w

Bonus 60 zł z Twisto + 60 zł za polecenie

Twisto bonus 60 zł

Dzisiaj chciałbym odświeżyć dobrze znaną i lubianą promocję Twisto, w ramach której do zgarnięcia jest super łatwe 60 zł premii na start za samo otwarcie darmowego konta online.

Nowi użytkownicy Twisto będą mieli dodatkowo okazję to bezpłatnego przetestowania planu Twisto Space przez okres 3 miesięcy. Po tym czasie możesz przejść na bezpłatny plan Twisto Online lub zrezygnować z Twisto jeśli nie będzie on spełniał Twoich wymagań.

Po założeniu konta Twisto możesz je polecić kolejnej osobie, np. komuś znajomemu, za co oboje otrzymacie po 60 zł premii.

Promocja zakończona dzień po opublikowaniu wpisu 🙁

60 zł premii za kartę Twisto

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów Twisto, tj. z promocji mogą skorzystać wyłącznie osoby pełnoletnie, które wcześniej nie korzystały z usług Twisto. Twisto niestety nie pozwala dawnym klientom na ponowne skorzystanie z promocji.

Jeśli nie znasz jeszcze Twisto to krótko powiem, że działa ono na podobnej zasadzie co karty kredytowe. Po otwarciu konta otrzymujesz od Twisto limit kredytowy, z którego możesz korzystać za pomocą płatności Twisto lub płatności wydaną kartą Twisto / przez Google Pay / Apple Pay.

Po zakończeniu każdego miesiąca otrzymasz na maila wyciąg i do 14-go dnia kolejnego miesiąca będziesz mieć czas, aby zapłacić wykorzystaną w poprzednim miesiącu kwotę nie ponosząc żadnych kosztów dokonanych zakupów i odroczonej za nie płatności.

Jak otrzymać 60 zł na start z Twisto?

  • Wypełnij dedykowany wniosek promocyjny. Po podaniu adresu email i hasła zobaczysz informację o kodzie o wartości 60 zł:
  • W trakcje wypełniania wniosku:
    • Zaakceptuj regulamin promocji
    • Wyraź zgodę na kontakt w celach marketingowych (w tym na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną)
    • Możesz wybrać plan Twisto Space darmowy na okres 3 miesięcy dzięki któremu otrzymasz kartę fizyczną, którą łatwiej będziesz mógł / mogła wykorzystać przyznany bonus 60 zł (przed upływem 3 miesięcy po prostu z niego zrezygnuj aby nie ponosić żadnych opłat (plan Space kosztuje 9,99 zł miesięcznie). Jeśli nie chcesz tego robić, to możesz od razu wybrać bezpłatny plan Online, który pozwoli Ci na wykorzystanie bonusu w sklepach online za pomocą karty wirtualnej Twisto
  • Zaraz po pozytywnej weryfikacji konta otrzymasz na swoje konto bonus w wysokości 60 pkt o równowartości 60 zł
Jak wykorzystać bonus 60 zł od Twisto?

Otrzymane punkty możesz wykorzystać zaraz po ich przyznaniu. W tym celu dokonaj dowolnych zakupów za pomocą karty Twisto (jeśli wybierzesz plan Space) lub płatności online kartą wirtualną Twisto.

Dla uproszczenia przyjmijmy, że Twój zakup jest na kwotę powyżej 60 zł. Po około 3 dniach transakcja zostanie rozliczona i możesz przejść do jej spłaty za pomocą przyznanych punktów. Możesz też poczekać do otrzymania miesięcznego wyciągu i po zalogowaniu na konto Twisto wybrania spłaty za pomocą punktów Twisto. Jeśli punkty nie wystarczą na spłatę, to resztę kwoty możesz zapłacić wygodnie za pomocą BLIKA lub przelewu.

To wszystko. Teraz możesz zdecydować, czy usługi Twisto są dla Ciebie przydatne i taka opóźniona zapłata za towary przyda Ci się w przyszłości. Jeśli tak, to warto przejść na darmowy plan i korzystać z wirtualnej karty Twisto w razie potrzeby.

Twisto – opłaty

Konto Twisto Online jest prowadzone za 0 zł wraz z wirtualną kartą wirtualną umożliwiającą dokonywanie płatności w sklepach online. Taka karta daje Ci możliwość odroczonej zapłaty za wcześniej wykonane zakupy do 15-go dnia miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności.

Na start możesz też skorzystać z Planu Space, który otrzymasz za darmo na okres 3 miesięcy. Przed upływem tego czasu możesz zmienić plan Twisto na darmowy Online. Taki plan Space da Ci z kolei możliwość wykonywania płatności również w sklepach stacjonarnych (za darmo przez okres 3 miesięcy).

Porównanie planów Twisto Online vs Twisto Space

Twisto Plan Free Plan Space

Za korzystanie z usług Twisto zapłacisz dopiero wtedy, kiedy nie spłacisz wykorzystanej w poprzednim miesiącu kwoty do 14-go dnia miesiąca po miesiącu płatności z Twisto.

Awaryjnie możesz też skorzystać np. z odroczenia zapłaty 90% wykorzystanej kwoty o kolejny miesiąc, co będzie Cię kosztowało 4,5%, tj. 4,50 zł za każde wydane 100 zł.

Dokumenty:

Regulamin programu poleceń

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
2 lat temu

Hej. Niestety z tego linka w artykule nie ma 60, tylko 30. Widzę taki oto komunikat: „Kod promocyjny o wartości 30 punktów został aktywowany”

Co myślisz?

Aż 555 zł za Konto dla Ciebie w Credit Agricole + 3% dla chętnych

HIT! Super łatwe 300 zł za Konto Alior Bank + 2% dla oszczędności