w

Wow! Aż 100 zł (6400 punktów) za rejestrację karty Alior Banku w Mastercard Bezcenne Chwile

Alior Bank Bezcenne Chwile

Alior Bank wspólnie z Mastercard ruszyli z jeszcze lepszą promocją programu lojalnościowego Bezcenne Chwile w ramach którego otrzymamy 6800 punktów na start o wartości 100 zł!

Tak świetnej oferty na start jeszcze nie było w przypadku kart debetowych w żadnym banku. 6800 punktów będziemy mogli wymienić na vouchery o wartości 100 zł do wykorzystania u partnerów programu, np. w RTV Euro AGD, Circle K, Decathlon, itd.

Promocja będzie trwała do 31 grudnia 2020 r. lub do wyczerpania puli 7179 nagród.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja przeznaczona jest zarówno dla nowych jak i obecnych klientów Alior Banku posiadających w tym banku karty debetowe lub kredytowe z logo Mastercard.

Oczywiście w promocji będą brały tylko karty, które wcześniej nie zostały zarejestrowane w programie Mastercard Bezcenne Chwile.

Na tą chwilę nie wiadomo jeszcze, czy rejestracja jednej karty wyklucza nas z promocji przy rejestracji innej karty (np. karty kredytowej). Pewne jest natomiast to, że z promocji można skorzystać tylko jeden raz. Ja właśnie zamówiłem kartę do swojego konta. Zobaczymy co z tego wyjdzie 😉

6800 punktów Bezcenne Chwile o wartości 100 zł na start z Alior Bank

Punkty na start o wartości 100 zł to nie lada gratka dla łowców promocji. Tak wysoka i łatwa premia to rzadkość w ostatnich czasach.

6800 promocyjnych punktów otrzymamy za rejestrację karty Mastercard w programie Bezcenne Chwile i wykonanie nią 5 płatności w dowolnych sklepach stacjonarnych lub online w ciągu 30 dni od przystąpienia do programu.

Jak otrzymać 6800 punktów?

  • Do 31.12.2020 r. zarejestruj kartę Mastercard Alior Banku w programie Bezcenne Chwile. W tym celu zaloguj się w bankowości elektronicznej Alior Banku -> wybierz swoje konto -> Karty -> w części „Informacje o karcie” znajdziesz możliwość przystąpienia do programu
    • Rejestrując kartą należy wyrazić zgody marketingowe do co najmniej jednego kanału kontaktu (email lub numer telefonu)
  • Rejestracja Twojej karty może zająć do 14 dni roboczych.
    • Po pozytywnej rejestracji będzie można po prostu zalogować się na stronie programu (niestety nie jest przysyłany żadnej mail informujący o rejestracji)
  • W terminie 30 dni od przystąpienia do programu (czyli od otwarcia konta w programie Bezcenne Chwile), wykonaj min. 5 płatności kartą na dowolną kwotę w dowolnych sklepach stacjonarnych lub internetowych

Tak proste promocje to pozycja obowiązkowa dla każdego posiadacza konta i karty w Alior Banku. Tego po prostu nie można nie wykorzystać 🙂

Nagroda zostanie udostępniona na koncie w programie Bezcenne Chwile w ciągu 15 dni roboczych od momentu spełnienia powyższych warunków (tj. wykonania piątej płatności po zarejestrowaniu przez Mastercard karty w programie).

Punkty zachowają swoją ważność przez okres 2 miesięcy od przyznania. W tym czasie możesz je wykorzystać na nagrody w programie bądź też wymienić na vouchery, które będą ważne przez kolejnych kilka – kilkanaście miesięcy.

Uwaga!

Transakcje quasi-cash, doładowania portfeli elektronicznych i transakcje związane z grami losowymi, w tym m.in. transakcje o następujących kodach MCC nie będą brane pod uwagę na potrzeby promocji: 4829, 6010, 6011, 6012, 6050, 6051 oraz 6540.

Dokumenty:

Regulamin promocji „6800 punktów powitalnych z Alior Bank”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Adam Sikorski
Adam Sikorski
3 lat temu

Dzień dobry.
Czy ktoś jest w posiadaniu kontaktu reklamacyjnego do Mastercard priceless? (najlepiej mailowego)
Infolinia to nieporozumienie.Zamiast dwóch voucherów otrzymałem jeden.Punkty wyczyszczone 6800 a na mailu tylko voucher o wartości 50zł ( 3400pkt) Czy może reklamować u partnera (karta Alior) Dziękuję.

Co myślisz?

200 zł za Konto 360° lub 300 zł za konto i lokatę strukturyzowaną

350 zł za Konto Jakie Chcę + 50 zł za każde dziecko (+ lokata 1,5%)