę min. 5000 zł oraz 3 transakcje). Za każdy miesiąc spełnienia tych warunków otrzymasz po 50 zł premii do 20-go dnia roboczego kolejnego miesiąca.

Do 400 zł premii za terminal płatniczy

Jeśli Twoja działalność gospodarcza wymaga posiadania terminala płatniczego, to Nest Bank przekaże Ci kolejne do 400 zł premii za podpisanie umowy i przyjęcie jednej płatności. Umowę o terminal można złożyć w programie Polska Bezgotówkowa. Po więcej informacji odnośnie warunków odsyłam do banku.

Sam wniosek o terminal należy założyć w terminie 30 dni od złożenia wniosku o konto, a następnie w ciągu kolejnych 60 dni od podpisania umowy przyjąć pierwszą płatność za jego pośrednictwem.

Wysokość premii uzależniona jest od okresu, na jaki podpiszesz umowę:

 • Umowa na 12 miesięcy: 100 zł premii
 • Umowa na 24 miesiące: 200 zł premii
 • Umowa na 36 miesięcy: 300 zł premii
 • Umowa na 48 miesięcy: 400 zł premii
BIZnest konto – prześwietlenie

konto firmowe Nest Bank zalety i opłaty

Na potrzeby promocji zakładamy świetny, w pełni darmowy rachunek bankowy, który sam posiadam od 2019 roku. Jeśli nie masz dużych wymagań co do niego i służyć Ci on będzie przede wszystkich do wykonywania i otrzymywania płatności (w tym w mechanizmie podzielonej płatności), to jest to rachunek dla Ciebie.

BIZnest Konto to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za wydanie i prowadzenie karty debetowej
 • 0 zł za wszystkie przelewy Elixir, w tym ZUS i US
 • 0 zł za wypłaty BLIK ze wszystkich bankomatów
 • 0 zł za wpłaty BLIK we wpłatomatach
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Euronet w Polsce
 • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach Eurobank
 • 0 zł za informacje mailowe o wpływach
Bankowość elektroniczna Nest Bank

Bankowość elektroniczna w Nest Bank jest intuicyjna i czytelna. Po zalogowaniu otrzymujemy dostęp do podstawowych funkcjonalności takich jak konta, płatności, oszczędności, karty czy kredytu. Od razi widzimy też wszystkie najważniejsze informacje, w tym saldo na rachunku oraz ostatnie transakcje:

Bankowość elektroniczna Nest Bank


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
villemo09
villemo09
1 rok temu

1. Czy osoba która chce założyć konto w promocji „BIZnest Konto z BONUSEM” będzie mieć pole do wpisania kodu poleceń?
Czy kod poleceń nie łączy się z tą promocją?

2.Czyli nie trzeba zakładać karty debetowej jeśli chce się zgarnąć tylko premie 350zl?

marcin
marcin
9 miesięcy temu

polec

Co myślisz?

Zgarnij kody 400 zł na Allegro za konto osobiste BNP Paribas [+7,1% dla oszczędności!]

Revolut: 200 zł premii do podziału w programie poleceń