w

50 zł za Konto Mobi dla nastolatka w wieku 13-18 lat w ING Banku Śląskim (wystarczy jeden wpływ!)

Kontynuujemy temat premii dla dzieci. ING Bank Śląski ruszył z promocją Konta Mobi, w której wypłaci super łatwy bonus 50 zł za założenie konta swojemu dziecku w wieku 13 – 18 lat.

Osoby, które ukończyły 18 rok życia mogą skorzystać z promocji Konta Mobi do 26 lat lub Konta Direct z premią 160 zł na start.

Promocja trwa do 19 sierpnia 2020 r.

50 zł na start za Konto Mobi 13-18 i jeden wpływ

Z promocji mogą skorzystać dorośli posiadający konto osobiste w ING Banku Śląskim (jeśli jeszcze go nie masz to możesz zgarnąć dodatkowe 160 zł premii), którzy założą konto dla swojego dziecka w wieku 13 – 17 lat włącznie.

Dodatkowym warunkiem jest wyrażenie zgód na przekazywanie informacji handlowych drogą elektroniczną przed przystąpieniem do promocji, tj. przed złożeniem wniosku o konto dla dziecka. Zgodę sprawdzisz w bankowości Moje ING (Moje dane -> Zgody i oświadczenia).

Oczywiście promocja dotyczy dzieci, które już nie posiadają takiego konta 😉

Jak zgarnąć 50 zł dla dziecka?

  • Do 19 sierpnia 2020 r. w bankowości Moje ING złóż wniosek o Konto Mobi dla swojego dziecka w wieku 13-17 lat akceptując regulamin promocji
  • Do 18 września 2020 r. przelej min. 50 zł ze swojego konta w ING Banku Śląskim na Konto Dziecka otwarte w promocji
  • Do 3 października 2020 r. utrzymaj konto

To wszystko! 50 zł nagrody zostanie wypłacone przez ING Bank Śląski do 3 października 2020 r. na Konto Dziecka otwarte w promocji.

Konto Mobi – prześwietlenie opłat

Konto Mobi jest prowadzone całkowicie za darmo bez żadnych warunków. Za 0 zł otrzymujemy też kartę debetową również bez warunków dodatkowych. Standardowo mamy tutaj również darmowe przelewy i darmowe wypłaty z bankomatów ING Banku Śląskiego i sieci Planet Cash jak również jedną wypłatę z pozostałych bankomatów miesięcznie.

Konto dla młodych Mobi 13-18 to:

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
  • 0 zł za prowadzenie karty debetowej
  • 0 zł za wydanie standardowej karty lub pierwszej karty z wizerunkiem
  • 0 zł za kartę Mastercard w telefonie
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów ING i Planet Cash
  • 0 zł za pierwszą wypłatę z pozostałych bankomatów
Inne promocje za konto dziecka

ING Bank Śląski nie jest jedynym bankiem płacącym za założenie konta dziecku. W tym gronie obecni są jeszcze: Bank Pekao SA, Santander Bank Polska oraz Bank Millennium (który pewnie niebawem odpali nową edycję promocji).

W Banku Pekao można obecnie zyskać 150 zł premii dla dorosłego oraz 50 zł dla dziecka. W Santander 200 – 500 zł za konto dla dorosłego + 50 zł dla dziecka ze świadectwem ze średnią min. 4.0.

Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

50 zł za dobre oceny dla uczniów w Santander Bank Polska

Bonus 160 zł na start za konto w ING Banku Śląskim