w

Nowość! Konto firmowe w Banku Millennium z premią do 500 zł (+220 zł za konto osobiste i 60 zł za konto dziecka)

Konto Firmowe Mój Biznes Bank Millennium

Bank Millennium ruszył z pierwszą promocją konta firmowego Mój Biznes z premią do 500 zł na start.

Jeśli wykorzystaliście już promocje kont firmowych w innych bankach, to macie okazję do zgarnięcia kolejnej łatwej premii za przetestowanie konta firmowego.

Jeśli nie masz jeszcze konta osobistego, to możesz zgarnąć kolejne 220 zł premii za konto, 300 zł za kartę kredytową z 5% moneyback oraz 60 zł za każde konto dziecka.

Promocja trwa do 31 sierpnia 2020 r.

Odbierz nawet 500 zł na swój biznes

Bank Millennium podzielił premię na dwie części.

Premię w wysokości 200 zł otrzymamy w zamian za spełnienie dwóch prostych warunków w trzech kolejnych miesiącach kalendarzowych tj., we wrześniu, październiku oraz w listopadzie 2020 r.

Dodatkową premię w wysokości 300 zł otrzymamy z kolei za podpisanie umowy o terminal płatniczy oraz przyjęcie za jego pomocą płatności w wysokości min. 1000 zł do końca listopada 2020 r.

Kto może skorzystać z promocji konta firmowego Millennium?

Z promocji mogą skorzystać przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEIDG.

Dodatkowo nie można było w ciągu ostatniego roku być stroną jakiejkolwiek umowy o produkt firmowy (konto, leasing). Z kolei posiadanie konta osobistego nie wyklucza ze skorzystania z promocji konta firmowego.

Jak otrzymać 200 zł + 300 zł za konto firmowe Millennium?

 • Do 31 sierpnia 2020 r. wypełnij formularz kontaktowy na stronie promocji lub jeśli posiadasz konto osobiste, to złóż wniosek przez system bankowości elektronicznej (jeśli go nie masz to sprawdź promocję konta osobistego z premią 220 zł).
  • Na podpisanie umowy o konto masz czas do 8.09.2020 r. w oddziale banku po uprzednim wypełnieniu formularza na stronie promocji
  • Zakładając konto wyraź zgody na przetwarzanie danych w celach otrzymywania informacji handlowych drogą elektroniczną oraz przez telefon jak również o przetwarzanie danych przez firmy współpracujące (zgody te możesz wycofać po otrzymaniu premii).
 • Pierwsze 200 zł otrzymasz za trzykrotne spełnienie dwóch warunków (we wrześniu, październiku oraz w listopadzie):
  • Zapewnienie Wpływów zewnętrznych na kwotę min. 1000 zł
  • wykonanie przelewu do ZUS w wysokości min. 250 zł lub wykonanie płatności kartą na kwotę min. 250 zł
 • Kolejne 300 zł otrzymasz za podpisanie umowy o terminal płatniczy i otrzymanie płatności za jego pomocą do 30.11.2020 r. na łączną kwotę min. 1000 zł.

Premię w wysokości 200 zł lub 500 zł otrzymasz na Konto Mój Biznes w terminie do 31.12.2020 r. Istotne jest, aby do tego dnia nie wypowiedzieć umowy o konto.

Uwaga! Premię otrzyma pierwszych 3000 nowo otwartych kont. Do tej pory nie słyszałem, aby w Millennium zdarzyła się sytuacja z nieotrzymaniem przez kogoś należnej premii przy podobnych warunkach promocji.

Z regulaminu:

Wpływy zewnętrzne – wpływy na Konto z innych rachunków bankowych, z wyłączeniem wpływów z indywidualnych rachunków bankowych Klienta lub związanych z prowadzoną przez Klienta działalnością gospodarczą, zgodnie z § 3 ust. 1 pkt. 1 – prowadzonych w Banku lub Millennium Domu Maklerskim lub Millennium TFI S.A.

Konto Mój Biznes w Millennium – opłaty

Konto Mój Biznes prowadzone będzie bezpłatnie pod warunkiem zapewnienia łącznych wpływów zewnętrznych w wysokości min. 1000 zł miesięcznie lub wykonania przelewu do ZUS lub US.

Warunki są więc proste dla osób prowadzących firmy. Jeśli nie spełnisz jednego z powyższych warunków to za konto zostanie pobrana opłata w wysokości 15 zł.

Karta do konta będzie natomiast prowadzona bezpłatnie pod warunkiem wykonania płatności na łączną kwotę min. 300 zł miesięcznie. W przeciwnym razie jej koszt wyniesie 7 zł miesięcznie.

Konto Mój Biznes to:

 • 0 zł za prowadzenie konta pod warunkiem spełnienia warunku aktywności (patrz wyżej)
 • 0 zł za kartę debetową po wykonania nią płatności na min. 300 zł miesięcznie
 • 0 zł za pakiet 20 przelewów
 • 0 zł za prowadzenie konta walutowego założonego online
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

300 zł z kartą kredytową Millennium (+ 220 zł za konto)

300 zł do Allegro na bardzo łatwych warunkach od BNP!