w

450 zł do Biedronki za założenie i przetestowanie Darmowego konta w BNP Paribas

Ruszyła nowa akcja banku BNP Paribas z nagrodą za założenie Darmowego konta osobistego i spełnienia warunków promocji w postaci bonów do Biedronki o wartości 450 zł! Pierwsze 150 zł otrzymasz za wykonanie 1 przelewu z nowo założonego konta.

Konto Otwarte na Ciebie otwierane w ramach promocji to 0 zł za prowadzenie konta prowadzenie karty oraz wybrane bankomaty po wykonaniu 3 płatności na dowolną kwotę (nawet za przysłowiowe bułki). Całą premię otrzymasz natomiast za zwykłe korzystanie z konta. Sprawdź szczegóły poniżej.

Po założeniu konta możesz też skorzystać z promocji karty kredytowej mamBONUS za którą otrzymasz obecnie aż 600 zł zwrotu!

→ Aktualna promocja: 400 zł w gotówce za konto BNP Paribas

450 zł na start w akcji „Grilluj z bankiem”

W promocji „Grilluj z bankiem” otrzymasz aż 450 zł premii w bonach do Biedronki za otwarcie Darmowego Konta Otwartego na Ciebie i spełnienie warunków promocji opisane poniżej.

Nagroda została podzielona na dwie części:

 • 150 zł do Biedronki za 1 przelew z bankowości elektronicznej
 • 300 zł do Biedronki za trzykrotne spełnienie warunków aktywności

Poniżej znajdziesz instrukcję krok po kroku w celu otrzymania pełnej premii 450 zł.

Dla kogo łatwe 450 zł w akcji „Grilluj z bankiem”?

Promocja „Grilluj z bankiem” przeznaczona jest dla osób nieposiadających konta osobistego w BNP Paribas w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku.

Okres karencji jest zatem stosunkowo krótki i daje możliwość zyskania kolejnej premii dla dawnych klientów banku.

Jak przystąpić do akcji „Grilluj z bankiem”?

 • Zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji nie później niż do 05.06.2022 r. zaznaczając wszystkie znajdujące się tam oświadczenia
 • Następnie z wygenerowanego tam linka złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową (polecam wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj, darmową po 3 płatności miesięcznie) zaznaczając już tylko wymagane zgody
  • Samo konto założysz poprzez prosty wniosek online, a kartę debetową przywiezie Ci kurier (jest też opcja w pełni online, za pomocą wideoweryfikacji, jednak sprawia problemy)
 • Aktywuj konto nie później niż do 19.06.2022 r. poprzez nadanie kodu PIN do karty, którą przywiezie kurier. Jest to ważny krok, dlatego najlepiej zrobić to od razu po otrzymaniu karty

Teraz możesz przejść do spełnienia prostych warunków promocji.

Jak odebrać 450 zł premii w akcji „Grilluj z bankiem”?

 • Pierwsze 150 zł do Biedronki otrzymasz za aktywowanie konta (tj. nadanie kodu PIN do karty) oraz wykonanie 1 przelewu z konta za pomocą bankowości elektronicznej w czerwcu 2022 r.
 • Drugą nagrodę, 300 zł do Biedronki otrzymasz za spełnienie trzech warunków w trzech kolejnych miesiącach (lipiec, sierpień i wrzesień)
  • wykonanie min. 5 przelewów za pomocą bankowości elektronicznej
  • zapewnienie wpływu/ów na łączną kwotę min. 1000 zł
  • wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę min. 250 zł

Jak widzisz zdobycie pełnej nagrody 450 zł do Biedronki nie wymaga nadzwyczajnej aktywności. Wystarczy najzwyczajniej używać nowo założonego konta.

Przekazanie nagród

Pierwszą nagrodę – 150 zł do Biedronki otrzymasz do końca lipca 2022 roku, natomiast drugą nagrodę – 300 zł do Biedronki otrzymasz do końca października 2022 roku poprzez wiadomość SMS na numer podany w rejestracji.

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Warto poznać trzy pojęcia odpowiadające aktywnością, które należy wykonać w celu otrzymania nagrody.

Przelew – polecenie przelewu środków z Konta Osobistego za pomocą Bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile), z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy24, Blue Media, BLIK i tym podobnych

Transakcja bezgotówkowa kartą – transakcja bezgotówkowa wykonana w kraju lub za granicą dokonana za pomocą karty debetowej. Wyłączone są tutaj operacje dokonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media jak również transakcje wykonane w punktach posiadających kody MCC 7995 (kasyna), 8999 (usługi profesjonalne – Revolut), 6012 (instytucje finansowe), 6211 (brokerzy ubezpieczeniowi), 6051 (przekazy pieniężne), 4829 (internetowe przekazy pieniężne).

Wpływy – każdy wpływ środków na Konto Osobiste, z wyłączeniem wpływów pochodzących z:
a) własnych rachunków czy też pożyczek, kredytów w BNP Paribas (przelewy z konta w innym banku są OK)
c) wpłat gotówkowych

Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj

Konto Otwarte na Ciebie to bezwarunkowe 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku bez karty. Do konta zamówić możemy jedną z trzech kart debetowych. Polecam tutaj Kartę Otwartą na Dzisiaj, prowadzoną za 0 zł po wykonaniu min. 3 płatności bezgotówkowych miesięcznie na dowolną kwotę.

Konto Otwarte na Ciebie z kartą Otwartą na Dzisiaj to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie Karty Otwartej na Dzisiaj po wykonaniu 3 płatności miesięcznie na dowolną kwotę
  • 5 zł jeśli nie wykonasz żadnej płatności kartą
 • 0 zł za bankomaty przy oddziałach banku i bankomaty Planet Cash
 • 0 zł za wszystkie bankomaty do 26. roku życia
 • 0 zł za jedną wpłatę gotówki w oddziałach banku miesięcznie
 • 0 zł za bankomaty BNP Paribas i Global Alliance za granicą


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Ranking lokat i kont oszczędnościowych – najlepsze lokaty na maj 2022 roku

Money Mania: Rekordowe 500 zł premii za eKonto osobiste w mBank