w

100 zł – 200 zł w gotówce za darmową pożyczkę LoanMe w BlueBonus IX (RRSO 0%)

Darmowa pożyczka Loan Me z premią 100 zł

Ruszyła IX edycja promocji BlueBonus w ramach której do zgarnięcia jest od 100 zł do 200 zł premii za wzięcie darmowej pierwszej pożyczki w serwisie LoanMe.

Promocje BlueBonus mają za sobą różną przeszłość 😉 Pierwsza akcja okazała się wielkim sukcesem i zarówno pożyczki jak i premie były przekazywane bardzo sprawnie.

Później trafił się mniej wiarygodny partner i pojawiły się problemy w uzyskaniu pożyczki. Mam nadzieję, że po wcześniejszych doświadczeniach BlueBonus przygotowało akcję z solidnym partnerem i akcja LoanMe okaże się kolejnym sukcesem.

Promocja będzie trałą w okresie od 11 września do 31 października 2020 r.

100 zł – 200 zł w gotówce za darmową pożyczkę w LoanMe na 3000 zł


W ramach akcji BlueBonus IX otrzymamy gwarantowaną nagrodę w postaci premii gotówkowej 100 zł – 200 zł na dowolny cel przelanej na podany przez nas numer konta. Wysokość premii po zmianach regulaminu została uzależniona od wysokości pożyczki i wynosi odpowiednio:

 • 100 zł premii za pożyczkę od 3000 zł
 • 150 zł za pożyczkę od 4000 zł
 • 200 zł za pożyczkę od 5000 zł

Trzeba przyznać jest spółka Cloud Services należąca do grupy Blue Media obsługuje promocje jak i wypłaty premii naprawdę sprawnie.

W obecnej edycji mamy do czynienia z nowym partnerem akcji, dzięki czemu uczestnicy poprzednich edycji akcji mogą ponownie wziąć udział w promocji i zgarnąć kolejną premię 200 zł 😉

Kto może skorzystać z promocji?  

Aby skorzystać z akcji BlueBonus IX należy być pełnoletnią osobą posiadającą dochody, która nigdy wcześniej nie była klientem serwisu LoanMe (aby skorzystać z promocji „Darmowa pierwsza pożyczka” trzeba być nowym klientem serwisu).

Nagroda – 100 zł – 200 zł w gotówce

Nagrodą w promocji jest kwota w wysokości od 100 zł do 200 zł przekazana przez organizatora akcji „BlueBonus IX” na podane konto bankowe w terminie nie dłuższym niż 30 dni od zakończenia promocji (tj. licząc od 31.10.2020 r.) czyli do dnia 30 listopada 2020 roku.

Darmowa pożyczka w LoanMe to:

 • Kwota pożyczki: od 3000 zł do 6000 zł
 • Okres pożyczki: 5 tygodni
 • Oprocentowanie: 0%
 • Prowizja: 0%
 • RRSO: 0%
 • Całkowity koszt pożyczki: 0 zł
 • Wymagane dodatkowe ubezpieczenie: brak
Jak otrzymać 100 zł – 200 zł za pożyczkę LoanMe?

Cały proces wnioskowania o darmową pożyczkę powinien Ci zająć kilkanaście minut. Po jej otrzymaniu wystarczy pamiętać o spłacie (nie później niż w terminem określonym na umowie oraz nie wcześniej niż po 14 dniach oddajemy pożyczkę zgodnie z umową).

Aby otrzymać 100 zł w BlueBonus IX:

 • Do 31.10.2020 r. zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji (lub zaloguj jeśli posiadasz już konto) zaznaczając znajdujące się tam zgody, a rejestrację potwierdź kliknięciem w link aktywacyjny
 • Po kliknięciu zostaniesz ponownie przeniesiony/ona na stronę promocji, gdzie ustawisz hasło i będziesz mieć możliwość przejścia do partnera Smart Pożyczka klikając „Przejdź do promocji”:
 • Po przekierowaniu na stronę LoanMe kliknij przycisk na górze „Wniosek o pożyczkę” i wypełnij wniosek o pierwszą darmową pożyczkę (RRSO 0% na okres do 5 tygodniu na kwotę od 3000 zł do 6000 zł):
  • Wybierz kwotę pożyczki min. 3000 zł, aby otrzymać 100 zł premii
  • Wybierz kwotę min. 4000 zł, aby otrzymać 150 zł premii
  • Wybierz kwotę 5000 – 6000 zł, aby otrzymać 200 zł premii
  • Możesz też skorzystać z suwaka, ustawić kwotę pożyczki na 5000 zł i okres spłaty na 5 tygodni i użyć przycisku „Zamów kontakt”
 • Otrzymaj pozytywną decyzję o przyznaniu pożyczki z możliwością skorzystania z Pożyczki ze zwrotem kosztów
 • Pożyczkę utrzymaj przez okres co najmniej 14 dni i spłać ją w terminie widocznym na umowie pożyczki.

Po potwierdzeniu otrzymania pożyczki i jej utrzymania przez okres minimum 14 dni, BlueBonus najpewniej wyśle Ci maila z informacją o zakwalifikowaniu się do promocji.

Wymagane będzie zalogowanie się do panelu BlueBonus i uzupełnienia numer konta przechodząc kolejno „Twój profil” -> „Edytuj dane”.

Nagroda zostanie przekazana na podane konto nie później niż do 30 listopada 2020 roku.

Uwaga!

Promocja przeznaczona jest dla osób odpowiedzialnych i uważnych, które będą miały z czego spłacić pożyczkę w umownym terminie. W przeciwnym razie, koszty pożyczki będą znacznie wyższe niż biorąc podobną pożyczkę w jakimkolwiek banku.

Jakie są warunki darmowej pożyczki LoanMe?

Do skorzystania z Oferty uprawniony jest Pożyczkobiorca, który po raz pierwszy otrzymuje Pożyczkę w LoanMe, otrzymał pozytywną ocenę zdolności kredytowej klasyfikującą do otrzymania pożyczki na warunkach promocyjnych i dokonał terminowej spłaty Pożyczki zgodnie z otrzymanym harmonogramem spłat, czyli najdalej ostatniego dnia zapadalności Pożyczki, poprzez spłatę na rachunek bankowy Pożyczkodawcy podany na Umowie Pożyczki.

W powyższym zapisie mamy zapis „otrzymał pozytywną ocenę zdolności kredytowej klasyfikującą do otrzymania pożyczki na warunkach promocyjnych”.

Mam nadzieję, że nie ma tutaj jakieś potencjalnego haczyka, że ocena ryzyka nie pozwala nam na skorzystanie z pożyczki na warunkach promocyjnych. Pamiętajcie, że macie prawo do odstąpienia od umowy pożyczki bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów w terminie 14 dni od zawarcia umowy.

Dokumenty:

Regulamin promocji Blue Bonus IX z LoanMe

Regulamin promocji „Pierwsza pożyczka za 0 zł”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Maciek
Maciek
3 lat temu

Cześć , czy to jeszcze działa ? Bo wypełniłem wniosek , zadzwoniła Pani i tylko 500 zł mają bez kosztów… Nic nie wiedziała o takiej promocji

Darek M. W.
3 lat temu
Reply to  Maciek

Zadałem pytanie do BlueBonus. Dam znać jak odpiszą.

Maciek
Maciek
3 lat temu
Reply to  Darek M. W.

Też ich o to zapytałem – póki co bez odpowiedzi 🙁

Co myślisz?

300 zł na Allegro za kartę Millennium z 5% moneyback (do 760 zł zwrotu rocznie) oraz nawet 290 zł za konto

50 zł kieszonkowego dla dziecka z PeoPay KIDS w Banku Pekao (+2% dla chętnych)