w

400 zł (150 do Douglas + 250 zł przelewem) za konto BNP Paribas

BNP Paribas - Konto w marcu

Ruszyła kolejna świetna promocja banku BNP Paribas z wysoką premią w wysokości 400 zł za założenie Darmowego konta osobistego i spełnienie warunków promocji. Premia podzielona jest na dwie części – 150 zł do Douglas oraz 250 zł przelewem na konto.

Premię możesz powiększyć o kolejne 300 zł na Allegro za założenie karty kredytowej mamBONUS, która będzie prowadzona bez opłat przez okres 12 miesięcy, przy czym nie musisz karty trzymać tak długo. Tym samym, w obu tych promocjach do zgarnięcia jest aż 700 zł!

Promocja będzie trwała do 1 kwietnia 2022 r. lub do wyczerpania puli 3000 wniosków. Po tym czasie na stronie akcji pojawi się informacja i nie będzie już możliwości złożenia wniosku.

400 zł za konto BNP Paribas (150 zł do Douglas + 250 zł przelewem)

Bank BNP Paribas w ramach akcji „Konto w marcu” przekaże aż 400 zł premii w zamian za założenie Konta Otwartego na Ciebie i spełnienie warunków promocji. Nagroda podzielona jest na dwie części: 150 zł w e-bonach do Douglas oraz 250 zł przelewem na konto.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji „Konto w marcu” możesz skorzystać, jeśli w okresie 12 miesięcy przed przystąpieniem do niej nie posiadałaś/eś konta osobistego w BNP Paribas. Jeśli nie pamiętasz, kiedy Twoje konto zostało zamknięte, to zadzwoń na infolinię banku pod numerem +48 500 990 500 w celu potwierdzenia tego faktu, a następnie koniecznie załóż konto przez stronę promocji, aby uzyskać nagrody.

Jak przystąpić do promocji „Konto w marcu”?

 • Zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji do 1.04.2022 r. zaznaczając znajdujące się tam oświadczenia i ewentualnie załączając zdjęcie konkursowe, którego tematem jest hasło „Rowerem przez świat”
 • Następnie również do 1.04.2022 r. z wygenerowanego dla Ciebie na stronie promocji linku złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową zaznaczając już tylko wymagane zgody (polecam wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj, darmową po 3 płatności miesięcznie).
  • Konto możesz założyć wygodnie online, a kartę debetową przywiezie Ci kurier
 • W ciągu 7 dni od od otrzymania karty debetowej nadaj jej kod PIN (jednak nie później niż do 18.04.2022 r.)

Teraz możesz przejść do spełnienia warunków promocji.

Jak odebrać 400 zł w akcji „Konto w marcu”?

 • Pierwsze 50 zł do Douglas otrzymasz za założenie konta, nadanie kodu PIN do karty oraz spełnienie dwóch prostych warunków w kwietniu 2022 roku:
  • Wykonanie 2 płatności kartą (pamiętaj, aby zrobić 3 płatności dla zwolnienia z opłaty za kartę)
  • Wykonanie 1 przelewu zewnętrznego za pomocą bankowości elektronicznej (np. na własne konto w innym banku)
 • Drugą nagrodę, 100 zł do Douglas otrzymasz za spełnienie powyższych warunków oraz trzech warunków w maju 2022 roku:
  • wykonanie 4 płatności bezgotówkowych kartą
  • wykonanie 2 przelewów zewnętrznych z konta poprzez bankowość elektroniczną
  • zapewnij wpływy na łączną kwotę min. 500 zł
 • Trzecią nagrodę, 250 zł w gotówce otrzymasz za spełnienie warunków do otrzymania poprzednich nagród oraz trzech poniższych warunków w czerwcu 2022 roku:
  • wykonanie min. 6 transakcji bezgotówkowych kartą
  • wykonanie min. 2 przelewów zewnętrznych przez bankowość elektroniczną
  • zapewnienie wpływów na konto na łączną kwotę min. 1000 zł
Odbiór i przekazanie nagród

Do 27 maja 2022 r. otrzymasz maila (przesłanego z adresu: kontowmarcu@bnpparibasplus.pl) informującego o przyznaniu pierwszej nagrody w wysokości 50 zł do Douglas.

Do 31 maja otrzymasz pierwszy bon o wartości 50 zł do Douglas, drugi bon do 30 czerwca 2022 roku.

Bardzo ważne! Aby otrzymać trzecią nagrodę, 250 zł w gotówce, trzeba zadziałać.

Do 18 lipca 2022 roku otrzymasz maila od organizatora informującego o przyznaniu trzeciej nagrody wraz z danymi do logowania na stronie promocji.

Za pomocą otrzymanych danych nie później niż do 25 lipca 2022 roku, zaloguj się na stronie promocji i uzupełnij numer konta założonego w promocji (bez spacji), na które otrzymasz 250 zł w gotówce od Organizatora.

Jeśli nie zrobisz tego w wyznaczonym terminie, to wciąż będziesz mógł/mogła otrzymać premię po uprzednim uzupełnieniu danych w późniejszym czasie (aż do 18.04.2023 roku).

250 zł w gotówce otrzymasz do 31 lipca 2022 roku.

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Warto jeszcze przeczytać definicje Przelewu, Transakcji Bezgotówkowej oraz Wpływu, jakie należy wykonać w ramach promocji

Przelew – jest to polecenie przelewu środków z Konta Osobistego za pomocą Bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile), z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych;

Transakcja bezgotówkowa – jest to operacja bezgotówkowa wykonana za pomocą karty debetowej, polegająca na dokonaniu płatności za towary lub usługi w punktach handlowo – usługowych, w tym także transakcja dokonywana bez fizycznego przedstawienia karty, w szczególności transakcja
internetowa, zamówienia telefoniczne lub pocztowe, z wyłączeniem operacji dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay) oraz transakcji o kodach MCC 7995 (kasyna), 8999 (usługi profesjonalne – Revolut), 6012 (instytucje finansowe), 6211 (brokerzy ubezpieczeniowi), 6051 (przekazy pieniężne), 4829 (internetowe przekazy pieniężne).

Jednym słowem płacimy kartą w sklepie lub online za pomocą Google Pay / Apple Pay, aby taka płatność została uznana. Unikamy przy tym „ułatwiaczy” jak np. Revolut, DiPocket, itd.

Wpływ – jest to każdy wpływ środków na Konto Osobiste, z wyłączeniem wpływów, pochodzących z:
a) innych naszych rachunków prowadzonych przez BNP Paribas
b) rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez BNP Paribas
c) wpłat gotówkowych

Tutaj najprościej zrobić zwykły przelew z własnego konta w innym banku.

Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj

Konto Otwarte na Ciebie to bezwarunkowe 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku bankowego. Do rachunku możesz założyć jedną z trzech kart. Polecana Karta Otwarta na Dzisiaj będzie prowadzona za 0 zł po wykonaniu nią min. 3 płatności bezgotówkowych miesięcznie, co jest bardzo prostym warunkiem.

Konto Otwarte na Ciebie z kartą Otwartą na Dzisiaj to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie Karty Otwartej na Dzisiaj po wykonaniu 3 płatności miesięcznie na dowolną kwotę
  • 5 zł jeśli nie wykonasz żadnej płatności kartą
 • 0 zł za bankomaty przy oddziałach banku i bankomaty Planet Cash
  • 0 zł za wszystkie bankomaty do 26. roku życia
 • 0 zł za jedną wpłatę gotówki w oddziałach banku miesięcznie
 • 0 zł za bankomaty BNP Paribas i Global Alliance za granicą
Dokumenty:

Regulamin promocji „Konto w marcu”

Tabela opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Waldek
Waldek
2 lat temu

Doładowanie Revoluta/SkyCash będzie ok?

Magda
Magda
2 lat temu

Bojkot BNP Paribas. Dalej działają w Rosji.

Co myślisz?

Ranking lokat i kont oszczędnościowych – najlepsze lokaty na marzec 2022 roku

480 zł na start za Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska [+2,5% dla chętnych]