w

Nawet 500 zł za konto w Credit Agricole + 1,5% dla oszczędności

Konto Credit Agricole 500 zł

Ruszyła najlepsza od lat promocja banku Credit Agricole z premią za założenie konta osobistego + 1,5% dla oszczędności na Rachunku Oszczędzam. Do zgarnięcia tym razem jest aż do 500 zł!

Pierwsze 50 zł otrzymamy za otwarcie konta i wpływ 300 zł na konto. Kolejne 450 zł otrzymamy w postaci moneyback za płatności kartą.

>> Zobacz aktualną edycję promocji Konta Credit Agricole z premią 555 zł

Kto może otrzymać do 500 zł za konto Credit Agricole?

Promocja przeznaczona jest dla osób które spełniają jeden prosty warunek: od 31.03.2018 roku nie posiadają konta osobistego Credit Agricole.

Nie ma już dodatkowego wymogu nie korzystania z innych promcocji konta Credit Agricole w przeszłości, co jest świetną wiadomością dla nas, wyjadaczy wisienek!

Promocja nie łączy się z innych akcjami promocyjnymi, w tym z programem poleceń banku.

500 zł za konto Credit Agricole

Jak już wspomniałem na wstępie, premia podzielona jest na dwie części. Pierwsze 50 zł otrzymamy już za samo założenie konta osobistego przez stronę promocji i następnie zapewnienie wpływu w wysokości min. 300 zł.

Drugą część premii w wysokości 50 zł, 150 zł lub 450 zł otrzymamy już w zależności od liczby wykonanych transakcji kartą. Sami tutaj dokonujemy wyboru wariantu promocji.

Jak otrzymać 500 zł za konto Credit Agricole?

 • Przejdź na dedykowaną stronę promocji i wypełnij wniosek o Konto dla Ciebie wybierając wyciągi elektroniczne, wyrażając zgody marketingowe
 • Aktywuj dostęp do konta za pomocą bankowości elektronicznej CA24 ebank lub CA24 Mobile
 • Do końca miesiąca po miesiącu otwarcia konta zasil je kwotą min. 300 zł
  • Gdy sprawdzamy wpływ na konto, nie bierzemy pod uwagę przelewów pomiędzy Twoimi rachunkami. Dotyczy to także przelewów z innych kont, które prowadzimy lub rachunków w innych bankach, których jesteś posiadaczem, współposiadaczem lub pełnisz wobec nich rolę pełnomocnika. Wpływ musi więc być wykonany od innej osoby (np. od kogoś z rodziny)
 • Wybierz jeden z trzech wariantów promocji z premią do 450 zł za płatności kartą
Premia łącznaCzas wypłaty premiiMax. miesięczna premiaWarunek wypłaty premii
50 zł6 miesięcy8,35 złMin. 3 płatności miesięcznie
150 zł12 miesięcy12,50 złMin. 5 płatności miesięcznie
450 zł18 miesięcy25,00 złMin. 10 płatności / mc

Premia w ramach drugiej części promocji będzie wypłacana przez okres 6, 12 lub 18 miesięcy w postaci 3% moneyback. Maksymalnie otrzymać można 25 zł premii wydając miesięcznie kwotę 833,34 zł. W wariancie 12-miesięcznych maksymalną premię 12,50 zł miesięcznie otrzymamy wydając 416,67 zł miesięcznie, a w wariancie 6-miesięcznym premię 8,35 zł otrzymamy wydając 278,34 zł.

Premia nie zostanie naliczona za płatności wykonane w zakładach bukmacherskich, kasynach, instytucjach finansowych (np. Revolut), u brokerów ubezpieczeniowych czy też za przekazy pieniężne posiadających kod MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829.

Bez problemów zwrot zostanie natomiast przekazany za normalne płatności za towary i usługi.

Zwrot zostanie przekazany na rachunek bankowych do końca miesiąca po miesiącu wykonania płatności. Pierwszym miesiącem, w którym należy wykonywać płatności jest pierwszy pełny miesiąc następujący po miesiącu otwarcia konta.

Rachunek Oszczędzam na 1,5%

Zaletą promocji jest też możliwość ulokowania oszczędności na wyższy procent. Promocyjne oprocentowanie na Rachunku Oszczędzam wyniesie 1,5% w skali roku.

1,5% na Rachunku Oszczędzam będzie obowiązywało przez okres 3 miesięcy od otwarcia konta dla kwoty do 20 000 zł pod warunkiem udzielenia zgód marketingowych niezbędnych jednocześnie do otrzymania premii za konto osobiste.

Odsetki na rachunku zostaną dopisane po zakończeniu kwartału, czyli na koniec okresu promocji. Pierwsza wypłata z rachunku będzie darmowa, kolejne to koszt 10 zł.

Konto dla Ciebie – krótkie prześwietlenie

Konto dla Ciebie to dwa proste warunki zwalniające z podstawowych opłat za prowadzenie konta i karty. Są nimi zapewnienie wpływów min. 1000 zł miesięcznie oraz dokonania minimum 1 płatności kartą. Tutaj już liczą się wpływy z własnych kont z innych banków.

Konto dla Ciebie to:

 • 0 zł za prowadzenie konta pod warunkiem dokonywania wpływów min. 1000 zł i wykonania 1 płatności kartą miesięcznie
 • 0 zł za kartę (po spełnieniu tych samych warunków)
 • 0 zł za wypłaty gotówki z pozostałych bankomatów po spełnienie warunków jw.
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów w placówkach bezwarunkowo
 • 0 zł za wypłaty gotówki z użyciem kodu BLIK
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Co najmniej 300 zł za Konto 360° w Banku Millennium [+300 za kartę]

Nawet 800 zł z kartą kredytową Visa Silver Akcja Pajacyk / Visa Platinum w Santander Bank Polska