w

Premia 350 zł na zakupy w Biedronce od BNP Paribas

Premia na zakupy BNP Paribas 350 zł

BNP Paribas ruszył z nową promocją „Premia na zakupy” w ramach której zgarnąć można łatwe 350 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. Warunkiem będzie założenie i przetestowanie Darmowego konta osobistego spełniając niewygórowane warunki promocji opisane poniżej.

Zakładając to darmowe konto BNP Paribas nie ryzykujesz nic zgarniając 350 zł na zakupy w Biedronce i przy okazji sprawdzając czy konto osobiste w BNP Paribas nie będzie lepsze od Twojego aktualnego konta (i tańsze!). Jeśli jednak nie przypadnie Ci ono do gusty to bez problemów możesz je zamknąć po otrzymaniu nagród.

Promocja trwa do 10 marca 2021 r. lub do wyczerpania puli 3000 rejestracji w promocji. Po tym czasie strona przestanie działać i nie będzie możliwości złożenia wniosku.

→ Odbierz 350 zł na zakupy w Biedronce od BNP Paribas

Kto może skorzystać z promocji?

Warunki są podobne do poprzednich akcji. Z promocji możesz skorzystać jeśli w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o konto nie posiadałeś/aś konta w BNP Paribas.

Warto dodać, że posiadanie samej karty kredytowej BNP Paribas nie wyklucza z udziału w promocji. Jeśli jej nie masz, to za jej założenie możesz zgarnąć kolejne 200 zł premii do Carrefour 🙂

350 zł do Biedronki w akcji „Premia na zakupy”

Nowa akcja konta BNP Paribas to 350 zł premii podzielonej na trzy części:

 • 50 zł do Biedronki za 1 przelew w marcu
 • 150 zł do Biedronki za 3 proste warunki w kwietniu
 • 150 zł do Biedronki za te same warunki spełnione w maju

Poniżej znajdziesz instrukcję krok po kroku, dzięki której zgarniesz pełną premią w wysokości 350 zł do Biedronki.

Przystąpienie do promocji

 • Do 10 marca 2021 r. zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji akceptując regulamin promocji oraz akceptując znajdujące się tam zgody
 • Po potwierdzeniu rejestracji i ponownym przejściu na stronę promocji złoż wniosek o Konto BNP Paribas wraz z kartą (polecam Kartę Otwartą na Dzisiaj – darmową po 1 płatności miesięcznie)
  • Konto założysz na dwa sposoby, poprzez wniosek tradycyjny potwierdzony SMS’em lub w aplikacji mobilnej GOMobile
 • Do 24 marca 2021 roku aktywuj konto poprzez nadanie kodu PIN do karty (!!!), którą dostarczy Ci kurier
 • Aby otrzymać pierwsze 50 zł do Biedronki wykonaj w marcu co najmniej 1 przelew na dowolną kwotę z konta BNO Paribas za pomocą bankowości elektronicznej (wykonaj też jedną płatność kartą, aby za nią nie zapłacić)
 • Drugą nagrodę, 150 zł do Biedronki otrzymasz za trzy warunki spełnione w kwietniu 2021 r.:
  • Zapewnij Wpływy na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł (mogą to być np. dwa przelewy po 500 zł wysyłane w tą i z powrotem)
  • Ponownie wykonaj 1 przelew z konta BNP Paribas (możesz nawet tego samego dnia przelać z powrotem 1000 zł, który trzeba wpłacić w marcu)
  • Wykonaj min. 4 Transakcje BLIK (płacąc np. w Biedronce, na Allegro, czy innym sklepie stacjonarnym lub online)
 • Trzecią nagrodę, 100 zł do Biedronki otrzymasz za ponowienie tych samych trzech warunków w maju 2021 r.
  • Wykonanie 4 płatności BLIK
  • Zapewnienie wpływów na łączną kwotę min. 1000 zł
  • Wykonanie jednego przelewu z konta

Do 22 kwietnia 2021 r. otrzymasz informację o przyznaniu pierwszej nagrody z adresu premianazakupy@bnpparibasplus.pl. Do 25 maja otrzymasz informację o drugiej nagrodzie a do 25 czerwca o trzeciej.

Same nagrody zostaną natomiast przekazane do końca miesiąca, w którym otrzymasz informację o ich przyznaniu za pomocą wiadomości SMS przekazanej na numer telefonu podany w formularzu rejestracyjnym.

Nagrodą jest kod alfanumeryczny, który podaje się kasjerowi podczas płatności. Kod ten może być wykorzystany w całości lub w częściach podczas kilku mniejszych zakupów.

Co jeszcze trzeba wiedzieć?

 1. Przelew – to zwykły przelew zewnętrzny (Elixir) wykonany przez bankowość elektroniczną lub z aplikacji mobilnej. Możesz nawet przelać 1 zł na swoje konto w innym banku.
 2. Wpływ – każdy wpływ środków na konto z wyłączeniem wpłat gotówkowych i wpływów z innych kont uczestnika w banku BNP Paribas (przelewy z kont w innych bankach kwalifikują się do otrzymania premii).
 3. Transakcja BLIK – transakcja zainicjowana przez Klienta i wykonana z wykorzystaniem usługi BLIK, czyli usługi umożliwiającej składanie zleceń płatniczych przy użyciu Kodów BLIK generowanych w Aplikacji Mobilnej GOmobile z usługą BLIK, z wyłączeniem innych możliwych do wykonania operacji, takich jak wypłata środków z bankomatów, przelew BLIK itp;
Konto BNP Paribas z kartą za 0 zł po 1 płatności miesięcznie

Konto Otwarte na Ciebie jest prowadzone za bezwarunkowe 0 zł. Natomiast na cele promocji założyć należy jeszcze kartę debetową. Najlepsza będzie tutaj Karta Otwarta na Dzisiaj prowadzona również za 0 zł po wykonaniu nią zaledwie 1 płatności miesięcznie.

Konto Otwarte na Ciebie to:

 • 0 zł za prowadzenie rachunku
 • 0 zł za kartę debetową po wykonaniu 1 transakcji miesięcznie
  • 3 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za bankomaty przy oddziałach banku i bankomaty Planet Cash 0 zł za wszystkie bankomaty do 26. roku życia
  • 5 zł za pozostałe bankomaty
 • 0 zł za bankomaty BNP Paribas i Global Alliance za granicą
 • 0 zł za jedną wpłatę miesięcznie gotówki w oddziałach banku miesięcznie
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
villemo09@wp.pl
villemo09@wp.pl
3 lat temu

Czy ktoś dostał maila o przyznanie bonusu od BNP za edycję promocji „choinkowe szaleństwo”? Do 18.02 mają wysłać mailem, póki co cisza… ?

Darek M. W.
3 lat temu

Znając życie to będzie dzisiaj popołudniu 🙂
Sprawdź dobrze skrzynkę pocztową.

Co myślisz?

720 zł moneyback / 240 zł rocznie z Darmową kartą Citibank-BP Motokarta [4% moneyback]

Nawet 3300 zł za Konto Firmowe Godne Polecenia w Santander!