w

450 zł za przetestowanie darmowego konta w BNP Paribas w akcji „Aktywni wiosną”

450 zł premii za konto BNP Paribas - Aktywni wiosną

Ruszyła nowa promocja konta osobistego w BNP Paribas z nagrodą w wysokości aż 450 zł na start! Aż 400 zł zostanie wypłacone w gotówce, a kolejne 50 zł w e-kodzie do sklepów Biedronka. Pierwsze 100 zł otrzymasz za samo zapewnienie wpływu na nowo założone konto.

Od razu dodam, że Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas to 0 zł za prowadzenie oraz 0 zł za kartę z wybranymi bankomatami po wykonaniu 3 płatności na dowolną kwotę (nawet za bułki). Całą premię otrzymasz natomiast za zwykłe korzystanie z konta. Sprawdź szczegóły poniżej.

Promocja będzie trwała do 31 maja 2022 roku lub do wyczerpania puli 3000 wniosków. Po tym czasie strona przestanie działać i nie będzie możliwości złożenia wniosku.

→ Odbierz 400 zł premii w aktualnej promocji konta BNP Paribas

450 zł na start w akcji „Aktywni wiosną”

W ramach akcji „Aktywni wiosną” otrzymamy aż 450 zł premii w gotówce dla nowych lub powracających klientów, którzy otworzą Darmowe Konto Otwarte na Ciebie i spełnią warunki promocji opisane poniżej.

Nagroda została podzielona na cztery części:

 • 100 zł w gotówce za zapewnienie wpływu/ów na łączną kwotę min. 300 zł
 • 150 zł w gotówce za transakcje blik i wpływ w lipcu
 • 150 zł w gotówce za płatności kartą i wpływ w sierpniu 2022 r.
 • 50 zł do Biedronki za spełnienie warunków do otrzymania trzech powyższych nagród

Poniżej znajdziesz instrukcję krok po kroku w celu otrzymania pełnej premii 450 zł.

Dla kogo łatwe 450 zł w akcji „Aktywni wiosną”?

Promocja „Aktywni wiosną” przeznaczona jest dla osób nieposiadających konta osobistego w BNP Paribas w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku.

Okres karencji jest zatem stosunkowo krótki i daje możliwość zyskania kolejnej premii dla dawnych klientów banku.

Jak przystąpić do akcji „Aktywni wiosną”?

 • Zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji nie później niż do 31.05.2022 r. zaznaczając wszystkie znajdujące się tam oświadczenia (zalecam wyłączenie wtyczek adBlock, aby nie było problemów z naliczeniem premii)
 • Następnie z wygenerowanego na tej stronie linka złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową (polecam wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj, darmową po 3 płatności miesięcznie) zaznaczając już tylko wymagane zgody
  • Samo konto założysz poprzez prosty wniosek online, a kartę debetową przywiezie Ci kurier (jest też opcja w pełni online, za pomocą wideoweryfikacji, jednak sprawia problemy)
 • Aktywuj konto nie później niż do 14.06.2022 r. poprzez nadanie kodu PIN do karty, którą przywiezie kurier. Jest to ważny krok, dlatego najlepiej zrobić to od razu po otrzymaniu karty

Teraz możesz przejść do spełnienia prostych warunków promocji.

Jak odebrać 450 zł premii w akcji „Aktywni wiosną”?

 • Pierwsze 100 zł w gotówce otrzymasz za aktywowanie konta (tj. nadanie kodu PIN do karty) oraz zapewnienie wpływu/ów na konto w łącznej wysokości min. 300 zł w czerwcu 2022 r.
 • Drugą nagrodę, 150 zł w gotówce otrzymasz za spełnienie dwóch warunków w lipcu 2022 roku:
  • wykonanie Transakcji BLIK na łączną kwotę min. 250 zł
  • zapewnienie wpływu/ów na łączną kwotę min. 1000 zł
 • Trzecią nagrodę, 150 zł w gotówce otrzymasz za spełnienie warunków do otrzymania I i II nagrody oraz dwóch dodatkowych warunków sierpniu 2022 roku:
  • wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 250 zł
  • zapewnienie wpływu/ów na łączną kwotę min. 1000 zł
 • Czwartą nagrodę, 50 zł do Biedronki otrzymasz za spełnienie warunków do otrzymania trzeciej nagrody

Zdobycie pełnej nagrody 450 zł nie wymaga od nas specjalnych wyrzeczeń. Wystarczy normalnie używać konta. Pamiętaj też, aby w każdym miesiącu wykonać trzy dowolne płatności kartą, aby była ona prowadzona za darmo.

Odbiór i przekazanie nagród

Do 20 lipca 2022 r. uczestnicy promocji otrzymają maila (przesłanego z adresu: aktywniwiosna@bnpparibasplus.pl) informującego o przyznaniu pierwszej nagrody.

Za pomocą otrzymanych w mailu danych nie później niż do 26 lipca 2022 roku, zaloguj się na stronie promocji i uzupełnij numer konta założonego w promocji (bez spacji), na które do 31 lipca otrzymasz pierwsze 100 zł w gotówce od Organizatora.

Jeśli o tym zapomnisz, to otrzymasz należną premię po uprzednim uzupełnieniu danych w późniejszym czasie (będziesz mieć na to czas aż do 14.05.2023 roku).

Informację o przyznaniu drugiej nagrody – 150 zł w gotówce otrzymasz do 26 sierpnia, trzeciej nagrody – 150 zł w gotówce do 26 września, natomiast czwartej nagrody do 26 października.

Premie będą wypłacone do końca miesiąca, w którym zostanie przesłana informacja o jej przyznaniu.

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Na koniec warto jeszcze poznać definicje pojęć: Transakcji BLIK (czyli zwykłej płatności w sklepie stacjonarnym lub w Internecie z wykorzystaniem kodu BLIK wygenerowanego w aplikacji mobilnej) oraz transakcji bezgotówkowej kartą oraz Wpływu na konto.

Transakcja BLIK – transakcja zainicjowana przez Uczestnika i wykonana z Konta Osobistego z wykorzystaniem usługi BLIK, czyli usługi umożliwiającej składanie zleceń płatniczych przy użyciu kodów BLIK generowanych w Aplikacji Mobilnej z usługą BLIK;

Transakcja bezgotówkowa kartą – transakcja bezgotówkowa wykonana w kraju lub za granicą dokonana za pomocą karty debetowej. Wyłączone są tutaj operacje dokonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media jak również transakcje wykonane w punktach posiadających kody MCC 7995 (kasyna), 8999 (usługi profesjonalne – Revolut), 6012 (instytucje finansowe), 6211 (brokerzy ubezpieczeniowi), 6051 (przekazy pieniężne), 4829 (internetowe przekazy pieniężne).

Wpływy – każdy wpływ środków na Konto Osobiste, z wyłączeniem wpływów pochodzących z:
a) własnych rachunków czy też pożyczek, kredytów w BNP Paribas (przelewy z konta w innym banku są OK)
c) wpłat gotówkowych

Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj

Konto Otwarte na Ciebie to bezwarunkowe 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku bez karty. Do konta zamówić możemy jedną z trzech kart debetowych. Polecam tutaj Kartę Otwartą na Dzisiaj, prowadzoną za 0 zł po wykonaniu min. 3 płatności bezgotówkowych miesięcznie na dowolną kwotę.

Konto Otwarte na Ciebie z kartą Otwartą na Dzisiaj to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie Karty Otwartej na Dzisiaj po wykonaniu 3 płatności miesięcznie na dowolną kwotę
  • 5 zł jeśli nie wykonasz żadnej płatności kartą
 • 0 zł za bankomaty przy oddziałach banku i bankomaty Planet Cash
 • 0 zł za wszystkie bankomaty do 26. roku życia
 • 0 zł za jedną wpłatę gotówki w oddziałach banku miesięcznie
 • 0 zł za bankomaty BNP Paribas i Global Alliance za granicą


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
villemo09
villemo09
2 lat temu

BNP PARIBAS:
„Transakcja BLIK – transakcja zainicjowana przez Uczestnika i wykonana z Konta Osobistego z wykorzystaniem usługi BLIK, czyli usługi umożliwiającej składanie zleceń płatniczych przy użyciu kodów BLIK generowanych w Aplikacji Mobilnej z usługą BLIK, z wyłączeniem transakcji o kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do Regulaminu”

WIKIPEDIA:
BLIK – Umożliwia użytkownikom smartfonów dokonywanie:
*płatności bezgotówkowych w sklepach stacjonarnych i internetowych,
*wypłacanie i wpłacanie gotówki w bankomatach,
*dokonywanie przelewów i generowanie czeków z cyfrowym kodem.

Czy nagrodę zapewnią tylko płatności blikiem w sklepach i internecie za zakupy?
Czy wypłata z bankomatu BLIKiem na kwotę 250zł lub zrobienie przelewu BLIKiem na telefon do kolegi na 250zł spełni warunki do odbioru nagrody?

Co myślisz?

Konto Alior Bank premia 400 zł na start

HIT! Rekordowe 400 zł premii za Konto Jakże Osobiste w Alior Bank [+ 100 zł od Mastercard i 240 zł zwrotu i 5% dla oszczędności]

Lokata 5,5% bez limitów i zakładania konta w Getin Bank