w

Karta Visa Impresja z premią 300 zł na start + 600 zł moneyback rocznie w Banku Millennium

Karta kredytowa Millennium z nagrodą 300 zł

Bank Millennium ruszył z wakacyjną promocją karty kredytowej Visa Impresja z premią 300 zł do wydania przez Google Pay / Apple Pay oraz Moneyback do 600 zł rocznie.

Jeśli nie masz jeszcze konta osobistego, to w bardzo prosty sposób możesz zgarnąć na start 300 zł premii lub 400 zł za konto z kontem dziecka i prostymi warunkami zwolnienia z opłat.

Promocja karty kredytowej potrwa do 31 sierpnia 2021 r.

→ Przejdź do: 300 zł lub 400 zł za konto osobiste Millennium

300 zł do sklepów online + 12 miesięcy bez opłat

W nowej promocji karty kredytowej Impresja „Lato z kartą Visa” do zgarnięcia jest łatwe 300 zł premii w postaci dwóch eKart podarunkowych Goodie o wartości 150 zł każda. Kartami tymi bez problemów zapłacimy we wszystkich sklepach internetowych / sklepach stacjonarnych w Polsce za pomocą płatności Google Pay / Apple Pay.

Uczestnicy promocji będą również zwolnieni z opłaty za prowadzenie karty na 12 miesięcy po wykonaniu zaledwie 1 płatności kartą miesięcznie.

Jednym słowem, nie ryzykując nic zyskujemy całkiem pokaźną premię na start nie ponosząc przy tym żadnych kosztów.

Mądrze korzystając z karty Visa Impresja (tj. spłacając całą wykorzystaną kwotę w okresie bezodsetkowym wskazanym na comiesięcznym wyciągu z karty) otrzymamy dodatkowo możliwość skorzystania z darmowej odroczonej płatności, a przed upływem roku możesz po prostu kartę zamknąć lub negocjować z bankiem zniesienie opłaty na kolejny rok.

Karta kredytowa Visa Impresja to również 5% moneyback (max. 50 zł miesięcznie i 600 zł rocznie) w sklepach 25 partnerów banku.

Kto może otrzymać 300 zł?

Zasady uczestnictwa w promocji karty kredytowej Millennium pozostały bez zmian. Z akcji skorzystać mogą osoby, które od dnia 1 stycznia 2019 roku nie posiadają żadnej karty kredytowej Millennium. Okres karencji wynosi więc około 2,5 roku.

Nagroda

Nagrodą są 2 eKody cyfrowe do aplikacji Goodie o wartości 150 zł każdy (łącznie 300 zł). Środki te można wydać za pomocą płatności Google Pay / Apple Pay (online i zbliżeniowo w sklepach stacjonarnych), czyli w zasadzie we wszystkich sklepach w Polsce.

Aby otrzymać 300 zł za kartę Visa Impresja:

  • Złóż wniosek o kartę kredytową Visa Impresja z limitem min. 3000 zł za bankowości elektronicznej Millenet (Oferta -> Nowa karta kredytowa) lub przez aplikację mobilną Millennium nie później niż do 31 sierpnia 2021 r.
    • wyraź przy tym zgody marketingowe na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną, otrzymywanie dopasowanych informacji handlowych oraz informacji handlowych firm współpracujących z bankiem
  • W każdym z 3 kolejnych miesięcy po miesiącu wydania karty (tj. dla kart wydanych w lipcu od sierpnia do października lub dla kart wydanych w sierpniu od września do listopada 2021 r.) wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 350 zł, które nie zostaną zwrócone.
    • Za spełnienie tego warunku w trzech miesiącach otrzymasz pierwsze 150 zł premii
  • Przez trzy kolejne miesiące ponownie wykonaj płatności kartą na kwotę min. 350 zł / miesięcznie (tj. dla kart wydanych w lipcu od listopada do stycznia lub dla kart wydanych w sierpniu od grudnia 2021 r. do lutego 2022 r.)
    • Za spełnienie tego warunku w trzech kolejnych miesiącach otrzymasz drugie 150 zł premii (łącznie 300 zł)
  • Kartę utrzymaj do dnia otrzymania ostatniej nagrody

Każdy z 2 kodów otrzymasz za pomocą wiadomości SMS do końca miesiąca po miesiącu wykonania wymaganych płatności. Kod ten należy wpisać w aplikacji mobilnej Goodie w polu „Użyj kodu” (wewnątrz zakładki „Więcej” lub „Profil” w zależności od wersji aplikacji) lub na mobilnej stronie internetowej www.goodie.pl/kody.

Kod można aktywować w ciągu 60 dni od jego otrzymania za pomocą wiadomości SMS. Sama eKarta Goodie będzie natomiast ważna przez okres 12 miesięcy od jej aktywacji w aplikacji.

Karta kredytowa Visa Impresja – krótkie prześwietlenie

Karta kredytowa Visa Impresja to 0 zł za prowadzenie karty przez 12 miesięcy po wykonaniu tą kartą co najmniej 1 płatności miesięcznie. W kolejnym roku, karta będzie prowadzona za darmo po wykonaniu nią min. 5 płatności miesięcznie.

600 zł zwrotu rocznie za zakupy kartą Impresja

Karta Millennium Visa Impresja to także 5% zwrotu za zakupy w wybranych sklepach. Maksymalnie można zgarnąć 50 zł zwrotu miesięcznie i 600 zł w ciągu roku. Zwrot otrzymasz na rachunek karty kredytowej na początku kolejnego miesiąca po miesiącu wykonania premiowanych transakcji.

5% zwrotu otrzymamy za zakupy kartą Impresja w następujących sklepach: Apart, Empik, TravelPlanet.pl, Cinema City, Smyk, Deichmann, Inter Cars, Sony Centre, Sephora, Venezia, Baldinini, Coccinelle, FrancescoBiasia, MaxMara, Marella, Pollini, FrancescoBiasia, PennyBlack, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara, Zara Home oraz Uterque.

Millennium Impresja 5% Moneybac
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

100 zł do Empik.com za 2 płatności BLIKiem dla klientów PKO BP

Nawet 400 zł za Konto 360° i Konto 360° Junior w Banku Millennium