w

400 zł do Biedronki za założenie karty Simplicty w Citibank [+200 zł dla chętnych]

Karta kredytowa Citi Simplicity 400 zł do Biedronki

Citibank ruszył z nową promocją karty kredytowej Citi Simplicity z jeszcze wyższą premią w wysokości 400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka za jej założenie i spełnienie całkiem prostych warunków.

Zaletą promocji jest też to, że w prosty sposób można uniknąć wszelkich opłat i cieszyć się nagrodą w wysokości 400 zł do Biedronki.

Jeśli nie posiadasz jeszcze w pełni Darmowego konta Citibank, to obecnie możesz zgarnąć kolejne 270 zł premii za CitiKonto.

Promocja karty z bonem do Biedronki potrwa do 14.04.2022 roku.

→ Przejdź do: 400 zł do Biedronki za kartę Citibank

400 zł w bonach do sklepów Biedronka

Nowa promocja Citibanku ma co najmniej dwie zalety. Pierwsza to wyższa premia (400 zł vs 300 zł). Druga to krótszy o rok okres karencji. Z nowej promocji karty kredytowej Citi Simplicity z premią 400 zł do Biedronki możesz skorzystać, jeśli od 1 stycznia 2020 roku nie posiadasz żadnej głównej karty kredytowej Citibank.

Dodatkowo, aby otrzymać kartę trzeba spełnić warunki finansowe:

 • Wiek: minimum 18 lat
 • Dochód netto: minimum 1200 zł,
 • Zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;
 • Osoby prowadzące działalność gospodarczą: min. 2 lata prowadzenia działalności i dochód netto min. 2500 zł
Jak otrzymać 400 zł do Biedronki?

 • Wypełnij dedykowany wniosek na stronie promocji o kartę kredytową Citi Simplicity wyrażając znajdujące się tam zgody
  • We wniosku załącz dokument potwierdzający dochody lub możesz to zrobić później w ciągu 10 dni od wypełnienia wniosku na stronie banku „przesyłanie dokumentów„. Ważne aby o tym nie zapomnieć
 • Po otrzymaniu karty, aktywuj ją za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile lub bankowości Citibank Online nie później niż do końca 1 miesiąca po miesiącu zawarcia umowy
 • Nie później niż do końca 3 miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 1000 zł (mogą to być płatności w sklepach stacjonarnych lub w internecie)
  • Możesz podzielić te płatności na trzy miesiące jednocześnie spełniając warunek do zwolnienia z opłaty za prowadzenie karty wykonując płatności na min. 300 zł / mc.
Z powyższych płatności wyłączone są transakcje szczególne takie jak:

wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych 

Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych

Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie (np. Revolut, DiPocket)

Nagroda i jej przekazanie

O przyznaniu nagrody laureaci zostaną powiadomieni za pomocą informacji w bankowości elektronicznej do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Samą nagrodę otrzymamy w ten sam sposób w ciągu 60 dni od momentu otrzymania powyższej wiadomości. Bon do Biedronki zachowa ważność przez okres 6 miesięcy od przyznania.

Ważne, aby do momentu przekazania nagrody nie wypowiadać umowy o kartę.

Voucher do Biedronki jest 13-cyfrowym kodem, który należy podać kasjerowi podczas zakupów. Możesz wykorzystać na raz lub na raty aż do pełnego wykorzystania kwoty 400 zł.

Przykład:

Umowę o kartę podpisujesz w grudniu 2021 r. Po jej otrzymaniu aktywuj kartę nie później niż do końca stycznia logując się w bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej..

Po aktywacji karty wykonaj nią płatności na łączną kwotę min. 1000 zł nie później niż do końca marca 2022 roku.

Możesz je dokonać na raz lub w częściach. Masz tutaj pełną dowolność. Jeśli chcesz uniknąć opłat to możesz wykonać te płatności po ok. 340 zł w styczniu, lutym i marcu 2022 roku.

To wszystko! Możesz się cieszyć nagrodą. Po jej otrzymaniu możesz zdecydować, co zrobić z kartą.

Karta kredytowa Citi Simplicity – RRSO 0% lub 14,20%

Karta kredytowa Citi Simplicity

Przy reklamach karty kredytowej znajdziesz informacje o RRSO równym 14,20%. Informacja ta musi być podawana przez bank, aby poinformować klientów o całkowitym koszcie kredytu, jaki ten może zapłacić nie spłacając karty kredytowej w całości w terminie określonym na wyciągu (w tzw. okresie bezodsetkowym), który w przypadku tej karty wynosi nawet do 56 dni.

Tych kosztów unikniemy w prosty sposób spłacając kartę w całości w okresie bezodsetkowym wskazanym na wyciągu karty. Jeśli na wyciągu zobaczysz dajmy na to kwotę 420 zł, to taką też kwotę musisz przelać na rachunek wskazany do spłaty karty w terminie określonym na wyciągu. W takim wypadku nie poniesiesz żadnych kosztów za korzystanie z pieniędzy bank na karcie. Więcej na ten temat znajdziesz poradniku działania karty kredytowej.

W przeciwnym razie, za korzystanie z pieniędzy banku naliczone zostaną odsetki, które mogą wynieść do 14,20% (RRSO). Ważne, aby za pomocą karty kredytowej Citibank nie doładowywać portfeli elektronicznych, w tym Revolut, ponieważ bank z tego tytułu pobiera dodatkowe opłaty.

Karta Citi Simplicity dla uczestników promocji będzie prowadzona za 0 zł przez pierwszy rok pod warunkiem wykonania nią płatności na minimum 300 zł w każdym okresie rozliczeniowym. Po roku ten próg ulegnie zwiększeniu na 1000 zł, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby go negocjować po kilku miesiącach (bank często idzie tutaj klientom na rękę – wystarczy telefon na infolinię lub złożenie wypowiedzenia przed upływem 11 miesiąca).

Ostatnia moja rada jest taka, aby nie aktywować płatnej usługi CitiPhone.

Karta Citi Simplicity to:

 • 0 zł miesięcznie przez pierwszy rok za prowadzenie karty wykonując płatności na kwotę min. 300 zł w okresie rozliczeniowym
  • 12 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za powiadomienia SMS (CitiAlerts) w wersji premium
 • 0% przez okres do 56 dni (okres bezodsetkowy)
 • Program zniżkowy
 • Program Mastercard Bezcenne Chwile
 • 400 zł do Biedronki na start
Dokumenty / linki:

Regulamin promocji „400 zł do Biedronki z kartą Citibank”

Tabela opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] 400 zł do Biedronki w najpopularniejszej akcji Citibank […]

Marcin
Marcin
2 lat temu

Dostałem taką ofertę:

Gorąca oferta na zimę!
Odbierz voucher 60 zł do Allegro – wystarczy, że rozłożysz 1 transakcję z karty kredytowej na min. 300 zł na raty.
Ta edycja oferty ważna tylko do 1.02, RRSO 12,13%

Co myślisz?

200 zł za otwarcie rachunku IKZE w UNIQA + do 3029 zł lub 2019 zł oszczędności w podatku

Lokata na 2% lub Elastyczne Konto Oszczędnościowe na 1,7% w Getin Bank